Keltų tatuiruotės ir jų reikšmė

Keltų tatuiruotės ir jų reikšmė

Nepaisant įdomių įvairių pasirinkimųtatuiruotės vaizdai, keltų tatuiruotės visada buvo labai mėgstamos ne tik tarp vyrų, bet ir tarp moterų. Keltų modelis yra vienas iš sudėtingiausių ir mistinių. Tai lengva išmokti dėl austinių linijų, spiralių ir apskritimų. Žemiau yra populiariausi keltų tatuiruotės ir jų reikšmės.

Keltų tatuiruotės ir jų reikšmė

Instrukcijos

1

Vienas iš populiariausių keltų simboliųtatuiruotės - keltų kryžius. Tai atrodo kaip krikščionis, bet jo centre yra ratas. Sudėtingas mazgų modelis suteikia unikalią ir neįprastą išvaizdą. Kryžiaus prasmė yra dviprasmiška. Kai kuriems, tai yra Dievo begalės meilės simbolis, o kitiems - falas simbolis. Legenda pasakoja, kad keltų kryžius išrado Saint Patrick bandė konvertuoti į krikščionių tikėjimą pagonių tautų Airijoje. Dažniausios kryžiaus įvaizdžio brėžinys: dilbis, nugaros ir riešo dalis.

2

Shamrock yra keltų Šventosios Trejybės simbolis Airijos katalikų bažnyčioje. Be to, tai reiškia gyvybę ir atgimimą po mirties, t. Y. begalybė.

3

Drugelis - tai viena iš labiausiai mėgstamų moterųtatuiruotės. Keltų drugeliai simbolizuoja atgimimą nuo pupo iki gražaus drugelio. Ir taip pat, drugelis yra sėkmės, laisvės, klestėjimo ir triumfo simbolis. Dažniausiai ši tatuiruotė taikoma apatinei nugaros daliai.

4

Keltų mazgus galima naudoti kaipnepriklausomas tatuiruotė ir kaip jo dalis. Keltų mazgų simbolika nėra labai aiški, nors kai kurie žmonės mano, kad keltų mazgai turi magiškų galių. Tačiau akivaizdžiausia keltų mazgų reikšmė yra begalybė.

5

Keltų širdis simbolizuoja dviejų sielų sąjungą ir dažniausiai naudojama parodyti atsidavimą mylimam žmogui. Tokios tatuiruotės yra populiarus tarp vyrų ir moterų.

6

Keltų gyvenimo medis simbolizuoja Edeno sodą kaip tiltą tarp žemės ir dangaus. Keltų mitologijoje medis yra gyvenimo ir dosnumo simbolis, nes tai suteikia žmonėms ir gyvūnams maistą ir prieglobstį.

7

"Claddagh" žiedas yra draugystės ir lojalumo simbolis. Šioje tatuiruotėje yra širdies vaizdas, kurį palaiko dvi rankos, ir karūną, kuris yra ant širdies. Kiekvienas iš šių simbolių turi savo reikšmę. Širdis, žinoma, įkūnija meilę, rankas - draugystę ir rūpestį, karūną - ištikimybę.

8

Keltai yra žinomi dėl savo nuostabių labirintais, kuriejie pastatė. Šie labirintai taip pat nustatė vietą keltų tatuiruotėse. Jie simbolizuoja gyvenimo kelią. Jei atidžiai pažvelgsite į keltų labirintus, galite pamatyti įvairių gyvūnų vaizdus.