1 patarimas. Kaip nutraukti automobilio pirkimo sutartį

1 patarimas. Kaip nutraukti automobilio pirkimo sutartį

Pirkimas automobilis - visada linksmas įvykis. Tačiau yra atvejų, kai automobilis salone parduodamas su trūkumais. Naudoti tokį automobilį yra ne tik nemalonus, bet ir gyvybei pavojingas. Yra noras ištirpti sutartis pardavimas ir pirkimas. Procesas yra nemalonus, bet visai įmanomas.

Kaip nutraukti automobilio pirkimo sutartį

Jums reikės

  • Garantijos kortelė su remonto ženklais;
  • Reikalavimas nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį;
  • Advokato pagalba;
  • Vartotojų teisių apsaugos bendrija;
  • Rusijos Federacijos civilinis kodeksas.

Instrukcijos

1

Galimybė grąžinti automobilį yra. Tik įrodyti gamyklos santuoką yra pakankamai sunku, o kartais jūs turite kreiptis į teismą dėl likvidavimo sutartisa pardavimas ir pirkimas automobilis. Norėdami pradėti, praneškite apie santuokos faktą pardavėjui. Jei įmanoma, sutvarkykite nuotrauką. Susisiekite su prekybos centru, kad galėtumėte patikrinti probleminę sritį.

2

Paklauskite salono valdymo, kuriame pirkinys buvo ištirpintas sutartis pardavimas ir pirkimas automobilis savanoriškai. Motyvuokite savo troškimą. Taip atsitinka, kad santuoka yra neginčytina ir pardavėjas sutinka nutraukti sutartį be papildomų reikalavimų.

3

Jei pardavėjas nenori ištirpinti sutartis, reikalauti atlikti egzaminą. Tam reikės tam tikrų finansinių išlaidų ir laiko. Bet jei nuspręsite grąžinti automobilį, eik į pabaigą.

4

Parašykite teismui prašymą dėl išpažinties sutartisa pardavimas ir pirkimas negaliojantis. Galite atspausdinti prašymą nutraukti sutartį sutartisa pardavimas ir pirkimas.

5

Teisme įrodykite, kad šis automobilis yraklaidingas. Pateikite tvirtų įrodymų, pateikite visą dokumentaciją apie remontą, kuris turi būti užregistruotas mašinos garantijos kortelėje. Taip pat laikykis patikrinimų. Nebijokite, jei pirmasis teismo sprendimas nebūtų jūsų naudai. Toliau eiti toliau. Adresas teisininkams.

Patarimas 2: Kaip nutraukti draudimo sutartį

Yra situacijų, kai reikia ištirpinti sutartis Draudimo politika. Apsvarstykite šią situaciją pavyzdžiu sutartisa Draudimo politika OSAGO. Nors rengiant ir nutraukus kitas politikos kryptis, pagrindiniai dalykai yra vienodi.

Kaip nutraukti draudimo sutartį

Instrukcijos

1

Pirma, dėl atšaukimo sutartisir OSAGO jums reikia atvykti į draudimo įstaigąįmonės su dokumentais. Su savimi būtina atsižvelgti į tikrąją politiką ir pasą. Dėl to, kad dauguma draudimo bendrovių grąžina pinigus tik be pervedimų negrynaisiais pinigais, imkite su jais bet kurio banko kortelę ir išsiųskite duomenis į šią kortelę (banko BIC, vardas, atsiskaitymų sąskaita ir kt.).

2

Antra, kadangi daugeliu atvejų nutraukiama sutartisir atsiranda dėl automobilio pardavimo, tada parduodant kopiją sutartisbet nusipirkti, parduoti ir pateikti šią kopiją draudimo bendrovei. Tokiu atveju jums nereikia sugalvoti ar paaiškinti nutraukimo priežasties sutartisa.

3

Trečia, kai atvykstate į draudimo kompanijos būstinę, tupateikia visas reikiamas dokumentų kopijas, parašo paraišką draudimo kompanijos formoje ir formoje. Lieka laukti lėšų grąžinimo. Paprastai per mėnesį pinigai ateina į nurodytą sąskaitą. Jei nurodysite kortelę, kurioje yra prijungtas mobilusis bankas, gausite SMS žinutę apie balanso papildymą.

3 patarimas: kaip grąžinti naują automobilį

Remiantis vartotojų apsaugos įstatymu,pirkėjas turi teisę grąžinti naujos transporto priemonės pardavėjas, jei jos kokybė buvo nepakankama, neišsami įrangą, taip pat kitų teisės pažeidimų ir pardavimo sutarties sąlygas.

Kaip grąžinti naują automobilį

Instrukcijos

1

Visų pirma grįžkite į pardavėją irPateikite pagrįstų priežasčių, dėl kurių norite grąžinti automobilį. Būtinai parašykite raštišką pareiškimą, kurio kopiją paliksite namuose. Pardavėjas turi pateikti jums atsakymą per 10 dienų raštu. Nuorodos apie konflikto sprendimo sąlygas arba atsisakymo priežastis.

