Patarimas 1: Kaip dažyti buferį

Patarimas 1: Kaip dažyti buferį

Įbrėžimai atsiranda po nedidelių avarijų, nuo staigausšokinėja ant katės automobilio, sugadina paviršių ir netyčia sužlugdo medžio šaką. Norėdami atsikratyti nedidelės žalos, nereikia visiškai pakeisti bamperis, nes pakanka teisingai pritaikyti dažus probleminei vietai, ir mašina vėl įsigis originalią išvaizdą.

Kaip dažyti buferį

Jums reikės

 • - ploviklis;
 • - mažas peilis;
 • - šlifavimo odos;
 • - tirpiklis;
 • - gruntas;
 • - specialus pistoletas ar švirkštas dažams dengti;
 • - šlapias audinys;
 • - dažai;
 • - lakas.

Instrukcijos

1

Paruoškite jums reikalingą dalį bamperisa. Nuvalykite dulkes ir nešvarumus nuo įbrėžimų ir būtinai nuplaukite bet kokiu plovikliu ar įprastiniu plovikliu.

2

Švelniai išvalykite nuo peelingų dažais padarytą žalą peiliu. Po to, smilkykite įbrėžimą su specialia oda. Kai paviršius bamperisbet tampa matiniu, nuvalykite jį specialiu riebalų šalinimo tirpikliu, kad pašalintumėte likutinę dervą.

3

Uždenkite subraižomą dalį bamperisbet su dviem sluoksniais grunto. Siekiant palengvinti procedūrą, geriausia naudoti specialų šautuvą. Iš pradžių tolygiai užtepkite vieną sluoksnį, leiskite jam išdžiūti, tada pakartokite procedūrą.

4

Palaukite, kol dirva kruopščiai išdžius, paprastai tai trunka apie dvi dienas. Gruntuotę naudokite specialiu švitriniu popieriumi, kad pašalintumėte defektus ir pažeidimus bamperise. Tiesiog nepersistenkite, kitaip jūs visa tai nuvalysite į žemę. Po poliravimo grunto, kruopščiai pūskite jį ir riebalus.

5

Prieš dengdami dažais, nuvalykite paviršių šiek tiek drėgnu skudurėliu. Atspalvis bamperis gali būti padaryta naudojant paprastą mažą šepetį, arbaspeciali priemonė švirkšto forma. Spalvokite dažus plonu lygiu sluoksniu ir palaukite maždaug dvidešimt minučių, kol jis išdžiūks. Po to, švelniai perpilkite dažus ir palaukite, kol jis išdžius. Jei gautas rezultatas jums netinka, galite taikyti vieną ar du papildomus sluoksnius.

6

Užfiksuokite gautą rezultatą bekvapiu laku. Geriausia jį taikyti ir keliuose sluoksniuose.

Patarimas 2: kaip ištiesinti buferį

Standartinė situacija yra laiminga, kai vairuotojai netyčia liečia buferis dreifai. Šiuo atveju garantuojama apsauga nuo bamperio. Automobilyje remontuojant bamperio atkūrimą kainuos bent 4000 rublių. Bet jūs galite ištiesinti buferį patys.

Kaip ištaisyti buferį

Jums reikės

 • - pastato džiovintuvas
 • - elektrinis virdulys
 • - garažas arba dėžutė su 20-30 ° C temperatūra
 • - mažas magnetas
 • - termometras

Instrukcijos

1

Pirma, surinkite tam tikrą informaciją apiemedžiaga, iš kurios gaminamas jūsų buferis. Jei šildymui yra "kontraindikacijų", susisiekite su specialistais. Tačiau dažniausiai šie buferiai pritvirtinami prie papildomų klasių automobilių ("Lamborghini", "Chrysler", "Ferarri" ir tt).

2

Nuimkite bamperį nuo automobilio. Tada pradėkite šildyti buferį. Paimkite konstrukcijos plaukų džiovintuvą ir tik šiek tiek šildykite geležį.

3

Po to šildykite elektrinį virdulį ikitemperatūra 35-40 0 C ir švelniai pradėkite vandens buferį. Verta užpilti plotą 15-20 cm spinduliu nuo įvažiavimo. Tada pakelkite vandenį iki 45-500 0 C temperatūros ir pakartokite procedūrą.

