Kaip įdėti pinigus į kortelę

Kaip įdėti pinigus į kortelę

Daugeliui rusų yra plastikinės kortelėsalternatyva stovėti eilėje kasoje, kur jie moka atlyginimą, todėl jie nesivargina, kaip papildyti paskyrą. Bet kas būtų, jei nebūtų reikalaujama išimti pinigų, bet, pavyzdžiui, mokėti už pirkimą internete? Yra keletas būdų, kaip įdėti grynuosius pinigus į banko korteles, nesvarbu, ar jie patogūs, ar už komisinius.

хтт: //ввв.пендум.ком/итагес/атм.жпг

Paprasčiausias būdas papildyti kortelę grynaisiais"Native" kortelių bankas. Norėdami tai padaryti, kreiptis į artimiausią banko filialą su savo pasu, jums reikės žinoti kortelės numerį ir savininko vardą, jei visi staiga tai ne jūsų kortelės. Jei šios sąlygos bus įvykdytos, operatorius per kelias minutes perves lėšas į kortelę. Ypač tiems, kurie neskuba ir negali laukti eilėje, vis daugiau ir daugiau bankų įdėti specialius terminalus, kurie leidžia jums užsidirbti pinigų turi būti įskaityta į kortelę, žinant tik visą jo numerį. Tokiu atveju pinigai ateina į sąskaitą maždaug nuo dešimties iki dvylikos valandų.

Jei kortelė yra su jumis, galitenaudokitės bankomatu, kuris priima sąskaitas. Tokie bankomatai yra tiek banko filialuose, tiek didelėse parduotuvėse, o kartais ir metro. Neabejotinas šio metodo pranašumas yra galimybė papildyti kortelės pusiausvyrą bet kuriuo dienos metu, nes bankomatai beveik visada dirba visą parą.

Nesant reikalingų bankomatų ir filialųNetoliese esančiame banke galite pervesti pinigus į savo kortelę banko pavedimu. Norėdami tai padaryti, jums reikės išsamią informaciją apie priimantį banką (jie nurodyti banko svetainėje), jūsų kortelės numerį, sąskaitos numerį (tai galima pamatyti sutartyje) ir pasą. Banko pervedimas trunka keletą dienų, be to, už jį mokamas komisinis mokestis, kuris priklauso nuo pervedimo banko.

Taip pat galite naudoti "Qiwi" terminalus, kurieįdiegta visoje šalyje. Tiesa, ne visi bankai leidžia jums papildyti savo korteles panašiu būdu, tačiau tai paprastai nurodoma organizacijų tinklalapiuose. Jums gali prireikti papildomos informacijos, tokios kaip jūsų paskyros numeris. Be to, Qiwi imasi komisinių, kurių dydis ne visada gali būti tiesiogiai žinomas. Dažniausiai tai priklauso nuo jūsų banko. Mokėjimas per Qiwi paprastai būna 24 valandas.