Kur nukreipti pradinio kapitalo lėšas

Kur nukreipti pradinio kapitalo lėšas

Remti šeimas, kuriose yra antroji irpaskesnysis vaikas, valstybė sukūrė keletą programų. Tai apima motinystės kapitalą. Kai kurios motinos, turinčios savo rankose pažymą, neturi informacijos apie tai, kur išleisti motinystės kapitalą.

Kur nukreipti pradinio kapitalo lėšas

2015 m. Motinystės kapitalo suma yra453 026 rubliai. Paprastai gautajame pažymėjime nurodytos lėšos neišduodamos rankoms. Štai kodėl jūs negalite išleisti jų už jūsų poreikius, valstybė yra labai dėmesinga šiai situacijai. Pagal įstatymą, jūs galite išpirkti patronuojantįjį kapitalą praėjus trims metams nuo vaiko gimimo. Tačiau čia yra išimčių, pavyzdžiui, jei norite įsigyti būstą hipoteka, galite naudoti sertifikatą iš karto po jo gavimo.

Gyvenimo sąlygų gerinimas

Po trejų metų dėl sertifikato galite pagerinti gyvenimo sąlygas. Pagrindinė sąlyga yra tai, kad šis korpusas yra Rusijos teritorijoje.

Norėdami naudoti įrankius, turite surinkti dokumentų rinkinį. Tai apima:

- prašymas išduoti sertifikate nurodytas lėšas (formą, kurią galite gauti iš FŽP);

- sertifikatas;

- asmens, kuris gavo pažymėjimą, draudimo pažymėjimas;

- pasas;

- rašytinis pasižadėjimas, kad asmuo, kuris yra sudaręs įgijimo ar statybos turto bendros nuosavybės šeimos narių susitarimu. Šis dokumentas turi būti notariškai patvirtinti.

Jei įsigyjate būstą, taip pat pateikite šiuos dokumentus:

- nekilnojamojo turto pardavimo sutartis;

- asmens, iš kurio įsigijote būstą, nuosavybės pažymėjimo kopija.

Vaiko ugdymas

Jūs taip pat galite išleisti pinigus mokymuivaikas, ir tai galima padaryti ne tik mokyklos, universiteto, bet ir ikimokyklinio ugdymo srityje. Jei gimėte kūdikio, jam buvo treji metai, o vyresnysis brolis atvyko į koledžą, tėvų kapitale nurodyta suma gali mokėti už jo išsilavinimą. Tam turite surinkti šiuos dokumentus:

- paraiška disponuoti lėšomis;

- sertifikatas;

- motinystę gavusio asmens SNILIS;

- pasas;

- sutartis su švietimo įstaiga;

- švietimo įstaigos licencija;

- Jei institucija yra nevyriausybinė, jums reikės valstybės akreditacijos pažymėjimo.

Sertifikatą gavusio asmens darbo pensijos kaupiamoji dalis

Taip pat gali būti naudojamas motinystės kapitalasfinansuojama pensijos dalis, ir jūs galite siųsti lėšas ne tik FŽP, bet ir kitam nevalstybiniam fondui. Norėdami tai padaryti, kreipkitės į pensijų fondą, pateikite šiuos dokumentus:

- paraiška dėl lėšų pervedimo;

- sertifikatas;

- motinos draudimo pažymėjimas;

- pasas.

Atkreipkite dėmesį, kad negalima naudoti viso motinystės kapitalo. Tarkime, viena dalis siunčiama į pensiją, o kita - vaiko ugdymui.