Naminis vynas iš uogų. Receptai

Naminis vynas iš uogų. ReceptaiGerai importuoti vynai yra brangūs, padirbti gėrimai nėrapageidautina, lieka paruošti skanų aromatinį vyną patys. Žaliava namo vynui gali būti bet kokia uogos, išaugusi jūsų sode.

Naminis vynas iš uogų. Receptai

Populiariausi vynuogių veislės uogos vidutinėseRusijos platumos yra paprasti paprastieji akmenys, nuo to jie paruošia garsų "kalnų peleną". Ir jūs galite padaryti nuostabų vyną iš dygliuotų (Chokeberry). Švelniai supjaustytos uogos minkyti arba sukti, pridėti cukraus, 200-300 g 1 kg juodos vyšnios ir įdėti į šiltą vietą.

Po savaitės išspauskite uogas, padėkite, įpilkitesultys vis dar yra cukraus (už 1 litrą - 100 g), įpilkite į butelį, padėkite ant jo pirštinę ir laikykite šiek tiek šiluma. Kai fermentacija baigiasi, supilkite vyną į butelius ir padėkite į šaltą vietą. Gėrimas turi gausų skonį ir spalvą.

Jūs galite pasiimti uogų sortimentąnuostabi keturiasdešimties kareivių tinktūra. Dideliame butelyje pridėkite visas turimas uogas, 1 kilogramą, 250 gramų cukraus. Surinkite uogas iš krūmų reikia tik švariai, nes jūs negalite jų nuplauti, jie turi natūralių mielių, kurios leidžia apleisti uogas be papildomų pradinių kultūrų.

Butelis dedamas į šiltą vietą, nes vynas yra pagamintasiš šviežių uogų vasarą, tada tiesiog į saulę. Kadangi uogos atsistoja, maždaug kartą per savaitę, prideda naują žaliavų dalį. Kai butelis užpildytas, išleiskite skysčio, štampuokite, įpilkite į butelius ir nustatykite 1 mėnesį, kol jis pasieks.