Kiek kainuoja "UAZ Patriot"

Kiek kainuoja "UAZ Patriot"

Rusijoje, kaip ir visureigių transporto priemonių, mūsų rinkoje yra daug panašių modelių. Bet pats įperkamas variantas yra vidaus UAZ Patriot.

Kiek kainuoja "UAZ Patriot"
"UAZ Patriot", dar žinomas kaip "UAZ-3163", yra visureigis su visomis metalinėmis penkių durų kėbulu, kurio serijinė gamyba buvo atlikta nuo 2005 m. Rugpjūčio mėn.

Standartinė įranga UAZ Patriot

Rusijos rinkoje siūloma UAZ Patriotšeši apdailos lygiai. Klasikiniai bazinė versija kainuoja nuo 599,990 rublių, o jo įrangos sąrašą įeina minimalų rinkinį įranga: išoriniai veidrodėliai su elektros ir šildomas, priekiniai elektriniai langai, vairo stiprintuvas yes 12V lizdo. Nustatymai Patogumas su 128 arklio galių benzininis variklis kainuos nuo 649,990 rublių, o 114 arklio galių dyzelinį variklį - nuo 719 950 rublių. Standartinės įrangos sąraše papildomai yra galinio stiklo elektra valdomi langai, oro kondicionieriai, rūko žibintai ir "muzika". "Performance Limited" su benzininiu varikliu siūloma kaina 689 990 rublių, o dyzelinas - nuo 759 990 rublių. Toks "Patriot" bus baigta jau: Oro kondicionierius, Vairo stiprintuvas, fiksavimo galinių durų spynos, ABS, Rūko žibintai, šoniniai veidrodėliai su šildymo ir elektros, elektros šildymo priekinio stiklo, kombinuoto kabina, priekinių ir galinių šildomos sėdynės, keturi elektriniai langai, visą laiką garso sistema su kompaktiniu disku, reguliarus imobilizatorius, stogo bagažinės, lieti ratlankiai 16 colių skersmens. Ir galiausiai, neribota versija kainuoja 699 950 rublių. Kiekvienam iš komplektų už 49,990 rublių mokestį galima įsigyti programuojamą išankstinio šildytuvą.

Specialios "UAZ Patriot" versijos

Ekspedicija yra Rusijojeesant 679 950 rublių kainą, ji yra įrengta oro kondicionavimo sistema, vairo stiprintuvas, tonuoti langai, Rūko žibintai, šildomi ir elektra valdomi veidrodėliai, odinė sėdynių apdaila, šildomos priekinės sėdynės, elektros ratą, gamyklos garso sistema ir 16 colių ratais. Trofėjų versija mūsų rinkoje yra nuo 689 950 rublių. Kalbant apie įrangą, ji yra beveik tokia pati kaip Expedition, išskyrus kombinuotą interjerą, o ne odą. Rusijos UAZ Patriot SUV yra vienas iš labiausiai prieinamų ir patikimų "piktogramų" rinkoje. Automobiliui būdinga erdvi kabina, galingas variklis ir puikus tarpvalstybinis gebėjimas. Už tuos pačius pinigus galite nusipirkti, išskyrus tik Lada 4x4, "Chevrolet Niva" arba kiniškus krosneles.