4

Pradėti sulenkti buferį į ankstesnę būseną, o neleisti vandeniui išdžiūti. Norėdami tai padaryti, patraukite magnetą į pažeistą paviršių (net jei buferis yra plastikas, jis ištiesins, nes dažuose yra daug metalų). Perkelkite magnetą iš vienos pusės į kitą.

5

Švelniai paspauskite antgalį rankomis prieš vidųranką ir išspauskite ją. Tačiau nenaudokite per didelės jėgos, kad nepažeistumėte buferio dangos. Nepalikite savo rankos, kai tik buferis ištiesina, verta ją palaikyti maždaug dvi minutes.

6

Šildykite vandeniu iki 30-35 ° C ir vėl užpilkite buferį. Kartokite šią procedūrą keletą kartų, žemyn vandens temperatūrą su kiekvienu laistymu 5 laipsnių kampu, kol pasieksite 15 ° C pasukimą. Po paskutinio laistymo įdėkite buferį į šaltai sausą vietą ir palikite jį išdžiūvę. Būtina, kad jis gulėtų bent dvi dienas. Po to buferį pastatykite savo vietoje.

3 patarimas: kaip pašalinti buferį "Lancer 9"

Atšaukimas bamperis tais atvejais, kai reikia atlikti jo dažymą ar remontą, taip pat reikia susipažinti su automobilio detalėmis, kurias jis uždaro. Apsvarstykite, kaip pašalinti bamperis "Mitsubishi Lancer".

Kaip pašalinti "Lancer 9" buferį

Instrukcijos

1

Pašalinti priekį bamperis Jums reikės atsuktuvo, replės ir komplektoveržliarakčiai, įskaitant pabaigos klavišus "10" ir "12". Nuimkite radiatoriaus dangčio laikiklio kaištį atsuktuvu. Po to, atsargiai ištraukite ir atlikite tą patį su antrąja užraktas. Taip pat nuimkite radiatoriaus spaustuko laikiklį ir plastikinę grotelę. Jei susidursite su plastikiniais laikikliais ir spaustukais, būtinai pakeiskite juos naujais.

2

Pasukite varžtus, pritvirtindami buferį prie stiprintuvo,tada suraskite trinkelių laikiklių apatinę dalį ir atsargiai jas pašalinkite. Nuimkite stūmoklius, skirtus pritvirtinti sparnus prie apdailos. Atminkite, kad jie yra iš abiejų pusių. Atsukite varžtus, apsaugančius dangčius nuo sparnų, ir atjunkite laidų jungtį, atitinkančią rūko žibintus.

3

Pašalinkite perdangą bamperis iš automobilio. Tada atsukite du varžtus, pritvirtindami stiprintuvą bamperis prie automobilio korpuso ir nuimkite. Priekinis montavimas bamperis ir įdėti jį atvirkštine tvarka.

4

Nuimti galą bamperis tos pačios priemonės ir papildomos"Allen" raktas "14". Atjunkite laidų jungtį nuo rūko žibinto ir nuimkite galines šviesas. Atsukite varžtus, per kuriuos purvo gaubtai prijungti prie rato arko. Po to nuimkite purvo sklendes ir priekinius montavimo varžtus bamperis.

5

Atsukite varžtus, esančius po skylėmistaillights. Nuimkite kaištį nuo laikiklio ir nuimkite. Pašalinkite kamieno pamušalą ištraukdami laikiklius ir švelniai prigludę prie atsuktuvo. Raskite plastikinius laikiklius, kurie yra apsaugoti nuo apačios. Nuimkite veržles, su kuriomis sustiprinamas stiprintuvas bamperis pritvirtintas prie kūno. Ištraukite kamino pamušalą ir išimkite tvirtinimo varžtus bamperis, tada patraukite sau ir pašalinkite.

4 patarimas. Kaip klijuoti buferį ant VAZ

Sunkumai ratu, kaip taisyklė, supranta beveik kiekvieną vairuotoją, įskaitant savininką VAZ. Žalos atvejai yra dažni bamperis, kuris, laimei, gali būti suremontuotas atskirai, klijuoti. Todėl jums nereikia skubėti į parduotuvę iš karto, jei ją sugadinsite ir nusipirkite naują.

Kaip klijuoti buferį ant VAZ

Jums reikės

 • - poliesterio derva;
 • - epoksidinis klijai.

