1 patarimas. Kaip dyzeliną nuvalyti

1 patarimas. Kaip dyzeliną nuvalyti

Benzino varikliuose variklis mirštaišjungti uždegimo sistemą. Dyzelinių variklių sistemose nėra uždegimo, todėl jie yra skirtingai suvilgyti. Jei norite išplėsti dyzelino eksploatavimo laiką, turėtumėte žinoti ir laikytis kelių taisyklių, kai variklis yra išjungtas.

Kaip sumontuoti dyzeliną

Instrukcijos

1

Norėdami drėgmės dyzelinį variklį, išjunkitekuro tiekimas. Dėl keleivinių automobilių užpildykite raktelį uždegimo spynelėje norimoje padėtyje. Tuo pačiu metu bus atidarytas elektrinis vožtuvas, slopinantis mazuto tiekimą išilgai kuro linijos. Remiantis šiuolaikiniais modeliais, valdymo impulsų tiekimas į injektorių atidarymą yra sustabdytas.

2

Ant sunkvežimių, didelių autobusų irTraktoriai, paspauskite mygtuką, esantį ant grindų vairuotojo kojų srityje, prietaisų skydelyje arba specialioje svirtyje. Tuo pačiu metu mechaninis pavaras blokuoja kuro siurblio degalų srautą. Atkreipkite dėmesį, kad tiesiog paspaudus mygtuką nepakanka. Po paspaudimo laikykite jį tol, kol dyzelinis variklis bus prislopintas.

3

Naudoti įrenginį, kad jis sutampakuro tiekimas kaip variklio stabdis ant sunkvežimio ar autobuso, duslintuvo dyzelinas, be sankabos išjungimo. Tuo pačiu metu automobilis pradeda sulėtinti. Naudodamiesi šia technika, artėjant prie šviesoforo arba nusileidimo ir tik sunkvežimių (autobusų), turinčių mechaninį pavarą, kad blokuotų degalų tiekimą. Dėl keleivinių automobilių su elektriniu vožtuvu šio metodo taikymas gali sukelti elektros energijos sistemos sugedimą.

4

Jei elektros vožtuvas sugedęs,išsijungia dyzelinį kurą, naudoti šį metodą nužudyti variklis ne išjungdami perdavimo, atleiskite sankabą, o spaudžiant stabdį. Kad šis greitis būtų kuo efektyvesnis, anksčiau įjunkite aukštąją pavarą.

5

Dirbant dyzeliniu varikliu sąlygomisžemai temperatūrai (minus 25 ir žemiau) prieš nuskendus dyzeliną, užpilkite benzino stiklo į alyvos šulinį. Benzinas laikinai sumažins alyvos klampa ir palengvins jo paleidimą. Pradėjus ir sušildydamas variklį, benzinas išgaruoja ir išgaruoja per karterio ventiliaciją. Aktyviai taikant šį metodą žiemos laikotarpio pabaigoje, pakeiskite alyvą, nes benzinas pagreitina alyvos oksidaciją.

6

Palaukite 1-3 minutes, prieš išjungdami dyzeliną,leiskite jam veikti tuščiąja eiga. Tai bus žymiai padidinti gyvenimo trukmę turbinos, todėl naftos atvėsti ir kietas, ir ištekėti iš turbokompresoriaus prieš nutrūkusio. Natūralu, dyzeliniams varikliams neįrengtas turbokompresoriumi, taikant šį metodą, nėra būtina.

7

Dėl šiuolaikinių dyzelinių automobiliųĮrengti turboreaktoriai, kurie tam tikrą laiką užtikrina priverstą dyzelinio variklio veikimą po jo išjungimo. Turbotomeriai su pažangiąja valdymo sistema apskaičiuoja reikiamą laiką, per kurį variklis bus priblokštas, atsižvelgiant į jo apkrovos trukmę ir intensyvumą.

