Kaip Zello veikia

Kaip Zello veikia

Viena iš originaliausių komunikacijos priemoniųinternetas buvo radijas Zello, kuris suteikia momentinį daugelio žaidėjų ryšį konferencijos dalyviams, kurie gali būti skirtingose ​​pasaulio dalyse.

Kaip Zello veikia

Instrukcijos

1

Zello radijo veikimo principas yra gana paprastas. Kiekvienas dalyvis registruoja paskyrą, kurios duomenys yra saugomi programų serveryje. Taip pat reikės atsisiųsti radijo klientą į asmeninį kompiuterį, "iPhone" ar "Android" įrenginį. Iki šiol "Zello" programą palaiko dauguma fiksuoto ir mobiliojo įrenginio, kuriame veikia įvairios operacinės sistemos, įskaitant "MacOS" ir "Ubuntu". Vartotojai bendrauja dvipusio balso konferencijoje arba prisijungdami prie anksčiau sukurto kanalo, kuris gali būti atidarytas ir prieinamas klausytis visų "Zello" naudotojų arba uždaryti ir reikalauti slaptažodžio, kai jis prijungtas. Be to, kiekvienas vartotojas gali kurti savo kanalą ir pakviesti vartotojus iš jo draugų sąrašo.

2

Norėdami pradėti naudoti "Zello", jums reikiapaleiskite klientą ir įveskite autorizacijos duomenis: prisijungimo vardą ir slaptažodį. Po to galite pradėti ieškoti kanalų pagal jų vardą ar naudotojus pagal slapyvardį. Keitimasis balso pranešimais su atskirais vartotojais yra įmanomas tik po grąžinimo leidimo, tuo metu klausantis kanalo tampa įmanoma iškart po jo prijungimo. Gavę patikimo vartotojo būseną, galite siųsti visą kanalo pranešimą kanale. Iki tol tik pranešimai bus išklausyti tik moderatoriai ir kanalo administratorius.

3

Norėdami išsiųsti pranešimą, spustelėkite nuorodąį komunikacijos liestą. Standartinio kompiuterio programos versijose jis atrodo kaip mygtukas su "Zello" etikete programos lango apačioje. Mobiliųjų prietaisų "Zello" versijose tangentinis mygtukas yra ekrano centre ir atrodo kaip apskritimas su oranžine rėmeliu ir mikrofono piktograma centre. Jei transliacija šiuo metu užimta, skambės trys trumpi pyptelėjimai.

4

Jūs galite klausytis pranešimų tuo pačiu metukeli iš kelių kanalų, kurie šiuo metu yra įjungti. Norėdami pasirinkti kanalą ar vartotoją bendravimui, spustelėkite atitinkamą sąrašo elementą. Reikėtų pažymėti, kad mobiliųjų "Zello" versijose vartotojų ir kanalų sąrašai yra skirtinguose skirtukuose.

5

Vienas iš pagrindinių "Zello" naudojimo galimybiųradijas yra nuskaitytų ir išsiųstų pranešimų istorijos išsaugojimas. Taip pat labai patogu naudotis "Hands-Free" arba "Bluetooth" laisvų rankų įranga. Kiekvienam vartotojui ar kanalui galite nustatyti norimą garsumo lygį. Taip pat galima siųsti skubius skambučius, įskaitant trumpus tekstinius pranešimus. "Zello", panašus į dažniausiai naudojamus momentinius pranešimus, leidžia nustatyti skirtingus naudotojo būsenos, apribojančius pranešimų priėmimą ar perdavimą.