Instrukcijos

1

Prieš pradėdami klijuoti buferį ant VAZ,Nustatykite, kokia medžiaga yra pagaminta, nes tai priklauso nuo to, kokia yra jo remonto technologija. Dėl to pažvelkite į vidinio paviršiaus žymes bamperis.

2

Toliau atsijungus nuo automobilio buferio, geraiišvalykite nuo nešvarumų ir atidžiai patikrinkite, ar nėra įtrūkimų ar gedimų. Nedidelis krekas, neuždengtas laiku, vėliau gali sukelti daug problemų, taigi atsižvelkite į bet kokią žalą. Jei jūsų bamperis yra polipropilenas, tada sudėkite mažus įtrūkimus su litru ir, jei medžiaga bamperis - poliuretanas, tada lituoklis nebus priimtinas.

3

Buferis iš poliuretano klijų, naudojantepoksidinis klijai. Šis polimerinis klijai pašalins įvairius nuostolius, taupydami pinigus. Prieš įklijuojant vietoj žalos, išlyginkite visus pažeidimus šildant buferį iš vidaus. Be to, gerai prigludę prie gretimų pusių bamperis, padarę savo valymą.

4

Dulkes nuo alyvuotų dalių sumaišykite su specialiu tirpikliu. Po to epoksidinis klijai tam tikroje proporcijoje, sumaišykite su poliesterio derva ir pradėkite skleisti ją viduje bamperis. Kai klijais įstrigo filmas, paverskite jįbuferis ir įsitraukia į išorinį sujungimą. Visiškai sausas klijai gali būti valomi, tačiau šiuo atveju išvalytas paviršius turi būti dažomas, nes pažeista plėvelė lengvai praeina drėgmę ir tai neigiamai veikia klijų struktūrą.

5

Po to, kai buferis buvo suremontuotas, atlikite visišką kosmetinį remontą, kad klijuoti įtrūkimai būtų kuo matomi.

5 patarimas: kaip apsaugoti buferį

Buferis yra viena iš išsikišusių daliųautomobilis, todėl dažniausiai jis yra mechaniškai įtakojamas bet kokių išorinių veiksnių. Būtina apsaugoti jūsų automobilio buferį, kad nebūtų išleista kiekvieną kartą perkant naują.

Kaip apsaugoti buferį

Jums reikės

 • - stovėjimo daviklių rinkinys;
 • - įrankiai;
 • - muilo tirpalas;
 • - plaukų džiovintuvas;
 • - plastikinė mentele;
 • - buferio gumos juostos.

Instrukcijos

1

Įdiekite parkavimo jutiklių rinkinį - įrenginius,kurie mažame ekrane parodo jūsų automobilio padėtį, palyginti su kitais objektais. Tokio komplekto kaina svyruoja nuo 2-6 tūkstančių rublių. Skirtingi modeliai skiriasi viena nuo kitos funkcijų rinkiniu ir jutiklių skaičiumi. Šiuo metu tokia sistema galite įdiegti bet kokiu automobiliu. Be to, daugelis "parktronics" gali prisijungti prie įprasto borto kompiuterio. Po įdiegimo sistema įspės jus signalu, jei atstumas tarp buferio ir kliūties pasiekia nurodytą diapazoną.

2

Nustatykite "kenguryatnik", jei turite visureigįar crossover. Ši metalinė konstrukcija yra pritvirtinta prie automobilio apačios iš apačios. Tai leidžia apsaugoti ne tik buferį, bet ir variklio karterį. Automobilių rinkoje galite rasti platų įvairių "kenguryatnikov" ir pasiimti modelį, kuris geriausiai atitiks jūsų automobilio apsaugos funkciją. Įdiegimas gali būti atliekamas atskirai, nes tai labai paprasta. Jei nesate tikri dėl savo sugebėjimų, turėtumėte susisiekti su specialistu.

3

Priveržkite buferį per skaidrią apsauginę plėvelę. Toks filmas apsaugo buferį nuo nedidelių lustų ir įbrėžimų, kurie dažnai būna veikiant. Be to, filmas gali sutaupyti buferio nuo plyšio su nedideliu smūgiu. Sugadintas filmas gali būti reguliariai keičiamas, taigi išlaikyti mašinos išvaizdą pradine forma. Toks filmas yra taikomas labai paprasta. Kruopšciai nusiplaukite mašiną. Užtepkite muilo vandens sluoksnį. Nuimkite apsauginį sluoksnį nuo plėvelės ir padėkite jį ant buferio su lipnia pusė. Naudodami specialią plastikinę mentelę, švelniai išlyginkite visą paviršiaus reljefą šildant plėvelę su plauku džiovintuvu. Būtina perkelti iš centro į kraštus, kad pašalintų visą soda iš filmo. Po to leiskite buferiui išdžiūti. Ypač didelius burbulus galima švelniai perforuoti plonu adata.