2

Bendravimas su pardavėjais, išreikšti pasitikėjimąjų žodžiai, žinios apie teisės aktus vartotojų apsaugos srityje. Nesiūlykite kompromisų - leisk jiems ieškoti pardavėjo. Nustatykite pagrindinį reikalavimą sau ir atlikite jį. Kreipdamiesi į aktyvius klientus, pardavėjai bus labiau linkę patenkinti jūsų poreikius, negu spręs teismas.

3

Praktika rodo, kad grįžtiprastos kokybės automobilis yra lengviausias per 15 dienų nuo jo pardavimo dienos. Atkreipkite dėmesį, kad užsakant tam tikrą paketą, pirkėjas turi laukti, kol užsakymas bus įvykdytas, o faktinė mašinos gavimo data gali skirtis nuo pardavimo datos.

4

Jei pardavėjas apkaltino jus dėl terminų pažeidimoeksploatavimas, dėl kurio automobilis sugedęs, reikalauja nepriklausomo tyrimo. Tai turėtų būti laikoma jo sąskaita. Atkreipiame dėmesį, kad egzamino rezultatus galima apskųsti teismui.

5

Jei nėra ikiteisminio tyrimo priemoniųnesąžiningas pardavėjas neturėjo poveikio, pateikė jam ieškinį. Norėdami padidinti savo galimybes laimėti bylą, samk kompetentingą advokatą. Skaičiuojant pergalę, reikia ne tik grąžinti automobilio kainą, bet ir visas teisines išlaidas bei nuostolius. Nepakanka per daug - teismai nemėgsta godumo. Žalos suma ir visos išlaidos neviršys daugiau nei 50% automobilio kainos.

6

Jei automobilis priimamas kreditine kortele banke, susisiekite su mumisartimiausiam filialui su prašymu nutraukti paskolos sutartį. Paprastai pardavėjai šiuo atveju visiškai grąžina automobilio kainą kredito organizacijai. Banke, pasibaigus paskolos sutarčiai, gausite pinigus už jus, išskyrus jau sumokėtas palūkanas. Svarbu reikalauti, kad bankas pateiktų raštišką pranešimą apie tai, kad jums nėra jokių pretenzijų.

4 patarimas. Kaip importuoti automobilį į Ukrainą

Kiekvieną dieną tūkstančiai žmonių kerta automobiliai Ukrainos siena su įvairiais tikslais. Tarp jų daugelis tų, kurių automobilio pervedimas susijęs su įsigijimu ar būsimu pardavimu. Tokiu atveju pradedantiesiems rekomenduojama nuodugniai išnagrinėti galiojančias taisykles, susijusias su transporto priemonių importo specifika Ukraina.

Kaip importuoti automobilį į Ukrainą

Instrukcijos

1

Remiantis Ukrainos įstatymais, transporto priemonė, kaip ir visos kitos prekės, importuojamos į Ukraina, yra muitinės kontrolė ir patikra. Todėl, kertant sieną turėsite užpildyti muitinės deklaraciją dviem egzemplioriais, kurioje papildomai prie bendros informacijos, jums reikia pateikti išsamią informaciją apie importuotų transporto priemonių - markė, modelis, pagaminimo metus, važiuoklės numeriu, ir tt, taip pat visus reikiamus dokumentus į jį.

2

Taip pat turite patvirtinti dokumentątransporto priemonės turėjimas, pateikiant atitinkamus notaro patvirtintus dokumentus - pardavimo sutartis, dovaną ar mainus. Į įsigytą automobilį turite pateikti čekių, sąskaitų faktūrų, sąskaitų faktūrų, išrašytų ant firminių blankų, antspaudus originalus.

3

Jei asmeniškai įsigijote automobilį,kad be pardavimo datos ir išsamios informacijos apie jį, dokumentuose yra jūsų vardas, pavardė ir vardas. Neatmetama galimybė, kad muitinės pareigūnai gali paprašyti pateikti daugybę papildomų dokumentų, patvirtinančių nuosavybės teisę: draudimo liudijimus ir sertifikuotus transporto lydimieji dokumentai.

4

Importuojamiems automobiliams taikomi importo muitaivisais mokesčiais, išskyrus tuos, kurie importuojami iš šalių, su kuriomis Ukraina sudarė muitų sąjungą arba tarptautinę sutartį dėl specialaus muitų režimo nustatymo. Akcizai priklauso nuo variklio tūrio ir automobilio pagaminimo metų. Jei neįmanoma nustatyti gamybos metų, nurodomi registracijos dokumentuose nurodyti metai.

5

Be muito ir akcizų, įvežamų į Ukraina automobiliui mokamas PVM iš muitinėskaina, importo muitai, akcizai ir PVM tarifas 20%. Apibendrinant, verslininkas turės sumokėti vienkartinį mokestį už muitinės formalumų atlikimą ir mokesčius už automobilio registracijos teisę pažymėjimo išdavimą eismo policijoje.