1 patarimas: naudinga puodo arbata

1 patarimas: naudinga puodo arbataPuer įgijo ypatingą populiarumą ne tikdėka nuostabaus skonio ir neįprasto aromato, bet ir todėl, kad ši arbata turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Ši elitinė arbata laikoma gydomu gėrimu su neįtikėtinomis savybėmis.

Kaip naudinga Puer arbata?

Dažnai "Puer" arbata palyginama su gerasenas vynas: kiekvienais metais vis geriau ir geriau. Yra dviejų tipų puer: žalias (Sheng) ir brandus (Shu). "Shen Puer" yra nefermentuotų arbatos lapų. Savo ruožtu šu puer - arbata yra pagaminta šlapiu štabeliavimo technologijų (pagal drėgmės įtakos, mikroorganizmai ir aukštos temperatūros atsiranda arbatos fermentaciją). Be to, Puer gali būti laisvas arba spaudžiamas.
Pu er negalima gerti tuščiu skrandžiu.

Puerio arbatos cheminė sudėtis

Puerto cheminė sudėtis priklauso nuo jo vietosaugimas ir arbatos įvairovė. Pvz., Arbatos auginimas Shuangjiang apskrityje turi didelį polifenolių kiekį: šis skaičius yra 43% (vidutinė šio komponento dalis kitose arbatos lapuose yra 30%). Jinchango arbatos medžio lapuose, kurie auga Malibo apskrityje, per mažai kofeino (tik 0,06%). Palyginimui: arbatmedžio "Xinping" lapelyje (Xinping apskritis) kofeino kiekis - 6%. Paprastai Puer yra daugiau kaip 700 cheminių elementų: yra amino rūgščių, aromatinių medžiagų, baltymų, polifenolių, statinų, cukrų, vitaminų ir kitų veikliųjų medžiagų.

Puerio arbatos naudingos savybės

Apie šio elito gėrimo teikiamą naudą galite kalbėtisbegalinis ilgis. Pasak ekspertų, "Puer" - "arbata iš šimto ligų". Manoma, kad šis gėrimas sugeba normalizuoti kraujospūdį ir širdies ritmą. Tačiau ši elitinė arbata yra naudinga virškinimo trakte. Skirtingai nuo žaliosios arbatos, kuri draudžiama skrandžio opoms, gastritui ir duodenitui, Puer nepadidina skrandžio sulčių rūgštingumo, todėl galite gerti net tokiomis ligomis. Taip pat Puer pagerina medžiagų apykaitą ir normalizuoja kepenų funkciją. Taip pat ši arbata padeda pašalinti sunkiuosius metalus ir toksinus iš organizmo, sumažina apsinuodijimo alkoholiu pasekmes.
Per didelis šio gėrimo suvartojimas gali sukelti nemigą.
Be to, Puer turi priešuždegiminių savybiųsavybes, todėl šią arbatą rekomenduojama gerti peršalimo atveju. Be to, šis elitinis gėrimas turi teigiamą poveikį regos ir danties organų būklei. Ir arbata Puer rekomenduoja gerti depresijos metu. Be to, Puer sumažina gliukozės kiekį kraujyje, todėl jis skiriamas cukriniam diabetui. Tuo pačiu metu šis gėrimas padeda numesti svorį ir išlaikyti jaunystę, o ne nieko, ką jie vadina "grožio ir sveikatos eliksyru".
2 patarimas: Puer arbata yra septynių ligų gydymasPuer yra legendinė kinų arbata su daugeliu naudingų savybių. Kai kurios jos veislės Kinijoje netgi uždraustos eksportuoti, nes jos laikomos nacionaline lobis.

Puerio arbata yra septynių ligų gydymasKinijoje puer yra vienintelė juoda arbata, o tai, kuri Europoje vadinama juoda, Kinija mano raudona.

Puerio arbatos ypatybė yra tai, kad ji yra paruošta fermentacijos technologija. Yra daug maisto ruošimo technologijų, todėl šios arbatos yra daug skirtingų veislių.

