Amigurumi: lėlės

Amigurumi: lėlės

Mieli megzti žaislai, kurie buvo iš Japonijos,tampa vis populiaresni. Ypač dažnai megzti gyvūnai ar lėlės, tai puikus būdas parodyti savo talentą rankdarbiams. "Amigurumi" lėlės gali būti miniatiūrinės, žaismingos ar interjero.

Amigurumi lėlė

Tradiciškai amigurumi technikojeMiniatiūriniai modeliai, kuriuos galima naudoti kaip suvenyrą ar žaislą. Pagrindinis skirtumas tarp žaislų, pagamintų kitoje technikoje - didelė apvali galva, akių karoliukai, mažos kojos ir rašikliai. Dėl lėlių, suknelių ir drabužių, privalo būti vienodo storio arba plonesnės sruogos. Tikrojo japonų amigurumi sudaro paprasti elementai - rutuliai, dešrelės, cilindrai.

Mezgimas "Amigurumi" lėlės

Technika susideda iš nėrimo ratustulpeliai be nėrimo, kartais taip pat naudojamos kolonos su nakidami. Kabelio dydis turėtų būti parenkamas taip, kad drobė būtų pakankamai griežta, be skylių. Suknelių mezgimas dažnai naudojamas su kompleksine ažūrine verte, kartais lengviau siūti drabužių detales iš audinio arba megzti mezgimo adatų.

Mezgimo pradžia eina iš vadinamojo žiedoamigurumi. Šis metodas leidžia gauti dalį be skylės, priešingai nei tradicinis apskritimo uždarymo rato pradžia. Amigurumi žiedas yra sriegis, apvyniotas apskritime, už kurį užsiima pirmosios eilės kilpos. Pirma, žiedas gali būti didelis, bet kai pirmoje eilutėje yra baigtas, reikia traukti iš pokalbio pabaigą, ir ji sugriežtino, visiškai uždarant angą.

"Amigurumi" lėlės: schemos

Kitas mezgimas atliekamas kaip įprasta, pagal schemą. Daugelis amigurumi schemų verčiamos iš japonų į rusų kalbą ir yra apibūdinantis aprašymas. Kiti išliko brėžinių pavidalu - nereikia bijoti jų, po trumpo analizės paaiškės, kad dar patogiau megzti.

Kryžiai - tai stulpeliai be nėrimo, mažierkės - pridėtos juostos, dideli - dvigubos kilpos, žvaigždutė žymi vietą, iš kurios pradėti kartoti. Skliausteliuose yra eilučių eilių skaičius. Jei viskas yra teisingai prijungta, serijos pradžia visada sutampa, taigi ši vieta geriau pažymėta kontrastiniu srautu valdymui.

Siekiant palengvinti plonų rankenų ir kojų mezgimą, kartais naudojami specialūs įrankiai. Galite pasiimti ploną pieštuką ir susieti jį aplink apskritimą - tai pasirodo tiksliai ir tvarkingai.