1 patarimas. Kaip pakelti sėdmenis

1 patarimas. Kaip pakelti sėdmenis


Suapvalintas pakeltas sėdmenis - tai pikantiška moters kūno dalisvyrai užsikimšia savo kaklą, o varžovai apsišaukia. Ir jei nieko negalima didžiuotis? Ar galiu pagerinti sėdmenų formą? Stiprus ir aktyvaus gyvenimo būdas kartu su tinkamai pasirinktų pratybų rinkiniu padės padidinti sėdmenis, kad suteiktų jiems gražią kontūrą.Prabangos buvo naudingos - dabar jau daug galima didžiuotis!


Instrukcijos


1


Perkelti kuo daugiau. Vaikščiokite pėdomis, greitai ir energingai, įtempdami sėdmenų raumenis. Ignoruoti liftą, vaikščioti laiptais sustiprins ir pakelia sėdmenisStiprinti galakto raumenis yra labai naudingaŠokis (ypač Lotynų Amerikos), slidinėjimas, riedučiai ir slidės, šokinėja. Aktyvus gyvenimo būdas teigiamai veikia sveikatą, nuotaiką ir išvaizdą, įskaitant sėdmenų formą.


2


Atlikite paprastus pratimusdirbti uragano raumenis. Ar tris rinkinius aštuonis kartus, palaipsniui didinant kartojimų skaičių dvadtsati.Vstante tiesiogiai su ištiestomis rankomis, pečių atgal, kojos pečių plotyje. Labai lėtai sulenkti kojas, tarsi jūs ketinate sėdėti ant kėdės. Negalima praleisti sėdmenis žemiau kelio.Gulėdamas ant skrandžio, padėkite rankas po savo smakru, kairęja koja. Lėtai ir štamas, pakelkite ir nuleiskite savo kairę koją. Pakartokite tą pačią teisę nogoy.Lezha ant nugaros, sulenkite kelius ir padėkite savo kulniukai ant grindų, laikyti rankas ištiesė išilgai kūno. Pakelkite dubenį, pakreipkite kojas. Gulėdamas ant nugaros, paspauskite rankas prie klubų. Sulenkite kelius, nesukeldami kojų nuo grindų, nuleisk ant galvos ir kojų, pakelkite klubus. Laikykite šią poziciją per keletą sekundžių, o tada nuleiskite šlaunį ir ištiesinti nogi.Vstante visomis keturiomis, ilsisi ant kelių ir dilbių. Atlikite sūpynės atgal, kai keliai sulenkiami ant kelio. Kojos atlenkite į stovint - ir nugarą, ir šonus. Dėl patogumo laikykitės kėdės nugaros. Šis paprastas elgesys kyla sėdmenis, todėl jie tinka ir elastingi. Stovėdamas, laikydamas kojas, laikykite rankas ant liemens. Pavartokite atakas pakaitomis su kiekviena kojelė. Pradėk nuo penkių pasikartojimų, palaipsniui atsineškite iki dešimties. Sėdėdamas ant grindų, pastumkite savo kojas kartu, laikykite rankas priešais savo krūtinę. Kryžius savo sėdmenis, tarsi vaikščiojate. Ne mažiau kaip šimtas tokių "žingsnių", eik į priekį ir atgal.


3


Ar "nematoma" gimnastika už sėdmenų. Bet kuriuo laisvu momentu įtempkite raumenis ir atsipalaiduokite, galite tai padaryti bet kur ir bet kada. Namuose, darbe, net viešajame transporte - ši savotiška gimnastika padeda sustiprinti galaktikų raumenis.2 patarimas: kaip pakelti namus


Jei reikia, pakelkite namas galite naudoti keletą padėjėjų ir pora namaskratov, tačiau tai sunku ir varginantis verslas, todėl svarbu ne skubėti ir atidžiai atlikti visą darbą. Yra nuomonė, kad namas gali būti pakeliamas iš karto nuo 4 iki 4 namasavarijos, tačiau tai gali sukelti aštuntą pamainą namasir šonu, todėl saugu dirbti su 2 namaspalaipsniui didėja viena ar kita pusė, aukštis ne didesnis kaip 15 cm.namas


Instrukcijos


1


Naudojimui - hidraulinė pora namaskroviniai, kurie paprastai naudojami sunkvežimių kėlimui. Tada jums reikia paruošti aplinką namasIr šiuo tikslu plaktuku grindų lentos (ant dviejų ant kiekvieno kampo namasa).


