Populiarūs žiemos vitamininiai gėrimai

Populiarūs žiemos vitamininiai gėrimaiŽiema yra laikas užkrečiamųjų ligų irperšalimas. Gera pagalba imuniteto didinimui ir ligų prevencijai yra vitaminų arbatų naudojimas. Jie yra gero skonio ir kaip visa šeima.

Vitamininis gėrimas

Vienas garsiausių vitaminų gėrimų šaltam sezonui yra imbiero arbata. Jis gali būti girtas tiek peršalimo prevencijai, tiek ligos metu, kad greitai atsigautų.

Paruoškite 4 porcijas gėrimo, kurio reikia: 2 ginger root, citrina, trečia, 5-6 st.lozhek medaus ir prieskonių pagal skonį (galima naudoti juodą arba saldus pipirai, cinamonas, anyžių, gvazdikėliai). Imbieras turi būti valomi ir supjaustyti mažais gabalėliais, citrinų supjaustyti semicircles. Visus ingredientus reikia užpilti karštu vandeniu 70-80oS (bet ne verdančio, nes jis naikina maistingąsias medžiagas, esančias maisto produktuose) ir palikite įlieti 10-15 minučių. Jūs taip pat gali užvirinti imbiero gėrimas termosą: šiuo atveju, tai konfigūruoti geriau save ir tapti aštrus aštrus.

Kitas garsus vitaminų gėrimas žiemaiyra spanguolių ar gvazdikų gėrimas. Šiose uogose yra didelis kiekis vitamino C, kuris užtikrina patikimą ūminių kvėpavimo takų infekcijų ir peršalimo prevenciją. Be to, uogų gėrimas gali būti geriamas tiek karšta, tiek šalta.

Paruošti 1 porciją spanguoliųvitamininis gėrimas turėtų užimti šiek tiek spanguolių (gali būti užšaldytas), 2 šaukštai medaus, 5-7 lakštai šviežios arba džiovintos mėtų, 4-5 adatos rozmarinas. Visi ingredientai turi būti sumaišyti, sumaišyti su šaukštu ir išpilti vandeniu, kaitinami iki 80 ° C. Karšta forma, gėrimas gali būti naudojamas peršalimo ir ARI gydymui, nes jis turi gerą priešuždegiminį ir prakaitavimo efektą.