1 patarimas: ar 2014-15 m. Žiema bus brangi?

1 patarimas: ar 2014-15 m. Žiema bus brangi?

Taigi atėjo žiema! Daugelis parkų ledo arenos atidarytas, aistringas slidininkai imti iš tarpinio cross-country slides ir pirkti vaškai ir prekybos centrai girdėjote linksmai mergaitišką kalenimas apie slidinėjimo kostiumus pasirinkimas žiemos poilsiui. Termometras nuolat šliaužti žemyn, o rublis - po ...

</ p>
Ar ji bus brangi žiemai 2014/15?
# pokupkisumom-table {display: block; overflow: automatinis; plotis: automatinis;} # pokupkisumom-lentelėje tbody {font-dydis: 14px svarbu;} # pokupkisumom-oji lentelėje {background-spalvų :! # f87135 Spalva: balta; font-weight: normalus; padding: 5px; tekstas -align: centras;} # pokupkisumom-lentelėje td {background-spalva: # f7f6f2; spalva: RGB (111, 111, 111); apdaila: 5px; teksto lygiavimas: centras;} # pokupkisumom-lentelėje tr td: pirmosios vaikas, # pokupkisumom-lentelėje TR-oji: pirmosios vaiko {plotis: 152px;} # pokupkisumom-lentelėje tr td: paskutinės vaikas, # pokupkisumom-lentelėje TR-oji: paskutinio-vaiko {plotis: 50px;}

Sustok! Ir su kuo rublis susijęs su tuo?

Paimkime kartu. Gruodis yra tradiciškai užimtas laikas šeimos biudžetui. Be įprastų išlaidų, turite pasirinkti Naujųjų metų dovanas giminaičiams ir draugams, o ne pamiršti apie save artimuosius. Kas nemėgsta žiemos sporto? Bet jei susiduriate su užduotimi įsigyti naujos įrangos, tada gruodžio mėn. Jums nereikės laukti palankių pasiūlymų. Sezono pradžia niekada nesiskiria nuo didelių nuolaidų, o šiais metais taip pat naujos prekių partijos iš užsienio tinkamai brango dėl ilgo Rusijos valiutos šuolio.

Ką galima padaryti?

Esant dabartinei situacijai, galite patarti pieštisutelkti dėmesį į praėjusių kolekcijų, įvežami tuo senų kainas tiekėjams, taip pat naują sporto įrangos, kuri yra parduodamas su markdowns dėl įvairių priežasčių modelį. Praėjusių metų kolekcija dabartinio lygio technologijų plėtrą, kaip taisyklė, paprastai neturi kokybiškai skiriasi nuo naujos. O tarp prekių su nuolaidomis (naujas, bet, pavyzdžiui, parduodamas be pakuotės), kartais galite rasti produktų, kurių biudžetas yra daug malonesnis. Vienintelė problema yra ta, kur rasti tas pačias prekes? Gali ateiti į pasikeičiant nuolaidų parduotuvėse agregatora pagalbos "prekybos su protu". Čia yra tik maža dalis žiemos prekėmis, giliai nuolaidas, kuriuos galima rasti per šią svetainę:

PavadinimasGamintojasPriežasties sumažinimasKaina, RUB.Nuolaida
Vyrų, moterų ir vaikų ledo čiuožyklosFila, Atemi, ICGPakavimo defektasNuo 339 m52-59%
Bėgimas slidėmis SportenIšpardavimasNuo 849 m57%
Batai slidinėjimui AtomicPakavimo defektasNuo 1590 m53%
Slidinėjimo batai RossignolPakavimo defektasNuo 1290 m51%
Snieglenčių bataiAtomicPakavimo defektasNuo 1190 m52%
SnieglentėsBurtonasPakavimo defektasNuo 4790 m30%

Tai tik santraukos lentelė. Konkrečios prekės yra lengvai rasti svetainėje. O jei nerandate, galite užsiprenumeruoti naujienas pagal savo užklausą, o kai pasirodys norimas produktas, gausite perspėjimą dėl el. Pašto. Tai labai patogu, nes svetainė atnaujinama kasdien!

Pagaliau

</ img>Žiema - puikus laikas sustiprinti imunitetąant kalno ar slidinėjimo trasos. Ir norint tai padaryti, nebūtina eiti įveikti. Pradėkite paiešką su "Purchases with Mind", ir tikriausiai neturėsite pasirinkti "sporto ar piniginės"!

Tiesiog būk atsargus. Apsipirkimas su protu yra priklausomas. Galų gale, be sporto įrangos, galite rasti daug daugiau įdomių dalykų. Tai panašu į kelionę į beprotišką medžiotoją, kuriam visada buvo 6 valandos - laikas gerti arbatą. Skirtingų įprastų parduotuvių atveju "pirkimas su protu" visada yra nuolaidų laikas. Ir žiemos pradžia nėra išimtis, bet malonus šios taisyklės patvirtinimas! Ar gražus žiemos ir gražus apsipirkimas!