2


Po to jūs galite paruošti hidraulinį lygį ir jį naudoti, kad pažymėtumėte lifto aukštį namasbet ant sutrumpintų bėgių. Atsižvelgiant į aukštį, geriau dvigubai patikrinti visų ženklų atitiktį, kad nebūtų iškreipta namas.


3


Kai aukštis matuojamas milimetrais, galite paruošti namascrats. Jie turi būti žymiai sustiprinti, naudojant faneros, lentos ir visas medžiagas, esančias po ranka, kad padidėtų žemės atskaitos plotas. Dabar prie stalo reikia pritvirtinti plieninę plokštę, kad ji nebūtų pakenkta pleistrui, ir jūs galite pradėti pakelti.


4


Darbas turėtų būti skirtas dviem žmonėms, kartu didinant abu namasmaksimalus ne didesnis kaip 30 mm. Darbo procese būtina patikrinti, ar nukrypimai namaspasukite vertikaliai, ir sureguliuokite savo padėtį su atramine laikikliu.


5


Kai tik viena pusė pakeliama iki maksimalaus aukščio, reikia uždėti pamušalus, atleiskite namasir pradėti dirbti panašiai kaip antroji šalis. Svarbiausia ne skubėti ir kelti namas tik 20-30 mm vienam požiūriui. Taigi, dirbdami palaipsniui, galite pakelti namas tik du namascrats.
3 patarimas. Kaip padidinti sėdmenis su pratimais


Gražus taurusis kūnas niekada neišeinamados. Ir jei jūs prarandate tuos papildomus svarus, problema, su kuria daug susidoroti, tada pašalinti matomus kūno defektus po svorio, ne visi gali. Galite priveržti ir išplėsti sėdmenis atlikdami specialių pratimų rinkinį.Kaip padidinti sėdmenis su pratimais


Jums reikės  • - guminis kamuoliukas;
  • - hanteliai.


Instrukcijos


1


Squats - efektyviausias ir paprastasPratimas, kuris padės padidinti sėdmenis. Jas galima atlikti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, jūs galite padaryti ne labai giliai pritūpimus be svorio. Šiuo atveju pagrindinė apkrova nukris ant šlaunies vidaus raumenų. Kadangi tikslas yra padidinti sėdmenis, pritūpimai giliai naudojant papildomą įrangą (hanteliai, diskas). Rankomis paimkite 1,5-2 kg svorio hantelį. Atlikite 15-20 susitikimų dviem būdais. Pastaba: kai pritūpęs kojomis, kulnai neturėtų atsilaisvinti nuo grindų.


2


Pėsčiomis ant sienos yra dar vienas pratimasPadėkite didinti sėdmenis namuose. Už tai melu ant nugaros. Sulenkite kojas stačiu kampu ir laikykite juos sienoje. Vykdykite 2-3 žingsnius aukštyn, tada žemyn. Šios pratybos sunkumai yra tai, kad iš grindų paviršiaus negali susišvirkšti sėdmenys. 5-7 minučių pėsčiomis ant sienos pakaks, kad maksimaliai panaudotų reikiamus raumenis.


3


Kito pratybų metu sėdėkkėdė Tarp kelio priveržkite guminį kamuoliuką. Po to maksimaliai įtempiant šlaunų ir sėdmenų raumenis, išspauskite jį. Pataisykite šią poziciją 5-7 sekundes. Atsipalaiduokite išgydami. Kartokite pratimą 15-18 kartų.


