1 patarimas: pirkimo taisyklės

1 patarimas: pirkimo taisyklės

Jei nenorite patirti žiauriosnusivylimas dėl beprasmių atliekų po to, kai pateks į prekybos centrą maisto prekėms, pakanka spręsti šią užduotį ne kaip pramogą ar spontanų impulsą, bet kaip planuotą ir gerai apgalvotą įvykį.

Taisyklės, kaip eiti į parduotuvę

Įsigykite viską, ko reikia, ir net sutaupykite pinigųtai visai įmanoma. Jums tiesiog reikia atsikratyti įpročio apsipirkti spontaniškai. Protingas planavimas šiuo klausimu bus naudingas jūsų biudžetui ir jūsų sveikatai.

Pirkti didmenines prekes

Išmintingai ateina tie, kurie, gavę atlyginimą,pabandykite papildyti maisto tiekimą namuose taip, kad pakaktų gana ilgą laiką. Produktai, tokie kaip grūdai, miltai, cukrus, gali būti laikomi namuose mėnesį ar du, išlaikant jų kokybę. Be to, perkant didelius paketus jūs sutaupysite daug.

"Didmeniniuose" pirkiniuose yra dar vienas teigiamasmomentas: kiekvieną kartą, kai jūs einate į parduotuvę, esate linkusios įsigyti kažką "skanu" ir neplanuotą. Ypač didelė tokios švaistymo rizika, kai atvykstate į prekybos centrą su vaikais. Dėl to, kuo mažiau lankotės parduotuvėse, tuo mažesnė "nenumatytų" išlaidų tikimybė.

Pasirinkite paprastą pakuotę

Dažnai būna, kad prekės yra daug brangesnėsne tik dėl puikios kokybės. Dažnai jūs turite permokėti reklamuojamą prekės ženklą ir gražią pakuotę, nes gamintojai turi kompensuoti reklamos išlaidas!

Prisiminkite taisyklę "Gerai reklamoje nėraporeikius "ir pirmenybę teikia prekėms, supakuotoms kukliai, galbūt pagamintos toje vietovėje, kurioje jūs gyvenate. Žinoma, atidžiai išnagrinėkite informaciją apie produktą, nurodytą ant pakuotės, nebus nereikalinga. Tuo pačiu metu galite būti tikri, kad "kuklus" produktas nėra prastesnės kokybės jų reklamuojamiems konkurentams, o kartais jie viršija jų.

Keletas kitų taisyklių

Net jei pasirūpinsi maisto atsargomisbūsimoms greitai gendančioms prekėms, tokioms kaip pienas, kiaušiniai, sviestas, varškė ir mėsos gaminiai, turėsite nusipirkti gana dažnai. Kad nebūtų per daug išleista, laikykitės paprastų prekybos centro lankymo taisyklių, ir jūs galite sutaupyti nuo nereikalingų atliekų.

  • Eikite į parduotuvę, pateikite sąrašą, ką ketinate pirkti - tai padės jums nepurkšti dėl galimų pagundų.
  • Sverkite, kiek pinigų planuojate išleisti per kelionę į prekybos centrą, ir neimkite su savimi daugiau nei reikalinga suma.
  • Neišeik į parduotuvę ant tuščio skrandžio: jei žmogus nori valgyti, tai daug lengviau "įtikinti" save nusipirkti skaniai, bet galbūt brangu ir kenksminga.
  • Nevartokite vaikų į parduotuvę. Kūdikiai yra ypač linkę į ryškią įvairių kenksmingų produktų pakuotę, todėl jums bus sunku juos atsisakyti.
  • Prisimink apie rinkodaros gudrybes. Dažniausiai jūsų akyse yra lentynos su brangiausiais produktais ir pigesni panašūs produktai, kuriuos galite pamatyti pakelti akis aukštyn arba žemyn. Tiksliai pabandykite apeiti prekybos centrą, nepraleiskite tose tarnybose, kuriose nenorite nieko nusipirkti.

