Kas yra serija "Namas su lelijomis"

Kas yra serija "Namas su lelijomis"


Naujoji televizijos serija - šeimos saga apie fronto herojaus gyvenimą Michailą Govorovą ir jo šeimą. Filmas pasakoja istoriją apie kelių kartų sovietų žmones nuo karo pabaigos iki mūsų dienų.Kas yra serija "Namas su lelijomis"


Sklypas

Paveikslo direktorius yra Vladimiras Krasnopolskis.
1946 m., Po pergalės prieš fašistus,Herojus-fronto režisierius Michailas Govorovas grįžta į taikų gyvenimą. Bet jo kelias nėra melas su jo žmona. Michael sužinojo, kad Tasija buvo moteris, su kuria jis susitiko karo keliuose ir įsimylėjęs, pagimdė dukrą, ir ji buvo nužudyta traukinio bombardavimo metu. Mažoji Lily yra Michailo dukra. Jis randa vaikų globos namuose. Kartu su savo Govorovu, pagaliau, ateina į šeimą. Neteisėtos dukros išvaizda yra nemalonus siurprizas Michailo, jo žmonos ir mažam sūnui Kočiui (Konstantinui) šeimoje. Jo žmona negalėjo atsigauti po šio smūgio. Ji neatleido savo vyro ir nepriėmė jo "kraujo". Artimas Michailo draugas Dementy Shulginas kviečia jį imtis atsakingos pozicijos. Po to Govorov šeima persikelia į seną dvarą už miesto ribų. Populiarus įsitikinimas sukrėtė tai "Namai su lelijomis". Su juo susieta legendinė nelaimingos moters, kuri nusižudė namą ir jo gyventojus. Ir nors tai įvyko devynioliktame amžiuje, namas vis dar priešinasi savo svečiams. "Ten, kurie čia gyvena šimtus metų, nebus laimės", - šis rašybos leidimas iš jo kenčia nuo žmonių. Tačiau Govorovai, nežinodami apie jį, tampa naujuoju namų šeimininku. Iš pradžių jų gyvenimas vyksta gerai, bet nelaimės netrukus pradeda bėgti po vieną neapsaugotą Michaelą. Sūnus miršta, o žmona nuleidžia kalnus vynu. Ir tada tampa žinoma, kad Tasia, Lily motina, išgyveno ir ieško savo dukros. Taip atsiskleidžia vienos šeimos istorija. Vaikai auga, seneliai auga. Bet visi jie toliau gyvena po namo stogu su lelijomis, kurios tapo jų artimaisiais. Ir ši pasaka dar nėra baigta.

Pagrindiniai aktoriai

Filmo vaidmenis atliko tiek rusų, tiek ir Ukrainos aktoriai: Sergejus Маховиков, Дарья Мороз, Nikolajus Добринин, Олеся Судзиловская, Eugenijus Князева, Viktoras Rakovas ir kiti.
Sergejus Makhovikovas - populiarus rusų aktoriusteatras ir kinas, režisierius, savųjų dainų vykdytojas. Jis gimė 1963 m. Serialų žvaigždė: "Blind", "Secret Guard", "Blind-2", "Gromovs", "Saboteur-2". Daria Moroz yra rusų teatro ir kino aktorė. Ji gimė 1983 m. Tėvai yra žinoma aktorė Marina Levotova ir režisierius Jurijus Morozas. Aš pradėjau filmuoti kino teatre nuo 3 mėnesių. Iš viso ji grojo 53 filmuose ir serialuose. 2009 m. Ji buvo apdovanota "Nika" premija už geriausią moters vaidmenį (filmas "Live and Remember"). Olesya Sudzilovskaya yra sovietinė ir rusų teatro ir kino aktorė. Filmų žvaigždė "Mama, nepaslėpk", "Sidabrinė lelija". Ji išrinkta 56 filmuose.

Apie parodą

Bendra Rusijos kino studijos gamyba"Favorit Film" ir "Ukrainian Film.UA". Premjera įvyko 2014 m. Kovo 31 d. Parodomas 1 sezonas. Iš viso pašalinta 24 serijos. Kiekvienos serijos trukmė yra apie 45 minutes.