4


Sėdėti ant grindų. Uždėkite savo rankas už kūno kūno, atlikdami jų akcentą. Pakelkite sėdmenis nuo grindų ir pradėkite judėti į priekį 3-5 žingsniais. Tada grįžkite į tą patį žingsnių skaičių. Kartokite treniruotę 3-5 minutes, nenuleidžiant grindų. Taigi, jūs ne tik padidinsite sėdmenų tūrį, bet ir sustiprinsite šlaunų raumenis.


5


Sustokite ant visų keturių. Patraukite dešinę koją ir sekite ją 10-15 flops aukštyn. Grįžti į pradinę padėtį. Atlikite šį pratimą savo kairėje kojoje. Atkreipkite dėmesį: kūno kūnas visuomet turi būti lygiagretus grindų paviršiui, o galvos atrodo aukštyn.


6


Sustokite ant kelio, paklūskite alkūnėms ant grindų. Atgal ištieskite, nesulenkdami. Atlikite pakaitomis, sūpynės kojas, ištiesdami savo kelius. Pratimai turėtų būti atliekami per 5-7 minutes. Taigi, jūs efektyviai priveržiate gluteus raumenis ir sustiprinsite kojas.


7


Šis pratimas padidina sėdmenų formą,prisidedant prie tono padidėjimo. Lieu ant nugaros. Ištieskite rankas aplink šonus, palikdami juos delnus žemyn. Sulenkite kojas savo rutulyje. Palaipsniui pakelkite klubus, stengdamiesi laikyti rankas, dilbius, pečius ir galą prispaudus prie grindų paviršiaus. Padrėkite sėdmenų raumenis, šiek tiek sulenkite apatinę nugaros dalį. Pataisykite šią poziciją 5-10 sekundžių. Pratimai pakartokite 10-12 kartų 2 rinkiniuose.
4 patarimas. Kaip elastingą sėdmenis padaryti: pratimų rinkinys


Gražus ir elastingas sėdmenis - tai bet kokia svajonėmoterys. Kad ši svajonė išsipildytų, reikia ne tik valgyti teisingai, bet ir aktyviai gyventi, tai yra, reguliariai atlikti fizines pratybas.Pratimai elastingiems sėdmenims


Kad sėdmenys atrodytų gražiai,elastingas ir lieknas, labai svarbu atlikti fizinius pratimus. Jų kompleksai yra daug, kiekvienas treneris turi savo techniką. Tačiau, nepaisant visos šios įvairovės, verta žinoti, kad rezultatas būtų pastebimas - reikia dirbti! Pratimai šiuo metodu gali ir turėtų būti atliekami 2 kartus per dieną, neleiskite. Svarbu juos derinti su racionalia mityba, o per mėnesį bus pastebimi mokymo rezultatai.

Kompleksiniai pratimai siauromis ir elastingiems sėdmenims

1. Pratimai su kėdėmis. Labai paprasta kontrolė. Sėdėti ant kėdės ir laikyti objektą savo keliais (obuolys, rutulys, minkštas žaislas). Laikykite objektą keletą minučių (3-4), tada atsipalaiduokite ir kartokite šį pratimą dar 2-3 kartus. Nugara turi būti tiesa!

2. Pratimai "Sraigimas ant kelio". Kelio, rankos ant liemens arba pakeltas aukštynir šiek tiek sulenkiamas viduje. Sėdėkite lėtai dešinėje sėdmenų pusėje, tada užlipkite ir sėdėkite kairiajame sėdmenyje. Pratimai su sėdyne ir kėlimu atliekami vienodai lėtai, todėl mokymas yra efektyvesnis.

