1 patarimas: kaip pasirinkti šampaną Naujiesiems Metams

1 patarimas: kaip pasirinkti šampaną Naujiesiems MetamsTaip atsitiko, kad svarbiausios datos ir ypačŠventės švenčiamos šampanu. Be to, neįmanoma įsivaizduoti Naujojo Meto stalo be šio gėrimo. Tačiau dažnai, vietoj įprastų šampano parduotas putojantį vyną, kuris yra žymiai prastesnės jam savo skonį.

Kaip pasirinkti šampaną Naujiesiems Metams


Instrukcijos

1


Šis šampanas yra pagamintas prancūziškaišampano provincija. Naudojamos tik trims veislėms - "Pinot Noir", "Pino Menon" ir "Chardonnay" - naudojant specialią technologiją. Priešingu atveju manoma, kad vynas pagamintas pagal šampano metodą. Todėl etiketėje užrašas "šampanas" greičiausiai reiškia, kad vynas yra gaminamas pagal šampano metodą. Pabandykite įsigyti butelius su pavadinimu "Šampanas".

2


Atkreipkite dėmesį gamintojui. Garsiausios yra Nicolas Feuillatte Louis Roederer, Pommery "," Moet & Chandon "," Veuve Clicquot-Ponsardin, Ruinart Laurent-Perrier ", ir tt Tačiau jų produktų kaina bus gana didelė.

3


Etiketėje galite matyti kokybės lygįgėrimas, kuris taip pat turi įtakos jo kainai. Pavyzdžiui, užrašas "champagne sans annee" reiškia, kad prieš šampaną nenurodžius derliaus metų. Dažnai yra informacijos apie cukraus kiekį. Šis metodas labiausiai paplitęs tarp vyno gamintojų. Dažniausiai tai yra šampanas, kuris randamas lentynose. Nuoroda "champagne millesime" rodo, kad gėrimas buvo sulaukęs bent trejus metus ir buvo pagamintas tam tikrais metais iš vienos kultūros vynuogių. Šis vadinamasis derliaus šampanas. Jei matote "cuvee de prestige" arba "cuvee speciale", tai nepamirškite, kad tai yra brangiausias ir retas geriausių uogų šampanas, pagamintas laikantis visų technologijų.

4


Taip pat turi būti nurodyta etiketėinformacija apie gėrimo spalvą. Tai gali būti tik baltos ir rožinės spalvos. Be to, rausvos spalvos gamyba sudaro tik 1% visos vyno produkcijos. Dėl baltųjų vynuogių veislių gėrimo "Chardonnay visada turi Užrašai« Šampanas Blanc de Blancs ", raudonos spalvos vynuogių veislės" Pinot Meunier ir Pinot Noir - «Šampanas Blanc de Juodos», bet rožinė, pagamintas iš baltojo ir raudonojo vyno mišinio, nurodykite «Šampanas rožė» .

5


Ne mažiau svarbu nurodyti gėrimo turinįcukrus. Ši informacija turi būti etiketėje. Jo turinys vienam litrui vyno padalina šampaną į šešias grupes. Taigi, kuo daugiau šis skaičius, tuo saldesnis gėrimas.

6


Reikėtų nepamiršti, kad šampanas turėtų būtiišpilstytas į tamsaus stiklo butelius. Priešingu atveju, gėrimas pagels geltoną ir gaus tamsesnį skonį. Kištukas gali būti korinio arba polietileno. Tačiau pirmasis laikomas labiau tinkamu, nes jis sandariai uždaro butelį, užkertant kelią oro įsiskverbimui. Buteliai, uždengti tokiais kamščiais, turėtų būti laikomi horizontalioje padėtyje. Tai reikalinga tam, kad gėrimas drėkintų kištuką, taip užkertant kelią džiūvimui.

7


Geras šampanas visada turi gražią spalvą,Tai skaidrus ir putojantis, sudarantis lengvą, subtilios putos. Vynas užpilamas per stiklines per minutę, užpildytas mažais, vienodo dydžio burbuliukais. Gėrimo skonį reikėtų derinti su ilgu ir maloniu poskoniu.
Patarimas 2: kokį šampaną geriausia pasirinkti Naujiesiems Metams?Naujiems metams rusai buvo uždėti ant stalotam tikras patiekalų rinkinys - želė, silkė po kailiu, olivier salotos, o daugelis nori šampaną iš gėrimų. Kokį šampaną geriausia pasirinkti Naujųjų Metų išvakarėse?

Kokį šampaną geriausia pasirinkti Naujiesiems MetamsNaujiesiems metams žmonės geria įvairių rūšių šampanąklestėjimą, tai nebūtinai yra aristokratijos, todėl dabar yra daugybė šio gaiviojo gėrimo biudžeto variantų. Net per labai mažą sumą galite įsigyti šampaną Naujiesiems Metams. Bet svarbiausias dalykas yra pasirinkti butelius ne su plastikiniu kamščiu, nes plastikas visiškai naikina gėrimo skonį.

Jei mes kalbame apie skonį, tai geriausia kreiptispusiau ar saldaus šampano. Paprastai, pusiau saldus veislių šampano pasirinktas amerikiečiai ir vokiečiai, bet 50% rusai taip pat nori šampano. Ir dar labai populiarus yra brut - šampanas su minimaliu cukraus kiekiu.

Šampanas turėtų būti geriamas pagal tam tikrus įstatymus irtaisyklės. Prieš naudojimą būtina jį atvėsinti. Šiltas šampanas nėra tokio gėrimo rūšis, kuri turėtų būti patiekiama šventiniame staliuke. Buteliukas atšaldomas arba šaldytuve, arba padedamas į ledą.

Niekada neužpilkite viso stiklo, visada išpilkite ne daugiau kaip pusę ir, jei reikia, tiesiog pridėkite.

Svarbu pasirinkti tinkamą užkandį šampanui,jums reikia pasirinkti maisto produktus, kurie neišmest skonį ir atskleisti jo puokštę. Daugiausia bus čia smulkūs sūrio ir alyvuogių gabaliukai. Negalite valgyti ir valgyti šampano su šokoladu, kitaip jūs jo skonio nematysite. Jie geria šampaną labai lėtai, šampano atveju netinkami yra skardinės, tokios kaip "gerti iki apačios".