Arbatėlė - tradicija ir istorija

Arbatėlė - tradicija ir istorijaArbatos pirmtakas laikomas Kinija. Nuo to laiko tekėjo daug vandens, dabar visur plinta arbatos tradicijos.

Arbatėlė - tradicija ir istorija


Jums reikės
  • - 2 vienetų (didelių ir mažų)
  • - arbatos suvirinimas
  • - šaltinio vanduo
Instrukcijos

1


Atspindėdamas, virindamas arbatą, užduoti sau klausimą -tai kulinarinis patiekalas arba tradicija ir skirtingų tautų kultūra, gilus į istorinę praeitį. Pasaulyje yra keletas tipų kiekvieno arbatos, ar Ceilono, Indijos ar Kinijos, atlieka tam tikras tradicijas ir taisykles zavarivaniya.Osnovnye principus: juodos arbatos išvirtos vandenyje 90-95 laipsnių Celsijaus, Žalioji 60-80 laipsnių Celsijaus. Tiesa arbatos žinovų žino, kad būtina užvirinti gerti lėtai, apgalvotai, taip pat vartoti jį. Įvairūs liaudies tradicija alaus arbata yra skirtingas, bet yra vienas panašumas - reikalinga alaus indą su atskiriant arbatos lapus nuo gėrimo sietelį. Mūsų atveju mes paimsime arbatinuką.

2


Gerai nuplauti ir išdžiovinti virdulysužpilkite verdančiu vandeniu ir stovėkite kelias sekundes, šildykite virdulio sienas, tada išleiskite vandenį. Ir svarbiausia - užmiega ant 1/3 puodelio, kvepiančių džiovintų arbatų lapų ir purtyti. Užpildykite karštu virintu vandeniu iki pusės. Čia iš arbatinio puodo buvo pagamintas garas su turtingo arbatos skonio aromatu. Mes primygtinai reikalaujame 2-3 minutes ir papildome likusią normą. Mes įdėjome į arbatinį šildymo padą-matryoską arba bet kokį kitą šildytuvą, siuvėtą iš šildytuvo ir spalvingo audinio. Mes palaikome dar 5 minutes. Po arbatos "atsipalaidavome" puodelius. Paprastai arbata patiekiama su pienu, medumi, saldainiais ir pyragaičiais.


3


Arbatos gėrimo slavų tradicijos tiesiogiai sutampa suAnglų tradicijos. Ir jie, savo ruožtu, pasiskolino tokią malonią procedūrą iš Indijos. Arbata kaip kolonijinė prekė atvyko į Angliją iš buvusių kolonijų. Tradicijos angliškų arbatos gėrimų yra susijusios su mumis vidurdienį. Paprastai vienas ar daugiau puodelių arbatos su mažais užkandžiais - tortas, sausainiai ...

4


Bet vis dėlto teisė tradicijų saugotojas yra laikomaKinija. Iš Kinijos buvo suformuoti karavanai ir išsiųsti į šiaurę, per Mongoliją, į Altajaus ir ilgiau į Centrinę Aziją. Kinijoje arbata suvartojama prieš valgį arba valgio metu. Azijos šalys paprastai geria sunkiai pagamintą juodąją arbatą, pridedant ją prie pieno, užkandžius su cukrumi arba medumi, žaliosios arbatos, lengvai užvirtus ir be pieno. Rusijoje arbatos gėrimas buvo lydimas sėdimųjų raundų po samovaro su duona, uogiene, medumi ir pyragaičiais. Kaip malonu sėdėti vasarą name, vedant atsitiktinį pokalbį arbatos puodeliu, klausydamiesi, kaip žolės ir šalia esantys žiogai žlugdo, plakdami vandenį ant kranto akmenų.