Exercise Callanetics - sukimas ant kelio

3. Ištvermės pratimai. Atsistokite prie sienos ir laikykitės priešais jį galvos nugarą.lopinė ir sėdmenis. Tada lėtai sulenkite kelius ir įtempkite raumenis, laikykite 1-2 minutes. Lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Jei šis pratimas bus atliktas teisingai, pradžioje tai atrodys labai sunkiai. Turėtumėte pradėti nuo 2-3 metodų.

Kvalifikacija "Callanetics" už ištvermę

4. Pratimai "Heron". Atsistokite tiesiai ir lėtai traukite į kelio sąnarį, sulenktą keliu. Paspauskite kelio sau ir palaikykite 1 minutę, pakeiskite koją. Kartokite pratimą kiekvienoje kojoje 10 kartų.

5. Pratimai su pėda ant grindų. Atsigulkite ant nugaros, kojos sulenktos keliuose. Išlygindami raumenis, ištraukite dubenį iš grindų, o kojas atsistos ant grindų. Idealiu atveju, jūs turite atlikti šį pratimą 20 torso keltuvų per 2 minutes.

Pratimai su pėdų ant grindų
5 patarimas: ar galiu silikoną įdėti į sėdmenis


Glutoplastika rekomenduojama estetikaiindikacijos. Padidinti, pagerinti, ištaisyti silikono sėdmenų formą galima raumenų atrofijos, asimetrijos ar šios kūno dalies deformacijos. Chirurginė operacija implantų montavimui reikalinga ne tik moterims, bet ir stipresnei lyčiai.Ar galiu silikoną įdėti į sėdmenis


Pagrindinės gluteoplastinės indikacijos

Įgimtai gali įkišti silikoną į sėdmenisgleivinių raumenų nepakankamumas, sėdmenų nuleidimas, nelygus riebalinio audinio pasiskirstymas, odos susilpnėjimas dėl staigus svorio sumažėjimo, nedidelis dubens kiekis vyrams. Preliminarus plastikos chirurgas tiria pacientą, atlieka implanto pasirinkimą. Plastinės chirurgijos paskirtis - gauti darnias sėdmenų formas, atitinkančias viso kūno bendrąsias koncepcijas. Implantai gali turėti sklandų, tekstūruotą paviršių, apvalią ar anatominę formą. Suderintas silikono gelis yra labai tankus, jis užtikrina naudojamų protezų biologinį paviršių ir silikono sąveiką su aplinkiniais audiniais.

Kaip pasirengti plastikinei chirurgijai?

Pacientui atliekamas bendras egzaminaspašalinti pagrindines kontraindikacijas. Be to, bendrojo ir biocheminio kraujo tyrimo, koagulogramos, analizė yra privaloma. Turės būti atsisakyta su hematopoezės sistemos ligomis, endokrininės patologijos, uždegiminės, onkologinės ligos, nutukimas ir diabetu nuo gluteoplastijos.

Kaip įdėkite silikoną į sėdmenis ir kiek laiko atsigavimo laikotarpis tęsiasi

Sėdmenų korekcija atliekama anestezijos būdu. Tarpgrandžiuose raukšlėse padarykite 5 cm įpjovimą, sudaro implanto kišenę. Endoprotezė yra tarp mažų ir didelių gluteus raumenų. Po to pjūviai pjaustomi, apdorojami antiseptikais ir dedami ant veikiamo suspaudimo drabužio. Klinikoje pacientas praleidžia dvi dienas. Visiškas atkūrimo laikotarpis trunka nuo vieno iki dviejų mėnesių. Siūlės pašalinamos po dviejų savaičių. Atgimimo laikotarpiu rekomenduojama apriboti fizinį aktyvumą, lankyti sauną, sauną, baseiną, soliariumą. Jūs negalite miegoti ant nugaros ir sėdėti dvi savaites. Iki šiol gluteoplastika laikoma efektyviausiu, veiksmingu ir saugiu sėdmenų formos keitimo būdu. Implantai laikui bėgant nesikeičia ir nejudina, o tai yra ilgo rezultato garantija. Sėdmenų plastikas leidžia ne tik sumontuoti plokščias sėdynes, bet ir pakelti juos, norint gauti norimą formą ir dydį. Renkantis operacijos kliniką, verta atkreipti dėmesį į tas medicinos įstaigas, kurios sėkmingai implantuoja sėdmenis daugelį metų. Rezultatas tiesiogiai priklauso nuo plastikos chirurgo patirties.


