Ką gyvuoja vėžliai namuose

Ką gyvuoja vėžliai namuosePastaraisiais metais žemės ir vandens klaidostapo vienu iš populiariausių augintinių. Tai lengva paaiškinti: vėžlys užima mažai vietos, nereikalauja reguliarių pasivaikščiojimų ir nuolatinio savininko dėmesio, todėl rūpestis yra paprastas ir vėžlys neturi alergijos.

Ką gyvuoja vėžliai namuose

Vėžliuko sąlygos

Viskas apie vėžlius: kaip juos išlaikytiPasodinkite vilną namuose, nepamirškite totai yra gyvoji būtybė, kuri reikalauja rūpestingos priežiūros ir dėmesio sveikatai. Pirma, nuspręskite, kuris vėžlys jums patinka, žemę ar vandenį? Atsižvelgiant į pasirinkimą, jums reikės akvariumo arba terariumo, kuriame gyvas gyvens. Vaizdas, kad vėžlys gali laisvai judėti aplink butą, yra klaidingas. Jei neturite savo vietos, ropliai rizikuoja užšalti draustinyje, patekti į jus ar namus po kojomis, sužeisti ar patekti į ten, kur bus lengva išeiti.

Vandens vėžlys

kaip laikyti vėžlius butePopuliariausios rūšys yra vanduoraudona bellied klaida. Norėdami išlaikyti šį gyvulį, jums reikės erdvus akvariumas, kuriame bus paskirstytas nedidelis žemės sklypas, kad vėžlys galėtų pailsėti po plaukimo. Vandens vėžliai yra plėšrūnai, todėl jie bus malonu valgyti gyvus maisto produktus, tokius kaip kraujo kirmėlių, vabzdžių ar jūros gėrybių, šviežių žuvų, anksčiau išvalytų iš kaulų ir susmulkintų.
Negalima vėžlių kepti mėsos ar žuvies - tai gali sukelti nusivylimą ir negalavimą. Šių gyvūnų virškinimas nėra skirtas termiškai apdorotų maisto produktų virškinimui.
Nepaisant savo grobuoniškumo, vėžliai to nedaroatsisakykite daržovių maisto - salotų, morkų ir dumblių. Taip pat bet kurioje naminių gyvūnėlių parduotuvėje galite įsigyti specialų granuliuotą maistą vandens vėžliams.

Žemės vėžlys

kaip vežti jūrų vėžlius traukinyjeŽemė arba Vidurinės Azijos vėžlys -šiltų šalių gyventojas ir todėl turėtų būti laikomas terariume su lempa, įrengta virš jos, kad būtų pakankamai šilumos ir šviesos. Vėžliukai yra vegetarai. Jų dietą turėtų sudaryti šviežios daržovės, vaisiai, uogos ir žalumynai. Vėžliams reikia maistui, kurio sudėtyje yra šiurkščiavilnių dietinių pluoštų, todėl žemės bėgikų racionas turėtų būti rapsas, morkos, runkeliai ir obuoliai. Jei duosite vėžliuką žalią, tada jis turi būti smulkiai supjaustytas ir visada šviežias. Negalima pernelyg aštrių žalumynų, pvz., Kalendra ar baziliko, leisti vėžliukams apsiriboti daugiau neutralių žolelių ir salotų. Ankstyvą pavasarį žemės vėžliai gali būti pamaloninti su jaunais kiaulpienės lapais.
Nepamirškite, kad vėžlių lovelio maistas neturėtų būti ilgesnis nei trys valandos. Jei gyvūnas nevalgė visko, ko jums jai siūlote, nepalikite jo iki kito šėrimo.
Norėdami maitinti žemės vėžliusspecializuotoje parduotuvėje taip pat galite įsigyti maisto produktų, kurių sudėtyje yra reikiamo kiekio skaidulų ir maistinių medžiagų, tačiau neperkraukite vėžlių tik sausoms granulėms, šviežias maistas yra būtinas.

Maisto apribojimai

kaip maitinti suaugusiųjų vėžlių vandenįVėžliuko skrandyje, tiek vandenyje, ir žemėje,neturite fermentų, kurie padeda suardyti pieno produktus, kepimo produktus, virtus javus ar kiaušinius. Galite manyti, kad esate sugadinęs savo augintinį, tačiau toks maistas gali sutrikdyti inkstų ir vėžlio virškinimo trakto veiklą.