Kaip atkurti teises į automobilį

Kaip atkurti teises į automobilį

Vairuotojo pažymėjimo praradimas yra nemaloni situacija. Nesvarbu, kaip praradote seną tapatybę, nesvarbu, ar jūs jį paėmė, ar pavogei. Svarbiausia atkurti vairuotoją teisus vairuoti, ir tai padaryti kuo greičiau. Leiskite apsvarstyti, kokių veiksmų reikia imtis norint atstatyti vairuotojo pažymėjimą nuostolingai.

Kaip atkurti teises į automobilį

Jums reikės

  • 1. Paraiška
  • 2. Paso arba kitas tapatybę įrodantis dokumentas
  • 3. Dokumentas, patvirtinantis vairuotojo kandidato įregistravimą gyvenamojoje ar buvimo vietoje (jei yra registracija)
  • 4. Medicinos pažyma (forma 083 / U-89)
  • 5. Baigimo pažymėjimas
  • 6. Vairuotojo pažymėjimo praradimo paaiškinimas arba Vidaus reikalų departamento sprendimas dėl jo vagystės

Instrukcijos

1

Jei radote trūkstamą vairuotojo pažymėjimą, pabandykite jį rasti patys, pažiūrėkite į vietą, kurioje esate teisus, pažvelk į automobilį, prisimink, kur buvai ir ką tu padarė. Jei tavo teisus pavogė, tada kreipkitės į policijos nuovadą gyventi su atitinkama paraiška. Jei vairuotojo pažymėjimo paieška neveikia, susisiekite su kelių policija, kad gautumėte naują sertifikatą.

2

Labiausiai tikėtina, kad tą pačią dieną nebus galima atkurti prarasto sertifikato. Jums bus suteiktas laikinas leidimas iki 2 mėnesių, nes pateikti dokumentai bus patikrinti.

3

Vairuotojo pažymėjimo atkūrimas gali būti atliktastoli nuo bet kurio kelių policijos skyriaus. Paimkime keletą variantų: 1. Jei jūs gyvenate registracijos vietoje, kreipkitės į eismo policijos departamentas, kuris yra jūsų dalyko RF.2. Jei gyvenate kitame regione, galite atkurti vairuotojo pažymėjimą, jums reikės laikiną registraciją. Jei jo neegzistuoja, turėsite eiti į regioną, kuriame esate registruotas. Jei neturite leidimo gyventi, pakeiskite teisus jūs galite bet kuriame departamento Valstybinės eismo saugumo inspekcijos Rusijos Federacijos.

4

Valstybine eismo saugumo inspekcija pateikiate dokumentų paketą (jisišvardytos lauke "Jums reikės"), reikalingą jūsų teisių atkūrimui. Leisk mums aptarti kai kuriuos iš jų. Paraiška. Jis turi nurodyti, kad jūs prašote išduoti vairuotojo pažymėjimą už prarastas / pavogtas prekes. Nustatyto imties medicininis pažymėjimas. Tai turi būti veiksminga, tai reiškia, kad iki jo galiojimo pabaigos tai gali būti vieneri metai ar viena diena.3. Dokumentas apie mokymo eigą. Vienintelė situacija, kai jums reikia vairuotojo kortelės, yra susigrąžinti teises po praradimo / vagystės. Jei pakeisite vairuotojo pažymėjimą, jums nereikia parodyti dokumento apie mokymo užbaigimą. Kai visus dokumentus pateikiate eismo policijoje, lieka palaukti, kol išduosite naują vairuotojo pažymėjimą.