4

Klijai ant buferio gumos pamušalo. Jie bus amortizuojami sekliais susidūrimais. Klijai guma yra labai paprasta. Nuvalykite buferį. Nuimkite apsauginį sluoksnį nuo guminių juostų. Atsargiai juos klijuokite ir atsargiai sutepkite. Ši naujovė apsaugo jūsų bamperį, tačiau sugadins automobilio išvaizdą.

6 patarimas. Kaip užsisakyti buferį

Individualus bamperis suteikia automobilįindividualumą ir atveria jo savininkas daug galimybių saviraiškai. Bamperiai šiuolaikiniai automobiliai yra pagaminti iš stiklo pluošto ranka liejimo arba dulkių infuzijos technologiją.

Šiuolaikinės medžiagos leidžia jums sukurti sudėtingus bamperius
Ne tik šiuolaikinio automobilio buferisJis turi apsauginę funkciją, perimti dalį smūgio jėga eismo įvykio metu, tačiau taip pat yra vienas iš žinomiausių elementų išorėje. Noras suteikti savo automobiliui unikalią išvaizdą įkvepia automobilių savininkus ieškant naujų formų ir dizaino sprendimų. Gamybos metodai automobilių buferių nereikia įtraukti aukštųjų technologijų įrangos naudojimą, todėl šis darbas gali būti atliekamas ne tik didelio tiuningo studijoje, bet ir individualių menininkų ar mažose grupėse specialistų. Būtinų įgūdžių ir tam tikro laisvalaikiu, bamperis, gali būti gaminami savarankiškai ir garaže masterskoy.Bampery pagamintas iš stiklo pluošto - kompozicinės medžiagos leidžia sukurti tvirtą konstrukciją sudėtingų geometrinių formų. Gamybos technologija apima keletą etapų - dizaino projekto kūrimas, matricos gamyba, medžiagos išklijavimas ir dažymas.

Dizainas

Bumpero išvaizda gali būti kartojamaEsamas prototipas, ir atstovauti originaliam dizaino sprendimui. Yra keletas būdų, kaip išmatuoti automobilio išorę, nuo pieštukų eskizų iki 3D kompiuterinio modeliavimo. Kai kuriais atvejais gamintojams prašoma visiškai pakartoti originalų buferio dizainą.

Matricos gamyba

Matrica reiškia prietaisą, išorinįkurio paviršius visiškai pakartoja vidinį buferio paviršių. Viena matricos produkcija pagaminta iš specialių plastilino rūšių. Toks matrica yra gana tinkamas gaminant produktą, ir po to, kai darbas medžiaga gali būti naudojama povtorno.Pri buferių serijos gamybai reikia daugkartinio naudojimo matricą, kuri gali būti pagaminti iš bet kurios tvirtos ir atsparios medžiagos. Populiarus tarp automatinio tuningo meistrų yra matricos iš stiklo kilimėlio ir poliesterio dervos.

Medžiagos išdėstymas

Ant matricos paviršiaus pakaitomis išdėstytastiklo pluošto sluoksniai, kurie yra įmirkyti rišiklio derva. Taip pat projektuojamos galios ir tvirtinimo detalės, būtinos automobiliui apsaugoti. Be rankinio skaičiavimo, taikomas vakuuminės infuzijos metodas, kurio metu stiklo pluošto sluoksnių sąlytis užtikrinamas specialiu vietos vakuumo įrenginiu. Susidariusi struktūra senstanti, kol sukietėja, po to jis įeina į tapybą.

7 patarimas. Kaip remontuoti galinį buferį

Buferis yra svarbi automobilio dalis, nesJis skirtas apsaugoti priekinius žibintus ir kėbulą šviesos atakų metu, pavyzdžiui, nesėkmingai stovint arba atvykstant į garažą. Tačiau kartais dėl smūgio ant plastikinio bamperio, pavyzdžiui, gali atsirasti didelė kreka. Jei taip atsitiks, nesijaudinkite ir nedelsdami išmeskite sugadintą dalį. Dar galite pabandyti jį išsaugoti.