2 patarimas. Kaip dyzeliną įdiegti UAZ

Populiarus populiarumas dyzelinas varikliai automobiliuose -palyginti nauja tendencija. Didesnis dyzelinių variklių susidomėjimas yra dėl variklio konstrukcijos naujovių: sumažėjo degalų sąnaudos, pagerėjo jų ekologiškumas ir dinamiškumas, o daug kitų rodiklių žymiai pagerėjo. Šiandien dyzelinas yra sumontuotas skirtinguose automobiliuose, taip pat ir ant UAZ.

Kaip įdiegti dyzelinį variklį UAZ

Jums reikės

 • - dyzelinis variklis;
 • - raktai;
 • - varžtai;
 • - variklio alyva;
 • - kėlimo įrenginys;
 • - skystis aušinimo sistemai.

Instrukcijos

1

Sukurkite starterį su priekine dyzelinio variklio ranka ir priveržkite visus varžtus.

2

Tada naudokite kélimo mechanizmą arbanaudodamiesi išorine pagalba, padėkite dyzelinį variklį ir dėžutę tokiu būdu, kad pirmiausia patektų pavarų dėžės korpusas. Šiuo atveju dyzelinio variklio galinių atramų skliašos turi sutapti su korpuso tvirtinimo taškais UAZa, ir montavimo iškyšos - būti ant skliaustų galo, kuris naudojamas kaip dyzelinio variklio parama.

3

Įstatykite skersinį priekinį spindulį. Tada pritvirtinkite visus montavimo varĻtus su varikline alyva, juos montuokite grioveliuose ir priveržkite. Prisiminkite, kad skersmuo nėra priešingos, kol varžtai bus užveržti.

4

Į skersinės sijos kištuką įdėkite gumąblokuoti, tada įkiškite montavimo varžtus iš skersinės sijos galo ir priveržkite juos. Tada nuleiskite maitinimo bloką į jam numatytą vietą (įsitikinkite, kad visos kreipiančiosios iškyšos yra ant specialaus priekinio atramos, jei juose yra grioveliai).

5

Atjunkęs kėlimo įrenginį,prijunkite "žemę" laidą prie transporto priemonės kėbulo. Tada patikrinkite pavarų perjungimo mechanizmą ir pavarų dėžės veikimą transporto priemonėje su mechanine pavarų dėže. Jei reikia, sureguliuokite perstatymo kabelį.

6

Prijunkite atgalinę laidą ir spidometro jutiklį. Tuo atveju, jei tai yra automobilio konstrukcija UAZ, įdiekite sankabos vagono cilindrą ir pašalinkite orą iš šio pavaros hidraulinės sistemos.

7

Aušinimo sistemoje įpilkite skysčio, stebėdamisu būtina antifrizo koncentracija. Tada sumontuokite laidus, laikydami juos nuo aukšto temperatūros vienetų. Galiausiai prijunkite droselio kabelį ir patikrinkite, ar veikia dyzelinis variklis.

3 patarimas. Kaip įdiegti dyzelinį variklį gazelyje

Populiarumas dyzelinas varikliai nėra nenuostabu: jie yra ekonomiški, jie turi didelį sukimo momentą, o dyzelino kaina yra prieinama. Šiuo metu dyzeliniai varikliai įrengiami skirtinguose automobiliuose, įskaitant "Gazelles".

Kaip įdiegti dyzelinį variklį gazelyje

Jums reikės

 • - dyzelinis variklis;
 • - Kėlimo mechanizmas;
 • - variklio alyva;
 • - įrankiai.

Instrukcijos

1

Prieš diegdami dyzelinį variklį Gazelle, išmoksite jo dizaino savybes. Žinoma, iš pirmo žvilgsnio skirtumai tarp dyzelinių ir benzininių variklių yra nereikšmingi: tie patys stūmokliai, cilindrai ir jungiamieji strypai. Tačiau dyzelinių variklių vožtuvų dalys šiek tiek sutvirtintos. Dėl to dyzelinas gali išlaikyti didesnę apkrovą negu benzininis variklis.

2

Atminkite, kad dyzelinojevariklio oro ir kuro tiekimas atliekamas atskirai. Pirmas suspaustas oras patenka į cilindrus ir tik po to, kai jis kaitinamas iki 700-800 laipsnių, degalai tiekiami į degimo kamerą esant aukštam slėgiui.

