1 patarimas: konjakas: nuo ko ir kaip jis virtas

1 patarimas: konjakas: nuo ko ir kaip jis virtasKonjakas yra labiausiai žinomas ir kilnusstiprus alkoholinis gėrimas. Daugelis vyrų mėgsta vertinti šį gėrimą, suteikti jam savo pageidavimą. Ir išradingos ponios atrado jam taikymą kosmetologijoje. Šiuo atveju daugelis nežino, kas daro tokį garbingą gėrimą.

Konjakas: nuo ko ir kaip jis virtas

Konjakas yra iš Prancūzijos. Jis gavo pavadinimą "Cognac" (konjakas) mieste - jis yra Prancūzijos pietvakariuose. Atsiranda stiprus gėrimas dėl dvigubo distiliavimo įprasto baltojo vyno. Tada gėrimas turi būti laikomas ąžuolo statinėse.

Konjako gamybos technologija - tikras menas. Konjako gaminimo procesas yra padalintas į kelis etapus:- vynuogių surinkimas vynui;- gautų uogų spaudimas;- distiliavimas;- senėjimas statinėse;- maišymas.

Iš ką tiksliai pagaminti skanų stiprią konjaką,ir svarbiausia - kokybė? Pagrindinis konjakinio gaminio komponentas yra baltosios vynuogės ("Uni Blanc"). Šiai veislei būdingas didelis rūgštingumas, labai lėtai brandinamos vynuogės. Be kitų dalykų, šios vynuogės yra atsparios ligoms, taigi didelis derlius. Ne veltui jis buvo pasirinktas konjako gamybai.

Išskyrus "Uni Blanc", taiprūšys vynuogių: Fol Blanche ir Colombard. Kiekviena veislė suteikia ypatingą skonį konjako puokštėms. Pavyzdžiui, Ugni Blanc gali suteikti savo gėlių aromatą, be to, brendis iš karto tampa subtilus pastabas prieskonių. Folle Blanche "žymiai pagerina brendžio brandinimo metu kokybę, suteikiant violetinės ir kalkių aromatas, Colombard prideda tvirtumo ir aštrumo.

Paprastai vynuogių derlius pradedamas derliųSpalis. Pasibaigus derliaus nuėmimui, iš karto reikia pašalinti uogą. Spaudimo presai yra naudojami specialiai - jie nesušeria vynuogių kaulų. Todėl susmulkinti kaulai negali patekti į vynuogių sultis ir taip sugadinti būsimo gero gėrimo skonį.

Po šios procedūros sultys siunčiamos įfermentacija. Fermentacijos procese draudžiama įpilti cukraus. Procesas trunka apie tris savaites, po kurio vyno, kuriame yra 9% alkoholio ir daugiau, siunčiami distiliavimui.

Šis procesas yra labai sudėtingas, jis įvyksta"Charente distiliavimo kubas". Rezultatas: jūs gaunate konjako dvasią. Užbaigtas skystis brandinamas ąžuolo statinėse mažiausiai dvejus metus, tada jis gali pradėti garsiai pavadinti "konjaku". Verta paminėti, kad maksimalus skysčių sulaikymo laikas neribojamas. Tačiau ekspertai, jau ilgą laiką užsiimantys konjaku gamyba, reikalauja, kad konjako senėjimas daugiau nei 70 metų neturėtų įtakos gėrimo kokybei. Taigi, daugiau nei 70 metų, nėra prasmės atsikratyti konjako.

Senstant, neatsitiktinai parenkamos ąžuolo statinės. Ąžuolas yra neįtikėtinai stipri medžiaga, turinti smulkiagrūdį struktūrą, turinti didelių ekstrahavimo savybių. Lentynos pilamos į statines, tada jie dedami į rūsius, kad išgirstų gėrimą. Tik tada konjakas pateks į mūsų stalus įprastu būdu mums, būtent - buteliuose.

Beje, jums reikia gerti konjaku iš brendžio akinių. Pirma, dvidešimt minučių išgerkite stiklinę gerą šiltą ranką, kad galėtumėte visiškai mėgautis gėrimų aromatu. Užkandžių konjakas su šokoladu. Kai kurie gurmanai teigia, kad brendis yra gražus tik kartu su cigaru, šokoladu ir kava. Ir posovietinėje visuomenėje jau seniai tiki, kad konjaku geriau užsisakyti šviežias citrinas. Tačiau galų gale citrusai turi ypatingą aštrių skonį - jis pertraukia išskirtinę konjako bukatą, todėl geriau negerti šio limonado.


2 patarimas: kaip padaryti ledus su konjaku arba vynuVisi žino šaltą desertą, vadinamą ledais. Paprastai jis gaminamas iš grietinėlės, pieno, sviesto, cukraus, vaisių, uogų su bet kokių aromatinių medžiagų. Labai įdomus ledas pasirodys kartu su baltojo vyno arba konjako priedu, mes apsvarstysime abu receptus.

Kaip padaryti ledus su konjaku arba vynuLedų receptas su baltojo vynoIngredientai:- 200 g ledų, - 100 g šviežių braškių - 70 ml saldaus baltojo vyno - 70 g vynuogių be kostochek.Pereberite braškių, išimkite kotelius, nuplaukite, supjaustykite maišytuve arba malūnėlis ritinį, jei ji est.Ohladite vyną, plovimas vynuogės, pašalinkite uogas iš vynuogių. Sumaišykite braškių tyrės su kreminės ledų, skleisti ant stiklo dubenys, garnyras su vynuogėmis, užpilkite ant vyno. Prieinama prie stalo vienu metu, kol ledas bus ištirpęs.Ledų receptas su konjakuIngredientai:- 300 g įdaro "Morozko" - 5 kiaušiniai; - 2 šaukštai. šaukštai nespaustas pieno - 2 šaukštai. šaukštai konjako alkoholio ar konjako - 1 šaukštai. cukraus šaukštelis - muskato smaigalys. Atskirkite trynio iš baltymų. Vakuuminkite triušius su maišytuvu nedidelėje padažinėje, įpilkite pieno, cukraus, riešutų šaukštelio. Padėkite masę ramioje ugnyje, virkite iki storio, nepamirškite maišyti. Nuimkite susidariusią kremą į šaldytuvą, tada sumaišykite su konjaku. Įdėkite kremankam ledą, viršuje su konjako garnyru, nedelsdami nusiųskite baigtą desertą prie stalo.