1 patarimas: kaip priveržti varžtą

1 patarimas: kaip priveržti varžtą

Net jei jums nepatinka padaryti ir kažką daryti su namais savo rankomis, vis tiek anksčiau ar vėliau susitiksite su situacija, kai turėsite pasukti sraigtas. Paprasta, atrodytų, operacija kai kuriais atvejais gali sukelti daug sunkumų.

Kaip priveržti varžtą

Jums reikės

 • - atsuktukas;
 • - veržliaraktis arba veržliaraktis;
 • - atsuktukas;
 • - spyruoklė ir laikiklis;
 • - guminis vamzdis;
 • - klijai arba dažai.

Instrukcijos

1

Pažiūrėkite į galvą sraigtasir pasirinkite tinkamą priemonęsukimas. Jei skrybėlė turi išpjovą, pasirinkite atitinkamą skersmenį kryžius arba plokščią atsuktuvą. Atkreipkite dėmesį, jei jūs naudojate per mažą atsuktuvą, jis bus slinktis ir per daug gali pertraukti giją.

2

Jei galva sraigtasbet jis yra pagamintas iš šešiakampio arba kvadrato formos, pasirinkite tinkamą veržliaraktį, taip pat galite naudoti reguliuojamą veržliaraktį arba, kraštutiniais atvejais, replėmis.

3

Norėdami pasukti sraigtas su vienu ar dviem skyromis, o ne per angą sraigtas po Y formos atsuktuvu sraigtas"Paslaptys", sukurtos dėl atsukimo sunkumų, įsigyjant specialų įrankį.

4

Jei reikia užsukti didelį kiekįtvirtinimui, naudokite atsuktuvą ar grąžtą. Be to, nusipirkite įvairius priedus, taip pat ir užsegdami tvirtinimo detales sunkiai pasiekiamose vietose.

5

Norėdami pasukti sraigtas toje vietoje, kur neįmanoma uždaryti,naudokite sukamą atsuktuvą. Tokį atsuktuvą galima pagaminti ir atskirai jį išpjauti į įprastą atsuktuvą dviem lazdele ir vėl suvirinti spyruoklės galą.

6

Iki sraigtas Nereikia laikyti rankos, atsuktuvui pritvirtinkite spyruoklinį laikiklį. Rankenos šone, gręžkite skylę, priveržkite smeigtuką ir paspauskite ją spyruokle. Kai tu padarei sraigtas kronšteino angoje spyruoklė turi būti tvirtai prispausta prie atsuktuvo galo.

7

Galite padaryti dar lengviau - suraskite gumąVamzdis su vidiniu skersmeniu yra šiek tiek mažesnis už atsuktuvo skersmenį. Iškirpkite gabaliuką 3 cm ilgio ir sandariai užveržkite atsuktuve veikiantį galą, įdėkite galą sraigtasa. Dabar jūs galite dirbti bet kurioje pozicijoje be pagalbos.

8

Iki sraigtas prieš pradedant dirbti, nebuvo atsparios vibracijaisutepkite jį klijais ar dažais. Jei įmanoma, užkabinkite jo galą iš kitos pusės ir priveržkite sriegį (šiuo atveju atkreipkite dėmesį, kad tvirtinimas nebus sulankstytas).

2 patarimas: kaip suktis kamuolys

Boulingo žaidimas leidžia pramogauti ir demonstruoti savo įgūdžius, tiksliai apskaičiuoti judesius kamuolys ir tiesioginis nukentėjo nuo tikslo. Svarbiausia detalė yra rotacija kamuolys, kurio dar nėra taip lengva pasiekti, dėl ko trunka treniruočių riešą.

Kaip sukti kamuolį.

Jums reikės

 • Rutulys boulingo, pirštines.

Instrukcijos

1

Uždėkite rankas pirštines su pirštais, kad būtų patogiau laikyti kamuolį.

2

Slinkite šepečius į kairę ir dešinę, kad šiek tiek ištemptumėte prieš mesti.

3

Po to, kai atlikote tris metodus, paskutiniame žingsnyje pradėkite kamuolį atgal, tada prisukite jį į metimą.

4

Pasibaigus slinkimui, staigiai paspauskite kamuolį nuo tavęs ir nukreipkite į tikslą.