3

Ištyrusios dyzelino savybes, pradėkite praktikuoti- variklio montavimas ant "Gazelle". Šis procesas yra beveik toks pat kaip dyzelinio variklio įrengimas kitų markių automobiliams. Pirmiausia, pakėlimo mechanizmas, nustatykite variklio skyriuje dyzeliną, kuris pirmiausia turi patekti į pavarų dėžės korpusą.

4

Tepkite visas tvirtinimo detales su variklio alyva,tada įdėkite juos į griovelius ir gerai priveržkite. Sumažinkite maitinimo bloką iki jam skirtos vietos. Pastaba: visi elektros energijos tiekimo vadovai turi būti dedami į specialias išpjovas.

5

Pašalinus dyzeliną nuo kėlimo mechanizmoprijunkite prie "Gazelle" vielos "masės" korpuso, tada patikrinkite pavarų perjungimo mechanizmą. Tada prijunkite spidometro daviklio laidus ir atbuline eiga.

4 patarimas: kaip prislopinti "USG" vožtuvą

Išmetamųjų dujų recirkuliacijos (EGR) sistema yra sumažinti azoto oksidų kiekį į transporto priemonės išmetamųjų dujų. Užteršimo ir gedimo atveju vožtuvas USR Mašina gali sustoti tuščiąja eiga, sunaudoti daugiau degalų. Kad nesusidarytumėte laiko ir pinigų šios sistemos remontui, galite tiesiog drėkinti vožtuvą.

Kaip prispausti "USG" vožtuvą

Jums reikės

 • - atsuktukas;
 • - variklių valymo priemonės;
 • - 1 mm storio aliuminio gabalo arba alaus alaus;
 • - metaliniai žirklės;
 • - Aštrius peilis.

Instrukcijos

1

Atsukite išsiplėtimo bako dangtelį ir nutekėjimąKampas apatiniame dešiniajame radiatoriaus kampe. Ištraukite antifrizą iš paruoštos talpyklos. Tam jūs galite pritaikyti penkių litrų plastikinį butelį su pjaustytu viršeliu. Atjunkite antifrizo tiekimo žarną.

2

Nuimkite vakuuminį vamzdelį iš "EGG" vožtuvo. Atsukite varžtus, apsaugančius jo korpusą. Nuimkite vožtuvą ir tarpiklį. Valymo vožtuvą valykite variklio valytuvu.

3

Iškirpti vamzdelį iš aliuminio gabalo apie 1 mm storio. Jei jo nėra, nešvarą galima pagaminti iš supjaustyto alaus. Paronitas geriausiai nenaudojamas, nes jis greitai išsivalo.

4

Naudokite EGR vožtuvo gamyklinį tarpiklįkaip šabloną. Įdėkite jį ant alavo ir "apskritimo" su aštriais peiliais. Po to kištuką galima lengvai nupjauti žirklėmis. Punch skylės į varžtus į jį.

5

Įstatykite dangtelį, uždėkite EGR vožtuvo korpusą, pritvirtinkite varžtais.

6

Nuvalykite ir nuimkite sklendę nuo įleidimo kolektoriaus. Nuvalykite kolektorių ir įstatykite dangtelį, prijunkite visas žarnas. Užpildykite antifrizą, nepamirškite išmatuoti jo lygio.

7

Kaip variantą, išimkite vožtuvą, vietoj jojis turi plieninį kaištį, iškirptą iki skylės dydžio. Įdiegus jūsų borto kompiuterio vožtuvo uždorą pasirodys klaida (išskyrus atvejus, kai, žinoma, šis blokas nėra sujungtas su nuskaitymu pagal USR sistemą). Jei reikia, kreipkitės į savo aparatinės įrangos specialistą arba tiesiog atjunkite terminalą nuo jutiklio.