Kaip taisyti galinį buferį

Jums reikės

 • - plokšti ir kryžminiai atsuktuvai;
 • - smulkiagrūdis tinklas, pagamintas iš nerūdijančio plieno;
 • - dažymo juosta;
 • - litavimo lydmetalis 75 vatai (gali būti daugiau)

Instrukcijos

1

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra pakiltibuferis nuo automobilio. Šis darbas yra sunkus ir ilgas. Naudodami plokščią atsuktuvą ištraukite 3 stūmoklius, kurie yra po buferiu ir 2 stūmokliai iš abiejų pusių, kurie pritvirtinami prie sparnų. Taip pat atsukite tvirtinimo varžtus, laikančius buferį ant kūno. Kitas, naudodamiesi "Phillips" atsuktuvu, atsukite 2 sraigtus, kurie palaiko kėbulo galines šviesas. Atsargiai nuimkite galinę šviesą ir atjunkite diržų jungtį.

2

Skylėse, kuriose buvo žiburiai, atsukitevienas varžtas, su kuriuo buferis pritvirtintas prie kūno, nuimkite kaiščius iš stūmoklio, tada nuimkite. Naudokite plokščią atsuktuvą, kad įstrigtumėte ir pašalintumėte 4 stūmoklius, kurie apsaugotų kamino pamušalus ir pašalintų. Išimkite buferio stiprintuvo laikiklius. Atsukite buferio tvirtinimo varžtus prie kūno ir, paskambinę kieno nors asmeniui, nuimkite buferį.

3

Dabar užsiimkite žalą, atsukitestiprintuvą ir nuvalykite vidinį buferio paviršių nuo nešvarumų. Paimkite dažų juostą ir ištraukite kreką iš išorės, laikydami buferį šioje vietoje kuo griežčiau. Iškirpkite paruoštą tinklelį į mažus 10x60 mm gabaliukus. Po to pritvirtinkite pirmąjį gabalėlį ir šildykite lituokliu, tada kitą ir tt Palaukite, kol visi daiktai atvėsins ir sukietės. Jei reikia, šiek tiek pakelkite buferį.

4

Kai baigsite visus buferio remonto darbus, galite jį prijungti prie automobilio atvirkščiai, kad būtų pašalintas.

8 patarimas. Kaip ištaisyti sugadintą buferį

Deja, vairuotojas nėra apsaugotas nuo nedidelių kelių problemų, dėl kurių bamperis automobilis gali pasirodyti įtrūkimų. Iš to pablogėja ne tik automobilio išvaizda, bet ir jo savininko nuotaika. Norėdami išspręsti šią problemą, nebūtina susisiekti su aptarnavimo centru, galite patys sugrąžinti sugadintą buferį.

Kaip remontuoti sugadintą buferį

Jums reikės

 • - ploviklis;
 • - automobilio arba pastato plaukų džiovintuvas;
 • - švitrinis popierius;
 • - plastiko gabalas;
 • - metalinės petnešos;
 • - litavimo lydinys;
 • - poliesterio glaistas;
 • - gruntas plastikui;
 • - dažai;
 • - smulkiagrūdis tinklas;
 • - dažymo juosta;
 • - skystas plastikas;
 • - gręžti;
 • - maskuojanti stiklo pluošto juostą;
 • - lipniosios masės;
 • - ploviklis

Instrukcijos

1

Prieš remontą pašalinkite sugadintąbuferis nuo automobilio. Kruopščiai nuplaukite purvą, naudodami vandens purkštuvą su plovikliu ir leiskite išdžiūti. Paruoškite automobilį arba pastato plaukų džiovintuvą ir sukurkite specialų purkštuką su maža 5 mm skyle. Naudojant didelį švitrinį popierių ar peilį, geresniam suvirinimui padarykite skylę buferyje.

2

Paimkite plastiko gabalėlį ir jį sušildykiteplaukų džiovintuvas, pirmiausia pradėkite sandarinti kreką su vienu, o paskui kitą. Siekiant didesnio patikimumo, sugadintą zoną galite apsaugoti metaliniais spaustukais. Paruoškite suspaudimą su litavimo laidu ir švelniai supilkite jį į buferį, lankstyti galus iš vidaus.