3 patarimas: kaip pasirinkti sraigtą

Laivo variklio našumas daugiausia priklauso nuo tinkamo vaivorykštės pasirinkimo sraigtas. Tai priklauso nuo visos sistemos ekonomikos, greičio ir pagreitinimo. Kaip pasirinkti tinkamą sraigtą?

Kaip pasirinkti sraigtą

Instrukcijos

1

Naudokite lengviausią pasirinkimo būdą sraigtas. Jei yra tokia galimybė, palyginkite darbuotojusdviejų ar trijų varžtų su skirtingais pakopų kokybe, pakaitomis nustatydami juos tame pačiame variklyje. Nustatykite, kuris sraigtas bus efektyvesnis su dideliu laivo pakrovimu (dažniausiai varžtu su mažesniu žingsniu), kuris užtikrins didelį judėjimo greitį ir minimalų laivo ar valties pakrovimą.

2

Atlikite keletą eksperimentų, atlikdami degalų suvartojimo matavimus įvairiems laivo pakrovimams. Nustatykite visiems sraigtas optimalus būdas pasiekti planavimą irdidžiausias greitis, kurį laivas gali vystytis. Taigi variklis turėtų dirbti maždaug 5000 apsisukimų per minutę per visiškai atvertą droselio užpildą.

3

Tikrinant darbą sraigtas Atkreipkite dėmesį į tai, kiek jis verdantisvanduo iš variklio. Jei judėjimo pradžios metu variklis skleidžia garsą, kuris primena automobilio pernelyg didelį variklį, o valdymo svirčių judėjimas staiga ir staigiai juda - reikia didelių žingsnių. Jei variklio greitis yra lėtas, o lankstus išėjimas į plokštumą, reikalingas mažesnio variklio sraigtas.

4

Pasirinkdami laivo sraigtą, apsvarstykite sąlygasnumatoma laivo eksploatacija, įskaitant leistiną apkrovą. Jei planuojate važiuoti šviesa, tada maksimaliai apkrovai skirtas varžtas padidins greitį.

5

Atkreipkite dėmesį į ašmenų skaičių sraigtas. Didžiausias didžiausias greitis suteikiamas sraigtais sutrys peiliai, tačiau jie lėtai paima laivą suplanuoti. Priešingai, keturių ašmenų sraigtai lengvai eina į obliavimo būdą, bet greičiausiai yra mažesni nei trijų ašmenų sraigtai.

6

Siekiant užtikrinti gerą smūgį, formos peiliai sraigtas. Pasirinkite elipsės mentes, jei noriteužtikrinti optimalų greičio ir traukos santykį. Kai kuriuose sraigtuose peiliai siaurėjantys prie galų, kurie sumažina trintį, tokiems varikliams pageidautina didelės spartos valtys. Judant dumbliuose užaugintus rezervuarus, tinkamesnis yra sukamasis sraigtas su ašmenimis, sukamaisiais sukimosi kryptimi.

7

Renkantis medžiagą, iš kurios pagamintas varžtas, manau, kad mažiems valtyse sumontuoti pakabinami varikliai yra tinkamiausi aliuminio varžtams. Jie yra lengvesni ir pigesni nei žalvario.

4 patarimas. Kaip paimti variklio varžtą

Kiekvienam laivo varikliui yra optimalus vaivorykštė sraigtas. Bet jei naudosite laivą įvairiais būdais - žvejybai, pėsčioms, sunkvežimių slidininkams - jums reikės kelių sraigtass. Įsitikinkite, kad įsigijote atsarginį orlaivių valtį savo laivui sraigtas su tvirtinimo detalėmis.

Kaip pasirinkti varžtą prie valties variklio

Jums reikės

 • - laivas;
 • - valčių variklis;
 • - sraigtas;
 • - tachometras.

Instrukcijos

1

Nustatykite pagrindinius parametrus sraigtasbet laivo varikliui. Tai yra skersmuo sraigtasbet ir jo žingsnis. Iš šių parametrų, atsižvelgiant į variklio galią, priklauso didžiausias valties greitis. Atstumas coliais sraigtasvienu žingsniu yra žingsnis sraigtasbet laivo variklis.

2

Rasti pavadinimą, pritvirtintą prie labiausiai oru sraigtase, skersmuo ir žingsnio vertė sraigtasa. Pavyzdžiui, užrašas 9,9х13 reiškia tai sraigtaso laivo variklis O yra 9,9 colio su 13 colių žingsniu.