5 patarimas: kaip pasirinkti dyzeliną

Japonų automobiliai su dyzelinas variklis padaro jų savininkus laimingusdarbas, ekonomiškumas, patikimumas ir paprastumas remontuojant eksploatuojant vidaus keliuose. Norint gauti visus šiuos pranašumus perkant dyzeliną, svarbu, vadovaujantis paprastomis taisyklėmis, padaryti tinkamą pasirinkimą.

Kaip pasirinkti dyzelinį variklį

Instrukcijos

1

Dyzelinio automobilio pirkimas iš nepažįstamoasmuo, atlikdamas išsamų patikrinimą variklyje. Įsitikinkite, kad paleidimo metu variklis yra šaltas. Geros būklės dyzelinas prasidės nuo pusės posūkio. Atkreipkite dėmesį, kad šaltuoju būdu jis sukuria gana pastebimą triukšmą. Tada paleiskite šiltą variklį, triukšmas turėtų smarkiai pablogėti. Jei šioje būsenoje jis nedelsiant prasidės, bet tik po 3 iki 9 bandymų, tada žiedai, stūmokliai yra nusidėvėję.

2

Patikrinkite, ar iš išmetimo vamzdžio yra dūmųKai paspausite greitintuvą, kol variklis bus šiltas. Jei dūmų debesis yra tamsus, tada, greičiausiai, yra nešvarūs žiedai arba purkštukai yra sugedę. Baltas dūmas rodo, kad vanduo patenka į degalus. Ištraukite popieriaus lapą. Jei ant jo pasirodė suodžių, tada kuras neuždega visiškai.

3

Veikiančio variklio garsas turėtų būti minkštas,vienodi, be bagažo. Priešinga rodo vožtuvų veikimo sutrikimą. Stenkitės atpažinti pašalinį triukšmą, kai rinkite ir iš naujo nustatote sūkių skaičių, nustatydami alkūninio veleno ir stūmoklio darbą. Atidarykite alyvos dangtelį. Rodiklio, kad kažkur yra dujų proveržis, yra purslų aliejaus iš maslių užpildo burnos.

4

Pažvelkite po gaubtu. Nustatykite variklio bloko ir purkštukų veržlių vientisumą. Raudonos arba baltos sandariklio pėdsakai vietoj juodo rodo, kad variklis buvo atidarytas. Visi varžtai, tvirtinantys pagalbinius įtaisus, turi būti vietoje.

5

Įvertinti įdėklų būklę, sušilti automobilį, jį nuvalyti ir nedelsiant įjungti uždegimą. Alyvos slėgio jungiklio lemputė turėtų įsižiebti po 2 - 3 sekundžių, bet ne anksčiau.

6

Jeigu visų šių veiksmų nesate nusivylęs, ir rezultatai esate pasiruošę tapti dyzeliniu varikliu savininkas, išmatuoti suspaudimo slėgį ir karterį, patikrinkite antgalis aušinimo sistema.

6 patarimas: kaip pasirinkti dyzelinį automobilį

Dyzelinio automobilio pirkimas nesibaigtam asmeniui yra sudėtingas, tamsus ir nesuprantamas verslas. Todėl jūs turėtumėte žinoti, kaip pasirinkti tinkamą dyzelinį automobilį, kad išvengtumėte nusivylimo nuo pirkimo.

Kaip pasirinkti dyzelinį automobilį

Jums reikės

 • Kompresoriaus lygio matuoklis, karterio dujų slėgmatis ir kita variklio diagnostikos įranga.

