Kaip virti žolelių arbatą už peršalimą

Kaip virti žolelių arbatą už peršalimąŠaltas - nemalonus, nors ir ne pavojingasliga ir gydyti ją galima ne tik tradicinė medicina, bet ir liaudies gynimo: vaistažolių arbatas ir tinktūros sudėtyje yra vitaminų ir maistinių medžiagų.

Žolelių arbata

Žolelių arbatos yra žinomos dėl savo vaistinių savybių nuo senovės. Šiuolaikiniai miesto gyventojai gali įsigyti bet kokią žolelių arbatą fito ar įprastose vaistinėse.

Norėdami užkirsti kelią peršalimui geriausia gertimultivitaminų arbata iš juodųjų serbentų, aviečių, šaltalankių lapų ir uogų kolekcijos. Arbata su laukinių rožių vaisiais ir lapais yra labai daug vitamino C. Galite sujungti šiuos ingredientus arba paruošti jas atskirai. Nerekomenduojama į paruoštą infuziją įpilti cukraus, geriau jį pakeisti medumi.

Antimikrobines arbatas rekomenduojama gerti kadaorganizmas jau yra šaltas arba yra užsikrėtęs liga. Dėl virusų tokios arbatos nepadeda, tačiau jų naudojimas daro imunitetą stabilesnį ir gerai veikia plaučių ir kvėpavimo sistemą. Tokios rūšies arbatams galima priskirti šaknies aira, čiobrelių (čiobrelių), eukaliptų nuoviras. Tešies, pagamintos iš pipirmėtės, raudonėlio ir ramunėlių, sumažina temperatūrą ir yra švelni.

Lapų infuzijos padeda kovoti su kosuliumotina ir pamotė, marigold (galite naudoti tiek lapus ir gėles), raudonėlis. Puodynių pumpurų, kurių sudėtyje yra fitoncidų, kovos su dusuliu, kosuliu, turi atsikosėjimą ir priešuždegiminį poveikį.

Visų žolelių arbatų užkandimas neturėtų būti verdantis vanduo,kuris naikina naudingąsias arbatos savybes ir karštą vandenį nuo 70 iki 80 laipsnių ir geria šilta forma. Suvirinimas neturėtų trukti ilgiau nei 12 valandų, nes per šį laiką išgaruoja eteriniai aliejai ir naudingos gėrimo savybės tampa labai prieštaringos.