Kaip ir kur keisti vairuotojo pažymėjimą

Kaip ir kur keisti vairuotojo pažymėjimą

Prieš kiekvieną automobilio savininką tikrai pakilsklausimas, kaip ir kur pakeisti vairuotojo pažymėjimą. Pakeitimo priežastys gali skirtis, todėl, priklausomai nuo priežasčių, būtina surinkti kitą dokumentų paketą. Naudodami mūsų patarimus, jūs lengvai pakeisite savo ID.

kaip ir kur pakeisti vairuotojo pasitenkinimą

Jums reikės

  • - parengti reikiamą dokumentų rinkinį;
  • - Pasiruoškite praleisti keletą valandų ar net daugiau eismo policijoje;
  • - kantrybė, kantrybė ir vėl kantrybė.

Instrukcijos

1

Vairuotojo pažymėjimas skiriasi bet kuriuoValstybinės eismo saugumo inspekcijos padalinys, kurio teritorijoje esate registruotas, arba laikinosios registracijos vietoje. Prieš eidami į eismo policiją, būtinai paskambinkite į padalinį ir nurodykite jų darbo grafiką, kad veltui nepraleistumėte laiko.

2

Pakeitus vairuotojo pažymėjimą, susijusius sujo galiojimo pabaigos datos jums reikės šių dokumentų: - vairuotojo pažymėjimas, - pasas ar kitas asmens tapatybės dokumentas, - dokumentas, patvirtinantis registravimą gyvenamojoje ar buvimo šalyje, - nustatyto tipo medicininis pažymėjimas, - įplaukimas už valstybės rinkliavą.

3

Jei pametėte vairuotojo pažymėjimą,tada, norėdami gauti naują, turite pateikti šiuos dokumentus: - pasą ar kitą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, - dokumentą, patvirtinantį registravimą gyvenamojoje ar buvimo šalyje, - nustatyto imties medicininį pažymėjimą, - kvitą už valstybės rinkliavos mokėjimą.

4

Gali būti situacija, kurią norėtumėteatidarykite naują kategoriją. Tada jums reikia parengti šiuos dokumentus: - prašymą išduoti vairuotojo licencija - paso ar kito asmens tapatybę patvirtinančio dokumento - dokumentą, patvirtinantį registraciją gyvenamosios ar buvimo vietos atžvilgiu; - medicininę pažymą nustatyto pavyzdžio; - dokumentą apie mokymosi užbaigimo; - gavimą valstybinio mokesčio mokėjimas.