Patarimas 6: Kaip pakelti savo lūpų kampus


Išdžiūvęs kampai lūpos suteikti asmeniui nuobodų ir nepatenkintą išraišką. Šis defektas kyla su amžiumi arba gali atsirasti dėl individualios anatominės veido struktūros. Atsikratyti trūkumo gali būti radikaliai, pasinaudojant chirurginiu ar injekcijos koregavimu. Laikinasis efektas pasiekiamas dėl lūpdaukio ir kontūro pieštuko.Kaip pakelti savo lūpų kampus


Jums reikės  • - chirurginė intervencija;
  • - injekcijos;
  • - makiažas.


Instrukcijos


1


Jei nuspręsite drastiškas priemones, užsiregistruokitepatarimas plastikos chirurgui. Yra dviejų tipų chirurginiai metodai: lifto šaknis ir raumenų korekcija. "Corner lift" yra mažų odos ir raumenų sričių išpjova virš viršaus lūposs, prailgdamos kelis milimetrus už išorinio kampo ribos. Dėl procedūros eilutės lūpos pakyla aukštyn. Intervencija vykdoma pagal vietinę ar bendrą anesteziją ir trunka 30-40 minučių. Pagrindinės siūlės pašalinamos nuo trečiosios iki ketvirtos dienos, o paskutinis gija pašalinama septintą dieną. Nenaudokite makiažo 7 dienas po operacijos. Norėdami pagreitinti rando gijimą ir užkirsti kelią keloidiniam randui, švelniai paspauskite trinkelių dangtelį korekcijos zonoje, pradedant 5-6 dienomis po operacijos. Ši korekcija puikiai tinka vidutinio amžiaus ir vyresniems pacientams. Po to gali likti nedidelis nepastebimas randas.


2


Technika, kuri sutrumpina raumenis (raumenų korekcija)tinka tiek moterims, tiek vyrams. Operacija nepalieka randus. Tokiu atveju pjūvis atliekamas per burną, į skruosto vidų. Procedūra trunka 30-40 min. Esant vietinei ar bendro anestezijai. Šventės pašalinamos šeštąją dieną.


3


Jei nenorite pasinaudoti chirurgija, žr. Injekcijos metodus. Išspręskite problemą įvedę kampai lūpos gelis arba kontūriniai plastikiniai preparatai. Paklauskite eksperto apie tai, kaip įterpti į savo paties riebalų problemas, paimtas iš šlaunų, sėdmenų ar pilvo. Dėl šios technikos, jums nereikia reabilitacijos laikotarpio, ir jūs nedelsdami pamatysite rezultatą. Jei įvesite gelį, poveikis tęsis apie metus, jūsų riebalai išsaugos rezultatą gyvybei.


4


Pakelti kampai burnoje galima kreiptis į injekcijas Botox. Jums bus skiriamos injekcijos išilgai raumenų, tiesiai virš apatinės žandikaulio krašto. Poveikis bus pasiektas atpalaiduojant raumenis, dėl kurių jie sumažėja kampai burnas Po vienerių metų pakartokite procedūrą.


5


Jūs galite pasiekti vizualinį efektą makiažo pagalba. Naudokite lūpdaukį ir pieštuką lūpos, pry kampai lūpos. Taikyti pieštuką ant kampai burną ir gerai nupieškite apatinę kontūrą. Suderinti lūposs ir taikyti lūpų dažai. Kad pasiektumėte maksimalų efektą, užtepkite blizgesį lūpos.