Instrukcijos

1

Pirmiausia turite patikrinti, kaip tai prasidedavariklis yra šaltas. Geriausia tai padaryti ryte, kad variklis būtų visiškai šaltas. Geros būklės dyzelinas prasidės pusę posūkio. Jei jis nedelsiant prasidės, tai blogas ženklas (stūmoklio susidėvėjimo ar žiedų nusidėvėjimas). Šaltas bus pastebimas triukšmas, šildomas - daug ramesnis. Jei variklis yra karštas pradžia, daugelyje modelių ekranas neįsijungia ir atsiranda dėl kompressii.Pri pedalas šildomas dujomis variklis turi patikrinti, ar dūmai išeina iš išmetimo vamzdžio pradėti. Jei dūmų yra tamsi, tai reiškia, kad yra naftos žiedų arba nepakankamumu purkštukų pablogėjimas. Baltas dūmas reiškia, kad į kuro sudedamą vandenį. Dažniausiai naudojamas metodas: balta nosinė arba popieriaus gabalas pakeitė išmetamosiose dujose. Suodžius buvimas ant popieriaus arba audinio rodo padidėjusį alyvos sunaudojimą arba nepilną degimą. Dėl turbodiesel juodi dūmai yra leidžiama galia ant turbinos, taip pat peregazovke. Bet tai turėtų būti trumpalaikis ir ne storesnis. Verta išbandyti variklį be oro filtro. Galbūt užsikimšęs filtras yra dūmų padidėjimo priežastis.

2

Nelygus, darbasvariklis sako apie klaidingą vožtuvų reguliavimą ir galbūt su pačių sklendžių arba stūmoklio problemomis. "Kietasis" garsas kartu su juodais dūmais dideliuose apsisukimuose reiškia ankstyvą injekcijos kampą. Pertraukimai ir pilkieji dūmai tuščiosios eigos metu, kartu su pertraukimais ir juodais dūmais aukštoje temperatūroje. Nelygus dyzelinio variklio veikimas tuščiosios eigos rodyklėse kartu su juodais dūmais atskleidžia neveikiančią antgalį. Jei norite tai išbandyti, jį išjunkite. Variklis veiks švelniai. Atidarius alyvos dangtelį, turėtumėte patikrinti, ar nėra alyvos purslų iš alyvos užpildymo kaklelio. Jų buvimas yra dujos proveržio rodiklis. Tai gali būti daug priežasčių. Būtina įvertinti bendrą variklio skyriaus išvaizdą. Jei injektorių ir cilindrų bloko riešutai neturi įtvarų, jei yra baltos arba raudonos sandariklio pėdsakų (juodos iš Japonijos automobilių), tada variklis nebuvo atidarytas. Be to, patikrinkite, ar nėra varžtų, kad apsaugotumėte visus pagalbinius įrenginius. Įtvarų būklė patikrinama taip: sujunkite mašiną, užveržkite jį ir nedelsdami įjunkite uždegimą. Alyvos slėgio indikatorius turėtų šviesti po 2-3 sekundžių. Jei anksčiau - įdėklai turėtų būti pakeisti.

3

CompressionOn stotyje arba įrengtame garažeturėtumėte matuoti suspaudimą. Kompresija turi būti bent 25. Tačiau ši vertė gali skirtis kiekvieno variklio tūris. Vertybių sklaida neturėtų viršyti 0,5 naujos mašinos, o senojo - 1-2. Stiprus sklaida rodo greitą kapitalinį remontą. Mažas suspaudimas gali būti dėl stūmoklio susidėvėjimo ar vožtuvų nusidėvėjimo. Valymo vožtuvų dėvėjimas yra pigesnis ir lengvesnis.

4

Purkštukai Veikiant prietaisui,būdingas garsas ir degalų purškimas dulkėtoje būsenoje. Purškimas lašais ir purkštukais kategoriškai draudžia varikliui. Kartu su purkštukais reikia įvertinti kuro tiekimo ir grąžinimo žarnų sandarumą.

5

Aliejus Alyva turi būti juoda, be pašalinių medžiagų. Sidabrine-pilka aliejumi atspalviai rodo neseniai naudojamus molibdeno priedus.

6

Aušinimo sistemaburbuliukai ant šildomo variklio vidutinio ir aukšto apsisukimų. Ant metalinių vamzdžių sistemos neturėtų būti rūdžių ir raudonos dangos (pažymėkite, kad variklis buvo perkaitintas).

7

Paskutinis veiksmas yra matuoti karterio dujų slėgį. Didelis šio rodiklio vertės gali būti tik dėl stūmoklio ar vožtuvų nusidėvėjimo.