2 patarimas. Kaip sumažinti maisto išlaidas

Pagal statistiką nuo 25 iki 50% darbo užmokesčiovidutinį rusų skaičių sudaro maistas. Tautiečiai mėgsta ir išmoksta valgyti nuoširdžiai, tačiau griežtai laikydamiesi maisto produktų parduotuvių reikėtų rūpestingai elgtis su patyrusiu namų šeimininku.

Kaip sumažinti maisto kainas

Planavimas

Ekonominė šeimininkė planuoja viską - meniu, tvarkaraštįkelionę į parduotuvę ir apytikslį biudžetą, kurį galima išleisti vienam maisto krepšiui. Tik iš pirmo žvilgsnio griežtas planavimas atrodo kažkas nuobodu ir neveiksmingas.

Pagrindinis įprotis, kuri turėtų būti įkvėpta visiemskas nori sutaupyti maisto, yra atsisakymas dažnai keliauti į maisto prekių parduotuves. Optimalus pirkti kartą per savaitę ar mažiau. Prieš eidami į parduotuvę, turėtumėte pateikti tikrai reikalingų pirkinių sąrašą. Dėl to meniu bus sukurta per kelias ateinančias dienas. Paruošimo dieną įsigyjami tik greitai gendantys produktai - visa kita yra iš atsargų, kurios papildo maždaug kas dvi savaites.

Labai efektyviai įteigti taisyklę tuščiasšaldytuvas. Tai pritaikyti meniu pagal tai, kokie produktai jau yra įsigyti, ir kol jie nebus naudojami atsisakyti nereikalingų kelionių į parduotuvę.

Visų pirma reikia pasiruošti išgreitai gendančių maisto produktų - fermentuotas pienas grupė, mėsa, žuvis, kiaušiniai, daržovės. Geriau užšaldyti tai, ko negalima virti dabar. Dėl ilgalaikio pirkimo atskiro šaldiklio sumažins produktai siunčiami į šiukšliadėžę garsumą.

Naujos namų tradicijos

Ekonomiškos namų šeimininkės rengia sūdymą ir kepimąatskirai, atsisakydama įvairiausių stiklainių ir pusgaminių. Namų gėrybės yra ne tik skanu ir saugesnės, bet ir leidžia jums sutaupyti daugybę ingredientų. Pavyzdžiui, pyrago gabalėlė konditerijos parduotuvėje kainuos nuo 70 iki 250 rublių. Tuo pačiu metu, namų kepimo kaina skanūs traktuoja kainuos nuo 150 iki 300 rublių. Labiausiai paplitusios arbatos kepimo galimybės - namie pagaminti charlottai, saldūs pyragaičiai ir avižiniai pyragaičiai.

Be to, neekonominiai pirkimai pjaunaDešros ir kumpiai, pusgaminiai mikrobangų krosnims ir daržovių rinkiniai gataviems maistui. Ši produktų kategorija yra skirta visiems užimtiems pirkėjams, kurie yra pasirengę permokėti už pjaustymą, smulkinimą ir pakavimą.

Taisyklės, kaip eiti į parduotuvę

Visi namų ūkiai turi aiškiai suprasti, kad parduotuvėturėtum vaikščioti pilna skrandį. Priešingu atveju yra didelė rizika, kad krepšelyje bus skaniai supakuoti pyragaičiai, spurgos ir kiti ne pats ekonomiškiausias produktas.

Šiuo atveju geriausia būtų ne krepšelį, bet krepšį. Taigi pirkimo procese jaučiamas tikras pasirinkto svorio svoris, o paieška labai greitai pastebima.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į nuolaidų nuolaidas. Priešingai nei teigia populiarus, atsargos ne visada apima produktus, kurių galiojimo laikas yra ilgesnis. Jei atidžiai stebėsite juos, tada galėsite papildyti produktų atsargas, kurių ilgalaikis sandėliuojamas sandoris yra geras, taigi sutaupys daug pinigų.