3

Iš išorės išimkite buferį, užpilkite poliesterįGipsas ir gruntuotas specialiu plastiko gruntu. Pasibaigus remontui, purškimo pistoletu arba purškimo pistoletu, ant buferio (ne daugiau kaip 3 sluoksniai) dengiami dažai.

4

Jūs galite ištaisyti sugadintą buferįsmulkių grūdų tinklas. Supjaustykite mažais 10x50 mm dydžio gabalėliais. Paimkite dažų juostelę ir užfiksuokite ją apgadintame plote iš išorės, spaudžiant kreką kiek įmanoma griežčiau. Paruoškite pirmąjį tinklelio gabalėlį ir švelniai prisiūkite jį prie buferio, tada antrasis ir tt visame įtrūkyje. Palaukite, kol viskas atvės ir, jei reikia, užtepkite uždarą plotą.

5

Kitas būdas yra naudoti skystą plastiką. Gaukite skystą plastiką, geriausiai atitinkančią plastikinio bamperio tipą. Išimkite šlifą su švitriniu popieriumi ir padėkite nedidelį V formos griovelį disku ir gręžtuvu. Paimkite maskuojančią stiklo pluošto juostelę ir uždėkite kreką nuo priekinės pusės.

6

Tada sekliame konteinerių mišinyjetirštiklio ir lipniosios masės, ir šį mišinį įdėkite į juostą. Kai viskas išdžiūsta, atsargiai ištraukite juostą, išvalykite pažeistą plotą ir ant jo pripildykite skystą plastiką. Kai jis užšyla, išdžiovinkite paviršių ir pradėkite dažyti.

9 patarimas. Kaip pašalinti priekinį bamperį

Tais atvejais, kai savininkas turi išardyti priekinius žibintus ant VAZ 2110 automobilio, norint gauti visišką prieigą prie nurodytos įrangos, būtina nuimti priekinį bamperį iš automobilio.

Kaip nuimti priekinį bamperį

Jums reikės

 • Aliuminio raktas 8 mm,
 • Aliuminis raktas 10 mm,
 • išlenktas atsuktuvas.

Instrukcijos

1

Iš tikrųjų šioje procedūroje nėra nieko sudėtingo, nepaisant įspūdingų išmontuotos dalies matmenų.

2

Jei buferis yra sumontuotasapšvietimo ar kitokios elektros įrangos, maitinimo įtaiso tinkle turi būti įjungtas maitinimas, atjungiant neigiamą akumuliatoriaus "masės" laidą.

3

Tada radiatoriaus grotelės pašalinamos.

Kaip nuimti priekinį bamperį

4

Nuimkite grotelių, atsukite vieną buferio tvirtinimo varžtą, esantį automobilio šonuose apačioje.

5

Atidarius du priekinius tvirtinimo varžtus, buferis išmontuojamas taikant paprastą poslinkį automobilio eigos metu.

Susiję vaizdo įrašai
Atkreipkite dėmesį
Montuodami priekinį bamperį, atkreipkite dėmesį į jo kreipiklius, kurie turi būti suderinti su grioveliais mašinos kūne.
Naudingi patarimai
Diegimas yra atvirkštine tvarka.
Šaltiniai:
 • kaip nuimti buferį ant vazos 2110

10 patarimas: kaip klijuoti buferį

Kokios bėdos nelauki?vairuotojai važiuodami keliais. Kaip rodo statistiniai duomenys, dauguma avarinių situacijų įvyksta eismo kamščiuose miesto gatvėse. Dažniausiai tokios situacijos avarija yra automobilių susidūrimas, dėl kurio dažnai kyla žalos buferiai ant mašinų.

Kaip klijuoti buferį

Jums reikės

 • - epoksidinis klijai

Instrukcijos

1

Ryšium su tuo, kad gaminant šiuolaikinius buferiai Polimerinės medžiagos yra plačiai naudojamos nelaimingų atsitikimų atveju, kyla klausimas dėl plastikinių kūno dalių taisymo galimybės.

2

Pataisyti buferiai, pagaminta iš plastikoepoksidinis klijai. Todėl ruošdamiesi būsimam buferio remontui, automobilio platintojui turite įsigyti epoksidiniu pagrindu pagamintą remonto komplektą. Remonto komplekte yra stiklo komplektas.