7 patarimas. Kaip šildyti dyzeliną

Daugelis vairuotojų susiduria su problemazagelevaniya dyzelino žiemą. Tai vyksta dažniausiai, nes jūs naudojatės vasaros dyzelinu arba žiemos degalais, prastos kokybės. Ką daryti šiuo atveju ir kaip užkirsti kelią degalų įšaldymui.

Kaip šildyti dyzeliną

Instrukcijos

1

Dyzelinis variklis kuras turi du temperatūros taškus: temperatūros filtravimas ir temperatūra zagelevaniya.Voobsche, dažymo temperatūra - tai yra, kai jūsų saulės aliejus virsta želė, ir trūksta galimybės jį pumpuoti per kuro linijas ir kuro filtrus. Taip gali nutikti ir dėl to, kad jūs esate susirūpinę dėl nepakankamo dėmesio automobilio degalų papildymui, arba dėl to, kad degalinėje buvo paleistas prastos kokybės kuras, o staigaus temperatūros kritimas gatvėje jūsų kūnas staiga pasidarė želė.

2

Galima išspręsti šią problemą:kelias. Įpilkite į baką dvigubą ar net tris dozes anti-gelio priedą, o likusi dalis yra šildoma karšto vandens srove. Pabandykite naudoti lazdelę (laikykitės visų būtinų atsargumo priemonių).

3

Viskas daroma taip: supilkite pūstuvą, paimkite skardos ilgį apie pusantro metro skersmens, apie dešimt centimetrų skersmens ir nukreipkite lempos liepsną į vamzdelį, tokiu būdu gausite kažką panašaus į šilumos pistoletą. Taip pat žiūrėkite, kad liepsna neatsirastų jūsų automobilio gryna forma, kitaip jūs rizikuojate peršildyti. Na, labiausiai kraštutiniu atveju, tiesiog palaukite iki atšildymo.

4

Siekiant užkirsti kelią vėlesniems atvejamsšaldymo dyzelinį kurą, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus. Esant šaltam orui, užpildyti tik žieminį dyzelinį kurą (čia, tačiau, variantas paleisti į nesąžiningų pardavėjų kurie parduoda vasaros dyzeliną pagal žiemos vaizdu), naudokite antigelevymi priedų (pasirinkite importo galimybes, jie, žinoma, brangesnis nei vietinių partnerių, bet naudos iš jų daug daugiau), įdiegti į savo automobilių elektriniai šildytuvai dyzelino.

8 patarimas. Kaip pradėti dyzeliną šalčio

Žiema vairuotojui yra ypatingas laikas. Ypač tiems žmonėms, kurių mašina yra įrengta dyzelinas variklis. Kokios taisyklės turėčiau laikytis, kad būtų lengviau paleisti dyzelinį variklį šaltis o ne vėluoti darbui ar svarbiam susitikimui?

Kaip pradėti dyzelinį variklį šaltyje

Instrukcijos

1

Reikėtų prisiminti, kad darbinis variklis turėtųpradėti be jokių problemų. Įdiekite patikimą bateriją su stipria pradine srovė, naudokite tik tinkamas naudoti žvakes. Įsitikinkite, kad kuro siurblys, žiedai ir cilindrų sienos nėra nusausintos, o kuro filtras ir oro vožtuvas nėra užkimšti.

2

Pasirinkite žiemos kuro, kuris gali būti naudojamas esant 0-30 ° C temperatūrai. Jei gyvenate regione, kuriame temperatūra yra labai žema, nusipirkite arktinį kurą.

3

Jei negalėtumėte rasti ar išpilti žiemos laikodegalus ir naudoti vasarą (temperatūrai iki 0 ° C) automobiliu įrengti kuro ir dujotiekio šildymo sistemą. Galite naudoti priedus, ty preparatus, kurie pagerina degalų veikimo žemos temperatūros savybes. Tai daug pigiau.

4

Išlaikykite kuro baką - neturėtų būti mažesnis nei pusė. Tačiau tai padės tik tuo atveju, jei mašina nenaudojama ne ilgiau kaip keturias valandas, o temperatūra nesiekia 30 ° C.