Dvi pagrindinės pueros veislės yra Shu (tamsi) ir Shen(lengvas). Jie lengvai gali būti atskirti nuo lapų spalvos. Arbatos fermentacijos procesas gali užtrukti nuo 30 iki 150 dienų. Paruoštos naudoti arbatos lapai presuojami į įvairias formas ir laikomi suspaustoje formoje.

Skirtingai nei bet kuri kita arbata, Puer išsaugotasausame suspausto forma, neturi pablogėti, ir, atvirkščiai, ji tampa aromatinių ir naudinga su laiku. Kuo ilgiau buvo laikomas "Puer", tuo labiau vertingas, jo poveikis yra labai svarbus. Paprastai rinkos rasite arbatos, kurių amžius 2-3 metų, klases, su poveikio daugiau nei 10 metų - kolekcija yra labai retas ir brangus.

Kinijoje Puer vadinama "septynių ligų gydymu". Ir iš tiesų, arbata yra unikali dėl savo naudingų savybių. Jis gali būti girtas žmonėms, sergantiems skrandžio opa ir dvylikapirštės žarnos opa.

Visų pirma puer geras virškinimo sistemą, normalizuoja medžiagų apykaitą, gerina apetitą, palengvina persivalgymo poveikį ir padeda esant apsinuodijimo.

Jis taip pat žinomas dėl savo valymo savybių, pašalina šlaką ir cholesterolį, sumažina cukraus kiekį kraujyje, valo kraują ir kepenis.

Puer apsaugo nuo širdies priepuolių, aterosklerozės ir net vėžio. Sumažina slėgį be pakeitimų, valo indus ir turi antibakterinių savybių.

Arbata tikrai unikali ir labai naudinga, bet verta prisiminti, kad, kaip ir bet kuris kitas produktas, jo negalima sunaudoti per daug. Taip pat nerekomenduojama gerti Puerh tuščiu skrandžiu.Patarimas 3: kas yra "Puer" arbataPuer yra postfermented arbata. Ypač vertinami Kinijos arbatos mėgėjams, nes tai yra unikalus skonis ir poveikis kūnui. Puer taip pat vadinamas senais arbata arba žemiškas.

Kas yra "Puer" arbata?"Puer" gali turėti daug skonio atspalvių, nuo žemiškų užrašų (dėl kurių jis gavo savo pavadinimą) į subtilus graikų riešutus.

Skirtingai nuo kitų rūšių arbatos, tuo vyresni "Puer", tuo geriau, naudingesni ir brangesni.

Puer yra pagamintas iš arbatos lapų ir pumpurųmedis Tai daugiausia dideli lapai. Po surinkimo lapai džiovinami šešėlyje, po to skrudinti arba virti aukštoje temperatūroje, pašalinant iš arbatos lapų perteklių drėgmės. Tada arbata smulkinama rankomis ar specialiais prietaisais, vėl džiovinama saulėje arba sausoje patalpoje. Pasirodo, žalios arbatos ar mao cha.

Be to, yra galimos dvi apdorojimo parinktyspriklausomai nuo to, kokia arbata turėtų būti virta. Dėl shen puera, mao cha vėl džiovinama ir prireikus paspaudžiama. "Shen Puer" seniai senėja, tamsėja ir pakeičia jo skonį per visą jo gyvenimą, ir tai gali būti 20-30 metų su tinkamu saugojimu.

Dėl shu-puera, pagreitinto metodofermentacija, nes šios mao ca yra surenkamos į krūvą, jie yra apibarstyti vandeniu ir padengti audiniu. Mikroorganizmų ir temperatūros poveikiu pagreitėja senėjimo procesas. Arbata reguliariai maišoma vienodai fermentacijai. Šis procesas trunka apie tris mėnesius. Tada šu-puer taip pat paspaudžiamas arba paliekamas būti trupus.

Šu-Puer skonis yra švelnesnis, minkštas. Jaunas "Shen Puer" šiek tiek sutraukiantis, laikui bėgant, jo skonis tampa labiau švelnus, daugiasluoksnis, pyragas.