3

Pažiūrėkite į instrukcijas laivui variklis, kokia maksimali juda ji gali vystytis"Visas dujos", kai atidaromas droselio vožtuvas. Pagreitinkite valtį iki didžiausio greičio. Su tachometru išmatuokite variklio veleno greitį, paprastai jis neviršija 5500 aps / min.

4

Atkreipkite dėmesį į veleno greitįdidžiausias atidarytas atvartas. Jei jis yra mažesnis už rekomenduojamą didžiausią greitį, tada skaitykite tachometro rodmenis kaip didžiausią tokio tipo rowing greitį sraigtasa.

5

Apskaičiuokite žingsnį sraigtasbet laivo variklis. Vieno colio žingsnis sraigtasa yra maždaug 200 apsisukimų per minutę. Raskite skirtumą tarp tachometro rodmenų ir vardinio didžiausio greičio, padalykite jį į 200. Padalinkite gautą vertę laivo variklio reduktoriaus perdavimo skaičiumi. Jei jūs pagaliau gausite numerį 2, todėl šiai valčių varikliui tinkamesnė naudoti kitą sporto šaką sraigtas, 2 žingsnių mažesnis žingsnis. Su nauja sraigtasjūsų laivas pasiekia numatytą didžiausią greitį.

6

Jei pasirinksite sraigtasbet laivui variklis laikykis tam tikros taisyklės. Propeleriai su dideliu žingsniu yra naudojami greitosioms lengvosioms laivoms ir mažesniems laipteliams, skirtiems lėtai ir sunkiems laivams. Žingsnis keičiasi sraigtasir laivo variklis yra vienintelis būdas suderinti sraigtas su varikliu ir valtimi.

5 patarimas. Kaip sureguliuoti sraigtą

Dauguma problemų, susijusių su gedimukietasis diskas yra išspręsta visiškai jį formuojant ir kuriant naujas skaidinius. Deja, šis metodas praranda svarbią informaciją, kuri labai svarbi vartotojams.

Kaip atkurti varžtą

Jums reikės

 • - "n" važiavimas;
 • - HDD atkūrėjas.

Instrukcijos

1

Jei jūsų sistemos diskas yra sugadintasskyriuje pabandykite prijungti diską prie kito kompiuterio. Po to patikrinkite likusių vietinių diskų veikimą. Jei jie visi veikia normaliai, tiesiog nukopijuokite svarbius failus iš sistemos disko.

2

Esant situacijai, kur jūs negalite gautiprieiti prie norimo kietojo disko skaidinio ir jums reikia išsaugoti tam tikrą informaciją, naudokite programą Mount'n'Drive. Atsisiųskite naudingumo diegimo failus. Paleiskite montuotoją.

3

Atidarykite pagrindinį įdiegtos programos meniu. Palaukite, kol bus atpažįstami galimi standieji diskai ir jų pertvaros. Mygtuku kairiuoju pelės klavišu pasirinkite vietinį diską, kurį norite atstatyti.

4

Spustelėkite "Mount" mygtuką. Atidarę naują dialogą, pasirinkite disko raidę naujame diske ir nurodykite prioritetinę failų sistemą. Geriausia naudoti tipą, kuriuo iš pradžių veikė pažeistas skaidinys.

5

Palaukite, kol bus sukurtas naujas vietos diskas. Atidarykite meniu "Mano kompiuteris". Eikite į montuotojo disko turinį. Nukopijuokite svarbius failus naudodami susipažintą tvarkyklę.

6

Pervadę reikiamus failus, uždarykite programąMount'n'Drive. Dabar galite naudoti komunalines paslaugas, skirtas atkurti vietinių diskų vientisumą, pavyzdžiui, HDD atkūrimo įrenginį. Šis metodas sutaupys jus nuo galimų svarbių failų praradimo, leidžiantis atlikti bet kokį kietojo disko manipuliavimą.

7

Verta paminėti, kad kartais lengviau iš naujo įdiegtioperacinę sistemą ir paleisti programą, kuri identifikuoja paveiktus sektorius. Naudokite šią parinktį, jei jums nereikia išsaugoti esamo skaidinio struktūros.