Kokie fiziniai pratimai tinka penkerių metų berniukui

Kokie fiziniai pratimai tinka penkerių metų berniukui

5 metų berniukas gali atlikti pratimus,Išskyrus didelę apkrovą ant stuburo, rankų ir kojų. Negalima įsitraukti į "pull-ups", "sit-up" ir "push-ups". Bet koks mokymas turėtų būti atliekamas su atsipalaidavimo pratimais.

Kokie fiziniai pratimai tinka penkerių metų berniukui
Berniukas yra 5 metaiAtlikta vidutinio ir žemo intensyvumo bei amplitudės. Rytas pratimas turėtų siekti sušilti visus didelius raumenis. Didelės apkrovos rankose ir kojose visiškai atmetamos, neįmanoma atlikti pratimų sukdami stuburo. Ištempimas gali būti atliekamas tik treniruočių pabaigoje ir turi būti baigtas atsipalaidavimo pratimais.

Pratimų kompleksas

Sustokite tiesiai taip, kad kulnai būtų kartu, irpirštai vienas nuo kito. Rankos įdėti ant diržo. Atlikti claps savo rankas priešais jį ir už jį. Po pirmųjų 10 trankymai atsipūsti ir tada pakartokite pratimą. Atsistokite tiesiai, o jūsų kojos pečių plotyje. Laikykite rankas sulenkto alkūnės, pirštus - suspausta į kumščius. Pakaitomis energingai ir staiga ištiesinti rankas į priekį, todėl šiek tiek pasukti kamieno, kaip tai daro boksininkai. Stovėti toje pačioje padėtyje, kaip ir ankstesniame pratime, mesti pilies rankas ir pakelti juos virš jo galvos. Vykdyti polinkius į priekį, bando ne sulenkti kelius, nuleisti rankas žemyn energingai, kaip tai daro Medžių kirtavietė. Atsisėskite ant grindų, kojos sulenktos per kelius, rankas naudojamos galinėje stotelėje. Kerta nedidelius žingsnius, pirmasis sukant į vieną, tada į kitą pusę, atlikti sukamaisiais judesiais. Vaikinas 5 metai gali atlikti Skakanka, tiek ant dviejų kojų ir ant vienos kojos. Tai naudinga atlikti Saltas ir atgal 5-8 kartus. Leidžiama apykaitinę galvutės lėtai tempo 8-10. Po galva palenkta į priekį, žemyn ir atgal 9-12 kartų. Atlikti pritūpimai su 10-12 kartų greičiau judėti namų. Mokymo šio amžiaus diapazonas apima pratimus laikysenos: stovas su nugaros prie sienos taip, kad jis palietė kulnai, veršeliai, sėdmenis, menčių ir kaklo. Nekeiskite kūno padėtį 1-2 minutes. Pratimai apima laikyseną ir vaikščioti su bet kokio objekto ant galvos, pavyzdžiui, knygos.

Pratimai ramiam poilsiui

Atsistokite tiesiai, o jūsų kojos pečių plotyje. Giliai įkvėpus, ištieskite rankas virš galvos ir pasiekite. Laikykitės tokioje padėtyje 5-6 sekundes, o po išdžiūvimo grįžkite į pradinę padėtį, nuleiskite galvą ant krūtinės, keliai šiek tiek sulenkite pečius žemyn. Sėdėkite patogioje padėtyje ir savo ruožtu pasukite kojas, galvą ir rankas. Padarykite lėtai 10-20 sekundžių. Po to atsistokite ir pakelkite rankas tiesiai aukštyn, tada laisvai juos nuleiskite, nulenkite juos kaip tuščius drabužių rankoves.