Kokie dokumentai reikalingi alaus baro atidarymui

Kokie dokumentai reikalingi alaus baro atidarymui

Alus baras yra viena iš populiariausių įstaigų. Norėdami atidaryti savo, turėtumėte gerai pasiruošti: pasirinkti tinkamą vietą ir surinkti reikiamą dokumentų sąrašą.

Kokie dokumentai reikalingi alaus baro atidarymui

Organizacinė ir teisinė forma

Prieš atidarydami savo alaus barą,būtina atidžiai išnagrinėti teisės aktus, reglamentuojančius mažmeninę prekybą alkoholiniais gėrimais. Įstatymas nustato, kas ir kur galima parduoti alų. Pavyzdžiui, parduoti bet yra griežtai draudžiama medicinos ir švietimo įstaigose, transporto priemonių, autobusų stotelės, rinkų ir vokzalah.Sleduet atkreipti dėmesį į, kaip pasirinkti teisinę formą verslą alkoholinius gėrimus. LLC yra geriausias pasirinkimas, nes šiai organizacijai apmokestinimo sistema yra supaprastinta. Tai leidžia jums sutaupyti mokesčius nuo pelno ir įmonės turto bei PVM. Rengdami dokumentus, turite atsižvelgti į baro pateikimo reikalavimus. Plotas turi būti ne mažesnis kaip 180 kvadratinių metrų. Baras neturėtų būti daugiabučiuose namuose. Labiausiai tikėtina, kad kambarys turi būti suremontuotas. Be to, po visų būtinų įsigyti įrangą, pavyzdžiui, mikrobangų krosnelės, plokštės, barų, spintos, baldų kambarį, kasos, vitrina, šaldytuvas, kavos aparatas, generatoriaus ir ledo trupintuvas, moduli montavimo alaus čiaupais, įtakingi, patiekalų dokumentų registravimo ir baro aksesuarai. Be to, kad būtų garantuota alaus kokybė, rimtai reikia atsižvelgti į pagrindinį baro meniu. Tai gali būti ne tik iš alaus užkandžius, pavyzdžiui, skrudinta duona, dešra, ir tt įvairovė, bet taip pat pilnas maitinimas.

Verslo registravimas

Norėdami pradėti registruoti dokumentus būtina iš registracijosribotos atsakomybės bendrovė. Tai kainuos nuo 1000 iki 5000 rublių. Kaina priklauso nuo to, ar bus naudojamos teisinės pagalbos įmonės. Be to, būtina gauti produktų sertifikavimą ir alkoholinių gėrimų pardavimo licenciją. Licencijos kaina penkerius metus kainuoja apie 40 000 rublių. Tuomet turėsite sudaryti nuomos sutartį arba pirkti / parduoti patalpas, kuriose bus baras. Patalpų nuoma kainuos apie 80 000 rublių. Būtina užregistruoti kasos aparatą ir sudaryti sutartį dėl jos priežiūros, po to - gauti leidimą atidaryti juostą SES ir priešgaisrinės tarnybos patalpose. Labai svarbu sudaryti susitarimą dėl sistemingo valymo vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų. Ir galiausiai, norint gauti teisę pradėti barą, jums reikia valstybės leidimo iš Rospotrebnadzor.