Patarimas 2: "Zenith" tapo Rusijos čempionu anksčiau laiko: jie šventė pergalę

2015 m. Gegužės 17 d., Ketvirtojoje Sankt Peterburgo "Zenith"laikas tapo Rusijos čempionu. Šiuo metu jau net dviejų turų iki čempionato pabaigos, po lygiosiomis rungtynių (1: 1) su "Ufos". Šiame konkurse pirmojo įvarčio į 32-minutę, įmetė Hulk, o tada - iš "Ufos", į 87-osios minutės Haris Handžić suvienodinti.

"Zenith" tapo Rusijos čempionu anksčiau laiko: jie šventė pergalę

Sankt Peterburgo valdžios institucijos pasirengėgalimi riaušės, kai rungtynės vis dar vyko maždaug 10 minučių iki galo, palei lauką ventiliatorių sektoriui, jau bėgo vidiniai kariai. Nors stovyklose dar nebuvo jokių pasipiktinimo požymių, kariai blokavo gerbėjus laukus iš abiejų pusių.

Tačiau kai paaiškėjo, kad "Zenith" buvo čempionas,komandos rėmėjai vis dar džiaugėsi. Ventiliatoriai pabėgo į lauką, kai kurie bandė apkabinti futbolininkus, šaukė. Vienas "cheerleader" pasisekė, kad slapė Olegą Shatovo ranką, po to policininkai sukrėtė vyrą. Kitas saugotojas virėjas turėjo megzti keturis kartus, du kartus.

Švęsk "Zenith" pergalę čempionateRusijos "Premier" lygos futbolas bus didelio masto paskutinio turo pabaigoje. Būtent tada komanda gaus taurę, "auksinius" marškinius ir tt Tačiau sekmadienį, gegužės 17 d., Vis dar buvo daug šampano ir nuoširdaus džiaugsmo.

Wizcelis kelis kartus išplito skara su užrašu"Čempionai-2014/15", žmona Hulk ir jo du vaikai laukė lauke dėvėti marškinėliai su nuotraukomis Brazilijos puolėjas. Jie šoko kartu su žaidėjais ir priešais stendus nuvažiavo oranžinį kamuoliuką.

Anatolijus Timoščukas - surengė komandą į"Zenith" futbolininkai sukrėtė "Villash-Boasha". Rondonas šoktelėjo ant Smolnikovo gale, organizuoto pro stadiono futbolo procese. Nuo stendų "Zenith" komanda nugalėjo visus dalykus. Lodygin atsakymu išmetė gerbėjus pirštines.

Tada atvertas Tymoščukas jau spintelėjeŠampanas ir pilamas putplastis Kerzhakovas su Anukovu. Malafeevas atšventė savo draugę - išleido jam šampaną ant galvos ir marškinėlius. Visi džiaugėsi ir juokėsi, vėlgi - vėl "Zenith" - čempionas, ir net post-it!

Hulk, Dani, Witzel ir Krishito šoko, irispanas yra ant stalo. Po kelių minučių didžiulė mėlyna lentelė tapo lipni nuo saldaus alkoholio. Hulk kalbėjo su kameromis, kad jautėsi saldaus pomėgio skonio. Bet tiksliau sakė Shatovas: "Gerai, kad" Zenith "iki pat pabaigos tapo dviejų raundų čempionu. Tiesą sakant, mes buvome stipriausi šiais metais ir galėjome laimėti dar anksčiau, 5 ar 6 etapais iki čempionato pabaigos. "

"Zenith" laimėjo Rusijos čempionatą Rusijojefutbolas 2007 m., taip pat 2010 m. ir 2011-2012 m. sezono metu. 1984 m. Futbolo klubas buvo TSRS čempionas. Pergalė dabartiniame Rusijos čempionate buvo Andre Villas-Boas (Portugalijos treneris) pirmasis su komanda iš Sankt Peterburgo.

Dabar FC "Zenit" žais Rusijos super taurėi su Maskvos "Locomotive" ar Krasnodaro "Kuban". Kitą sezoną komanda žaidžia Čempionų lygoje.

3 patarimas: kaip pradėti automobilį žiemą be problemų

Naudodamiesi šiais patarimais, galite lengvai gauti savo automobilį net esant stipriam šalčiui!

Kaip pradėti automobilį žiemą be problemų

Vienas iš populiariausių būdų yra autorun. Pirma, variklyje galite paleisti nuotoliniu būdu ir, antra, nustatykite intervalą, per kurį mašina automatiškai įsijungs, kad variklis neužšaltų. Po 10 veikimo minučių variklis užgoztas.

