Informacija apie tai, kaip pervesti pinigus iš kortelės į taupymo banko kortelę internetu

Informacija apie tai, kaip pervesti pinigus iš kortelės į taupymo banko kortelę internetu

Jei reikia pervesti pinigus išviena plastikine kortele kitai, nereikia kreiptis į "Sberbank" biurą. Daug patogiau naudotis internetinės bankininkystės paslauga, kurios privalumus jau įvertino daugelis "Sberbank" klientų. Pinigų pervedimas internetu yra ne tik greitas, bet ir pigiausias būdas.

Informacija apie tai, kaip pervesti pinigus iš kortelės į taupymo banko kortelę internetu

Jums reikės

  • - kompiuteris

Instrukcijos

1

Naudoti pinigų pervedimo paslaugąInternetas, turite turėti taupomojo banko, kuris yra prijungtas prie sistemos Sberbank "SHC @ DH ​​(sujungta su kortelės ir paso buvimą bet kuriame taupomojo banko biure), asmens identifikavimo numerį ir slaptažodį žemėlapį. Jei yra plastikinės kortelės, identifikavimo numerį ir slaptažodžius galite gauti naudodamiesi bet kokiu terminalu ar bankomatu, kuris teikia Sberbank korteles. Procedūra nereikalauja daug laiko: - įdėkite kortelę - įveskite PIN kodą - meniu pereikite prie "Gauti ID" .Jeigu padaryta teisingai, gausite vieną pagrindinį slaptažodį ir 20 vienkartiniai.

2

Pinigus tiesiogiai pervesti iš kortelėskortelė per sistemą "Sberbank" SHC @ DH, reikalauja kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo išmanųjį telefoną, buvo prijungtas prie interneto. Jei ryšys egzistuoja, darykite taip: - Eiti į https://online.sberbank.ru/;- tuščiojo forma, rūšis, tikrinti atidžiai visus reikiamus duomenis - spauskite "Next" mygtuką .further žingsniai bus skirtingi, priklausomai nuo Kurioje kortelėje pinigus reikia pervesti.

3

Jei lėšos pervedamos iš kortelės,užregistruotas siuntėjui, t. y. jums, į kito asmens registruotą kito asmens kortelę, tada spustelėkite skirtuką "Operacijos". Dešinėje pusėje suraskite meniu, spustelėkite "Perkelti į žemėlapį". Atsidaro puslapis su laukeliais, skirtais įvesti kortelių numerius. Užpildykite pirmąjį langą su kortelės numeriu, su kuriuo norite pervesti lėšas. Po to, kai pinigai turėtų būti perkelti. Įveskite pervedimo sumą, pavyzdžiui, 3000. Spustelėkite "Toliau". Norėdami patvirtinti operaciją, jums reikės vieno iš anksčiau gautų 20 slaptažodžių arba galite paprašyti slaptažodžio per SMS, nurodydami telefono numerį.

4

Pinigų perkėlimas iš vienos kortelės į kitą, jei aburegistruotas jums, pagamintas panašiai, įskaitant vieną niuansą. Atidarytame skirtuke "Operacijos" dešinėje esančiame meniu turite rasti elementą "Į jūsų sąskaitas". Tada įvesti kortelių numeriai, pirmiausia tie, su kuriais lėšos pervedamos, tada tas, į kurį jie turi būti gauta. Nurodžius sumą ir paspaudus mygtuką "Kitas", operacija patvirtinama SMS arba slaptažodžiu.

5

Klientų patogumui - Sberbank-on-line sistemasuteikia galimybę stebėti ir patikrinti atliktas operacijas. Norėdami tai padaryti, svetainės puslapyje turite rasti nuorodą "Operacijų istorija" Sberbank-on-line ", galėsite peržiūrėti visus anksčiau atliktus sandorius. Negalima paneigti pinigų pervedimo per" Sberbank-on-line "patogumą. Pinigai ateina į kortelę per kelias minutes. Beveik akimirksniu Tačiau reikia žinoti, kad "Sberbank" neleidžia lėšų pervesti iš kredito kortelės į taupymo korteles. Tačiau galite pervesti pinigus iš savo atlyginimo (kaupiamojo) kortelės į savo kredito kortelę. Tokiu atveju, sandoriui, bankas sulaikys 3% nuo pervedimo sumos.