Kaip atkreipti Patrikas žingsnis po žingsnio

Kaip atkreipti Patrikas žingsnis po žingsnio

Kas gyvena vandenyno dugne? .. Susipažinę žodžiai? Su jais prasideda populiarus animacinis serialas "Kempiniukas - kvadratinės kelnės". Pabandyk surinkti geriausią draugą Kempiniukas - Patrick. Žingsnis po žingsnio pamoka bus labai paprasta.

Kaip atkreipti Patrikas žingsnis po žingsnio

Instrukcijos

1

Nubraukti Patriko kūno skeletą. Popieriaus centre paryškinkite didelį ovalo formą. Patrikas yra rankenų ir kojų žvaigždynas, todėl prilipusius trikampio formos pritvirtinkite prie ovalo formos. Iš viršaus į ovalą pridėkite didelį trikampį. Ant kamieno šonų ir žemiau atkreipkite dėmesį į du trikampius.

2

Dabar naudokite trintuką, kad ištrintumėte viskąpersidengiančios perteklinės linijos. Iš viršaus viršutinio trikampio nubrėžkite pakabinamą dangtelį. Visi aštriieji trikampio kampai yra apvalūs. Patriko rankos yra kaip pelekai.

3

Draw pants, papildoma juosta virš šortai. Pažymėkite Patriko blauzdą dviem lankais. Nepamirškite apie veidą - atkreipkite dėmesį į veido formą. Pirmiausia sutvarkykite burną, dvi apatines linijas, tada liniją antakius ir mokinius.

4

Padarykite keletą nedidelių veidų ant Patricko veidoantakiai ant abiejų pusių. Nubraukite du akių ovalus. Pabaigoje atkreipkite dėmesį į dvi dideles išlenktas linijas - tai bus Patricko burnas. Nepamirškite ištraukti kalbos. Dėl "vaikščiojimo" spygliuočių šortų yra modelis - ir atkreipti jį. Patrikui lieka dažyti ryškiomis spalvomis, nes tai yra labai teigiamas herojus!