Lengviausias autorun, su kuriuotai galite padaryti, tai kainuoja nuo 2500 rublių. Brangiausi modeliai turi net funkciją, kuri paleidžia variklį tik tada, kai jis atšaldomas iki tam tikros temperatūros. Jis tai daro su specialiu temperatūros jutikliu. Tokie įtaisai yra naudingesni, nes variklis paleidžiamas tik tada, kai to tikrai reikia - sutaupysite degalų.

Be to, galite valdyti automatinį paleidimą iš GSM per savo išmanųjį telefoną ir specialias programas. Tačiau tokia sistema kainuos 10 000 rublių.

Galite įsigyti mažesnę sumą, jei nusipirksite automatinę antklodę - specialią nedegiųjų medžiagų dangą, dėl kurios variklio aušinimo laikas padidėja maždaug 2 kartus. Yra antklodė 3-5 tūkst. Rublių.

Kitas variantas yra pagalbinis šildytuvas. Jis montuojamas variklio skyriuje ir kuro šildymui naudojamos: nereikalauja tinklo ryšį, ar variklį. Bet tokių šildytuvų kaina yra gana didelė: nuo 25 000 rublių be montavimo.

Taip pat galite naudoti elektrinį automobilio šildymą. Jis veikia 220v tinkle ir šildo aušintuvą. Būtent dėl ​​elektros šildymo prijungimo principo nėra pats patogiausias būdas: jį gali naudoti tik privačių namų savininkai arba garažai su parduotuvėmis. Įrenginio kaina yra nuo 1500 rublių.

4 patarimas: kur eiti žiemą

Jei atostogos nukrito žiemą ar jumstiesiog noriu kuo geriau praleisti Naujųjų metų atostogas, neturėtumėte sėdėti namuose. Yra daug galimybių keliauti. Tačiau, jei leis lėšų, geriausias sprendimas bus užsukti. Čia galite iš tikrųjų pakeisti situaciją, atsiminti nuo darbo dienų ir gauti daug skirtingų įspūdžių. Čia yra keletas populiarių vietų.

Kur eiti žiemą
Šaltame sezone nori būtikažkur po saule, švelnios ir šiltos jūros. Eiti į Maldyvus, kur galite atsipalaiduoti, mėgautis kokybišką aptarnavimą ir nuostabiu kraštovaizdžiu, nardymas. Dar viena puiki galimybė paplūdimio atostogoms yra Seišelių salos. Yra dykuma ir daug kokoso palmių, gražūs paplūdimiai ir aiškūs vandenys vandenyną. Tačiau kelionė į Maldyvus ir Seišelius nebus brangus. Panaši alternatyva prieinamoms kainoms yra Dominikos Respublika. Tai nėra tokia gera paslauga, tačiau visada yra karnavalai, verdantys gyvybingos naktinės pramogos. Ir jūs galite pasirinkti Indiją, žinomą Goos kurortą. Yra daug pramogų, paplūdimiai su smulkiu aukso smėlio, visi gana nedorogo.Hotite sujungti gulėti prie jūros ir aktyvaus poilsio? Jūs esate tiesioginis kelias į Tailandą - šypsosi žmonių ir egzotiškos prigimties šalis. Čia jūs galite aplankyti salos rojus grožėtis nuostabiais peizažais, tyrinėti senovės šventyklos ir rūmai, imtis sesiją ar du garsaus Tailando masažas, pasivažinėti ant dramblių, pamatyti nuodingų gyvačių šou, pirkti pigūs drabužiai, batai, ir, jei turite priemones - perlų kokybę, safyras ir rubinus. Gera idėja yra eiti žiemą Izraelyje - turtingos kultūros šalispaveldas. Šiuo metų laiku jums nereikės kenčia nuo sekinančios šilumos, ir gali saugiai tyrinėti šventą miestą Jeruzalę, aplankyti senovės Nazaretą ir Betliejus, poilsio ir gydymo metu Negyvosios išvaizdi kurortų morya.Esli nori suteikti malonumą vaikams, pasirinkti turą į Suomiją. Čia jūs galite aplankyti Kalėdų Senelio rezidencija, aplankyti savo namus, važiuoti ant elnių, Slidinėjimas, slidės ir šuo sankach. Ir tuo pačiu metu daryti apsipirkti jų nemokamai Winter Fun vremya.Lyubitelyam kalnų slidinėjimo kris paragauti nors iš kurortų Andoroje. Ten visada saulėta, sniegas slypi bet kokiame ore, auga nuostabios gėlės. Jei jūs nežinote, kaip važiuoti, jūs visada galite samdyti patyrusį instruktorių, kuris mokys tave per kelias pamokas. Jei esate pavargęs - galite atsipalaiduoti vienoje iš terminių šaltinių ar sėdėti bare, gurkšnodami karštą karamelinį vyną.