Iš pradžių buvo tik Sheng puer (PU-Erh žalia) Šu puer (PU-Erh juoda) atsirado vėliau, kai labai padidėjo paklausa šioje arbatos rūšį, ir ten reikėjo pagreitinti fermentaciją.

Vienintelė arbata, kurią galite gerti tuščiu skrandžiu, taipKadangi jis nedirgina virškinamojo trakto gleivinės. Nedidelis kiekis yra naudingas gastritui ir opoms. Puer stiprina dantis, skatina virškinimą, valo žarnyną, bet taip pat gali suvaldyti viduriavimą. Jis pašalina toksinus iš organizmo, skatina svorio mažėjimą, stiprina gyvybinę energiją, stiprina energiją, švelniai tonizuoja, sumažina mieguistumą. Naudinga širdžiai ir kraujagyslėms. Prailgina gyvenimą.

Tinka ryte. Labai skanu su riešutais, tamsiu šokoladu.

Stenkitės gerti Puer dideliais kiekiais naktį, bus labai sunku miegoti. Vienas ar du puodeliai arbatos, skirto vakare gerti, pakanka atsipalaiduoti ir nuraminti.

Virimo puer yra geriau molio arbatinukas, pašildytas karštu vandeniu. Pirmas suvirinimas susijungia. Arbata gali atlaikyti apie dešimt alų. Vandens temperatūra yra 90-100 ° C.

Norėdami paragauti puerto skonio, gerkite jįmažose gurkšnose. Galbūt neįmanoma vienareikšmiškai suprasti visos šios unikalios arbatos žavesio, bet palaipsniui tampa būtina kiekvieno arbatos žinovo kolekcijos ir geriausios dovanos.


Patarimas 4: Kinų arbata - PuerKinų žalioji arbata Puer turi daugnaudingos savybės. Jis gali turėti teigiamą poveikį virškinimui, normalizuoti spaudimą, pagyvinti ir stiprinti. Nenuostabus malonus minkštas skonis nieko nebus abejingas. Jo naudingos savybės Puerio arbata daugiausia susijusi su ypatingu saugojimo būdu.

Kinų arbata - PuerPuerio arbatos naudojimas sukelia labiausiai palankų poveikį. Šios rūšies arbata yra skirtingų rūšių, kurios pagal skonį ir savybes yra labai skirtingos.

Senų laikų arbatos laikymo procesastraktuojami šiek tiek kitaip nei dabar. Tai buvo dėl ilgo gabalėlio iš arbatos lapo iš surinkimo vietos iki vartotojo. Tačiau dėl kelių transporto pradžios padėtis pristatymo srityje labai pasikeitė.

Surinkta arbata neturėjo savybių, leidžiančiųiš karto paverskite jį gėrimu. Prieš žmoniją pradėjus naudoti automobilį, pervežant ir vėliau saugant, arbatos fermentacijos procesas įvyko. Taigi, kai arbata buvo pristatyta vartotojams, ji jau buvo paruošta naudoti.

Maždaug antroje XX a. Pusėje, Puerto Riko paklausapadidėjo, o laikas, per kurį prekės pristatytos vartotojui, žymiai sumažėjo. Todėl laikotarpiu nuo arbatos surinkimo iki jo pasiekimo vartotojams produktas nebuvo visiškai brandintas. XX a. 70-aisiais metais buvo sukurta technologija, leidžianti dirbtinai pagreitinti fermentaciją.

Surinktas arbatos lapas buvo sulankstytas į krūvas irlaistyti. Viduje krūvos temperatūra pakilo, fermentacijos procesas buvo žymiai pagreitintas. Taigi buvo dvi pagrindinės Puer arbatos veislės. Tai padaryta paprasta technologija Sheng Puer "žaliavinis Puer" ir "Shu Puer" - "virti", "priversti".

Šiuo metu daugelis kinų arbatos mėgėjų teigiamai vertina Puer visas kitas veisles.