5

Prieš starterio pradžiąkeletą minučių įjunkite pagrindinę šviesą, kuri padės sušilti bateriją. Tada išspauskite sankabą ir paleiskite starterį. Padarykite tai maždaug dešimt sekundžių, po kurio variklis gali šiek tiek atsigulti.

6

Jei baterija sėdėjo, o stalo mašina,apšviesti jį iš kitos baterijos. Kiekvienas, kas tai darys už jus, turėtų sušilti bateriją. Prijunkite akumuliatorių lygiagrečiai, tai yra, minusas-minusas, pliusas, priešingu atveju gali įvykti trumpasis jungimas ir sprogimas.

7

Laikydami automobilį stovėjimo aikštelėje, nenaudokite stovėjimo stabdžio, nes šiltos būgnelės gali sugerti drėgmę ir šaltisjie prisiliks prie automobilių padėkliukų. Jei tai vis tiek nutiko, turėsite praleisti laikąšaltisku stabdžių sistemose. Turite nuimti ratus ir sušilti trinkelius.

9 patarimas: kaip atšildyti dyzeliną

Siekiant apsisaugoti nuo problemų suŽiemą rekomenduojama laikyti dyzelinį automobilį garaže variklio paleidimo metu. Tačiau vidutinėje klimato zonoje ir šiaurėje yra tokių šalčių, kad net ši saugumo priemonė neapsaugo dyzelino nuo užšalimo. Kaip atšildyti dyzeliną?

Kaip atlaisvinti dyzelinį variklį

Jums reikės

 • - rankinis apsikeitimo siurblys;
 • - kompresorius;
 • - pūstuvas arba degiklis;
 • - ekranas

Instrukcijos

1

Patikrinkite kuro tiekimą. Norėdami tai padaryti, paimkite rankinį siurblį ir pabandykite jį suvartoti. Jei, paspaudus siurblio mygtuką, jis pradeda veikti labai lėtai nuo pradinės padėties, tada kuro bako tinklelis arba degalų tiekimo linija užsikimšusi parafinu.

2

Pabandykite pūsti kuro liniją. Norėdami tai padaryti, nuimkite tiekimo vamzdelį ir įdėkite kompresoriaus žarną ant jo. Atidarykite kuro dangtelį ir smūgį. Tęskite procesą, kol išgirsite būdingą gurglingą garsą. Pakeiskite degalų tiekimo vamzdį. Pabandykite paleisti variklį.

3

Jei variklis neprasideda, tai būtinaparuoškite kuro deginimą. Norėdami tai padaryti, imkite degiklį arba lempą. Įkaitinkite baką. Įsitikinkite, kad rankinis siurblys pradeda degalų tiekimą. Turėtumėte žinoti, kad labai atsargiai reikia sušildyti kuro baką. Jei naudojate degiklį, griežtai draudžiama nukreipti liepsna tiesiai į rezervuarą. Naudok ekraną.

4

Jei ir po šildymo degalų bako jūsųautomobilis neprasideda, tai reiškia, kad turi būti šildomas aukšto slėgio kuro siurblys ir smulkusis filtras. Labiausiai saugus būdas sušilti yra karšto vandens naudojimas. Daugelyje variklių modelių šie mazgai yra po tarpiniu aušintuvu. Šildydami vandenį ir švelniai įpilkite jį tiesiai į aušintuvą. Jei jūsų automobilio modelis turi laisvą prieigą prie filtro, kad gautumėte gerą degalų valymą, galite šildyti šį įrenginį naudodamiesi pūstuvu ar žibintuvu. Kai dirbate su pūstuvu arba degiklio, reikia imtis visų atsargumo priemonių. Kitas būdas išspręsti šią problemą - užpildyti baką šiltu kuru.

5

Siekiant išvengti dyzelino užšalimo problemų, rekomenduojama naudoti anti-gelinius priedus. Taip pat, jei įmanoma, turėtų būti įrengta pagrindinė ir kuro šildymo sistema.

Šaltiniai:
 • Kaip atlaisvinti dyzelinį variklį