3

Epoksidinis klijai yra dviejų komponentų klijai. Jame yra kietiklio, kurį prieš vartojimą reikia kruopščiai sumaišyti tam tikru santykiu (žr. Instrukcijas ant pakuotės). Paruoštas naudoti klijai impregnuotas stiklo pluoštas, kuris yra klijuoti iš vidaus į pažeistas buferio sritis.

4

Tais atvejais, kai būtina sustiprinti pritvirtintas dalis, metalinis tinklas yra klijuojamas ant buferio vidinio paviršiaus, kuris yra uždengtas epoksidine klijais įmirkyta stiklo audiniu.

5

Džiovinimas, arba, tiksliau sakant, epoksidinės polimerizacijosklijai atsiranda per dieną. Pasibaigus tam tikram laikotarpiui, klijuojami paviršiai apdorojami: šlifavimas, dažymas, poliravimas.

Atkreipkite dėmesį
Epoksidinis klijai yra toksiškas cheminis junginys, todėl remontas turi būti atliekamas gerai vėdinamoje patalpoje.

11 patarimas. Kaip sumontuoti buferį

Dėl nedidelės avarijos ar nesėkmingos automobilių stovėjimo vietos bamperis yra nepatrauklių įbrėžimų. Pašalinkite šią bėdą ir grąžinkite sugadintas dalis patraukliu išvaizda su poliravimu. Ši procedūra nereikalauja jokių specialių įgūdžių, todėl galite tai padaryti patys.

Kaip sumontuoti buferį

Jums reikės

 • - automobilių šampūnas;
 • - poliravimo mašina;
 • - šiurkščiavilnių abrazyvinių pastų;
 • - smulkios abrazyvinės pasta;
 • - minkšta sausa šluoste;
 • - priemonės su teflonu ir vašku;
 • - poliravimas.

Instrukcijos

1

Kad patogiau, prieš pradėdami darbą nuimkite buferįiš automobilio. Kruopščiai išplaukite iš visų pusių naudodami automobilių šampūną. Palikite, kol visiškai sausas. Tada, naudojant tirpiklį, riebaluokite buferio paviršių.

2

Paimkite poliravimo mašiną ir įdiekite jį ant jo.ratas skirtas neapdorotam poliravimui. Į buferį užmaukite didelę abrazyvinę pasta, ir mašiną pasukite į mažiausią greitį, pradėkite tolygiai paskleisti paviršių. Tuo pačiu metu jūsų judesiai turi būti laipsniški.

3

Įjunkite mašiną iki 2500 apsisukimųper minutę ir toliau dirbti. Būtinai stebėkite paviršiaus šildymo laipsnį, nes jis gali sugadinti dažų sluoksnį. Galų gale nuvalykite likusią pastos dalį minkšta sausa šluoste.

4

Dabar į buferį padėkite jau pakankamai švarią šlifavimo pasta, o ant mašinos sumontuokite atitinkamą poliravimo ratą. Padarykite poliravimą taip, kaip aprašyta aukščiau.

5

Kai procedūra baigta, pereikite priepaviršiaus apdorojimas specialiu agentu, kurio sudėtyje yra teflono ir vaško. Tai padės sugrąžinti buferio blizgesį ir suteikti jam vandens atsparumo savybes.

6

Sumontuokite poliravimo mašiną putų gumąratą ir sumokėkite nedidelę pinigų sumą į buferį. Stenkitės jį paskirstyti taip tolygiai, kad nebūtų krešulių. Įjunkite vidutinį greitį ir švelniai veikite paviršių.

Susiję vaizdo įrašai
Atkreipkite dėmesį
Rekomenduojama atlikti darbą ryškioje ir gerai vėdinamoje patalpoje.
Naudingi patarimai
Jūs galite atlikti poliravimą rankomis. Norėdami tai padaryti, kreiptis švarioje, sausoje Rag šiek tiek lako, skleisti ją per paviršių. Palaukite, kol jis pradeda pabąla, ir tik po to, todėl sukamaisiais judesiais rankų lako bamper.Esli nenorite pašalinti bamperis, prieš pradėdami poliravimo gerą skalbimo ir džiovinimo automobilį. Būtinai padėkite visas detales, esančias šalia bamperio, laikraščiais.
Naudingi patarimai
Rekomenduojama, kad visą darbąfilmuokite likusius daiktus, kad nesusidarytumėte. Prieš proceso pradžią būtina rūpintis patalpomis, padengti grindis laikraščiais, tada dažai ir šiukšlės ant jo nepateks.