Puerio arbata yra septynių ligų gydymas

Puerio arbata yra septynių ligų gydymasPuer yra legendinė kinų arbata su daugeliu naudingų savybių. Kai kurios jos veislės Kinijoje netgi uždraustos eksportuoti, nes jos laikomos nacionaline lobis.

Puerio arbata yra septynių ligų gydymas

Kinijoje puer yra vienintelė juoda arbata, o tai, kuri Europoje vadinama juoda, Kinija mano raudona.

Puerio arbatos ypatybė yra tai, kad ji yra paruošta fermentacijos technologija. Yra daug maisto ruošimo technologijų, todėl šios arbatos yra daug skirtingų veislių.

Dvi pagrindinės pueros veislės yra Shu (tamsi) ir Shen(lengvas). Jie lengvai gali būti atskirti nuo lapų spalvos. Arbatos fermentacijos procesas gali užtrukti nuo 30 iki 150 dienų. Paruoštos naudoti arbatos lapai presuojami į įvairias formas ir laikomi suspaustoje formoje.

Skirtingai nei bet kuri kita arbata, Puer išsaugotasausame suspausto forma, neturi pablogėti, ir, atvirkščiai, ji tampa aromatinių ir naudinga su laiku. Kuo ilgiau buvo laikomas "Puer", tuo labiau vertingas, jo poveikis yra labai svarbus. Paprastai rinkos rasite arbatos, kurių amžius 2-3 metų, klases, su poveikio daugiau nei 10 metų - kolekcija yra labai retas ir brangus.

Kinijoje Puer vadinama "septynių ligų gydymu". Ir iš tiesų, arbata yra unikali dėl savo naudingų savybių. Jis gali būti girtas žmonėms, sergantiems skrandžio opa ir dvylikapirštės žarnos opa.

Visų pirma puer geras virškinimo sistemą, normalizuoja medžiagų apykaitą, gerina apetitą, palengvina persivalgymo poveikį ir padeda esant apsinuodijimo.

Jis taip pat žinomas dėl savo valymo savybių, pašalina šlaką ir cholesterolį, sumažina cukraus kiekį kraujyje, valo kraują ir kepenis.

Puer apsaugo nuo širdies priepuolių, aterosklerozės ir net vėžio. Sumažina slėgį be pakeitimų, valo indus ir turi antibakterinių savybių.

Arbata tikrai unikali ir labai naudinga, bet verta prisiminti, kad, kaip ir bet kuris kitas produktas, jo negalima sunaudoti per daug. Taip pat nerekomenduojama gerti Puerh tuščiu skrandžiu.