Puerio arbatos nauda ir žalos

Puerio arbatos nauda ir žalosŠiandien pasaulyje yra apie 120"Puer" arbatos veislės, kurios gaminamos įvairiais būdais priklausomai nuo rūšies. Puer yra juodosios arbatos arbata su pyrago skonio. Žinoma, jūs galite susidurti su balta ir žalia puerne, tačiau jie skiriasi nuo juodos spalvos lapų rūšimis ir fermentacijos laipsniu.

Puerio arbatos nauda ir žalos

Naudingos savybės

Puer, pasak Kinijos, yra pripažinta "arbata iš šimto"ligos ". Ir ne veltui. Tai pagerina virškinimą, skatina greitą maisto virškinimą, mažina sunkumą graikiškame skrandyje. Taip pat malšina troškulį ir padeda Pagirios ir apsinuodijimo maistu, mažinančiais cukraus kiekį kraujyje, rodo toksinų ir atliekų kūną, turi rejuvenating poveikį.

Be to, "Puer" padeda atsikratyti papildomų svarų. Jie didina medžiagų apykaitą organizme.

Prancūzijos mitybos specialistai teigia, kad ši arbata gerina kraujo cheminę sudėtį, mažina jos klampumą ir tonizuoja kūną, o raminantis poveikis centrinei nervų sistemai.

Žala ir kontraindikacijos

Pu-Erh negalima gerti ant tuščio skrandžio, nes kitaip jis bus skatinti aukštą sekreciją skrandžio sulčių, kurios sukels rėmuo.

Paruoškite Puer, tiesiog užpilkite verdančiu vandeniu, neveiks. Šis gėrimas reikalauja kitokio požiūrio.

Pirmasis dalykas, nuspaustas Puerhusupjaustykite gabalėlį ir įdėkite jį į keletą minučių šaltu vandeniu, po kurio reikia naudoti Lu Yu metodą - išmeskite jau įmirkusius arbatos lapus virdulyje, kuris užpildomas vienu litru vandens ir beveik išvirtas. Kai vanduo visiškai ištirpsta, konteineris turi būti pašalintas iš šilumos ir 10 minučių įpilamas arbata. Po to galite gerti.