Kaip sukurti asmeninį finansinį planą

Kaip sukurti asmeninį finansinį planą

Prieš pradėdami investuoti pinigus irkurkite kapitalą, turite sukurti asmeninį finansinį planą. Šiame dokumente turėtų būti išdėstytas finansinis tikslas, kurį planuojate pasiekti po tam tikro laiko.

Kaip sukurti asmeninį finansinį planą

Instrukcijos

1

Tai labai svarbu teisingai formuluoti tikslątai nėra lengva, nes 90% žmonių neatspindi tai, ko jie siekia finansiškai. Tik žinodamas apie paraiškos dėl investicijų tikslą, jūs teisingai sumokate pinigus.

2

Paprastai labiausiai paplitęs finansinistikslai yra: nekilnojamojo turto įsigijimas, vaikų formavimas, lėšų kaupimas į pensiją. Pažymėtina, kad finansinis planas gali kisti laikui bėgant. Priežastis yra naujų finansinių tikslų įtraukimas.

3

Siekiant nustatyti, ar finansinėtikslas yra pasiekiamas, atliekami skaičiavimai. Įdėkite dalykus asmeniniais pinigais - vertinkite turtą ir įsipareigojimus, pažiūrėkite, kokių pajamų turtas duoda.

4

Teisingas dalyko priskyrimas turtui ar įsipareigojimamsSėkmingo vertinimo įkeitimas. Pavyzdžiui, nuolatinis uždaras senas butas, kuriame jūs negyvenate, nurodo įsipareigojimus. Ir tai nepaisant to, kad jis, teoriškai, auga vertybe. Taigi, už butą turite sumokėti mėnesinį nuomos mokestį, išleisti pinigus, o tai tik padidina išlaidas.

5

Bet, jei pradėsite išsinuomoti butą,tai taps turtu. Tai ne tik padidins vertę, bet ir kas mėnesį generuos pajamas, apimančias būsto priežiūros išlaidas. Taigi jūs turite stengtis užtikrinti, kad turtas viršijo įsipareigojimus.

6

Taip pat reikia persvarstyti požiūrį į kreditus. Skolos gali būti sąlygiškai priskirtos gerai - kai jie eina į verslo plėtrą, arba blogai. Dauguma paskolų yra blogos skolos, kurios tik traukia šeimą. Tokios paskolos turėtų būti realizuotos. Geriau sutelkti dėmesį į savo pinigus, o ne į skolintas lėšas. Tada sukursite kapitalą greičiau.

7

Kitas žingsnis yra nustatyti sumą, kurią galite skirti investicijoms kas mėnesį be skausmo.

8

Nustatykite riziką, kurią norėtumėte imtis kadainvesticijos. Svarbiausi yra rinkos ir valiutos rizika. Rinkos rizika neapima bankų ar bendrovių bankroto. Tokia rizika suprantama tik kaip investavimo metu naudojamos finansinės priemonės rinkos svyravimai.

9

Taigi, turint agresyvias investicijas, turtas turi būtipasiruoškite tai, kad turtas gali nukristi kainos 15% ar daugiau. Tačiau tokių instrumentų ilgalaikis pelnas yra daug didesnis nei konservatyvių instrumentų pelnas. Tačiau geriau pasirinkti konservatyvesnę strategiją ir įdėti agresyvių įrankių tik dalį lėšų. Pirmenybė yra geriau pasirinkti pinigų išsaugojimą, o ne greitą jų augimą.

10

Padarykite finansinius skaičiavimus, užrašykite rezultatąant popieriaus. Jei nežinote, kur investuoti kuriant kapitalą, kreipkitės į finansų patarėją. Pasirinkite tik patyrę specialistai, turintys sertifikatus. Konsultanto reputacija turi būti nepriekaištinga.