Gloxinia - dauginimasis

Gloxinia - dauginimasis

Gloxinia yra vienas gražiausių patalpųgėlės, tikras stebuklas su giliais lapais, tokiais kaip Senpolijos miestas ir varpelio varpas. Gloksinų pasaulis yra gana įvairus - jie yra fiksuotos ir paprastos, tigras ir kalimas, standartiniai ir miniatiūriniai - visi tokie skirtingi.

Gloxinia - dauginimasis

Dauginti sėklomis

Sudėtingos grazios gloxinia gėlės nėrapaliks abejingą. Šio grožio gimtinė yra Peru ir Brazilijos atogrąžų miškai. Jis dauginasi sėklomis, lapų auginimu, gumbais. Gloksinijos sėklos dygsta šviesoje, taigi jos yra pasėtos skaidraus talpykloje, užpildytoje mineraliniu durpių dirvožemiu arba universalia dirvožemyje. Kad dirvožemis neplautų, paviršius išpilamas iš laistymo, sėklos išklotos ir padengtos permatomu dangčiu. Jokiu būdu jie negali būti palaidoti.

Iškrovimai vėdinami kasdien 5 minutes, irkai sodinukai pakils, atidarykite juos du kartus per dieną 15-20 minučių. Jie pakyla 10-20 dienų, kol stiebagumbiai stipraus, laistomi panardinant į vandens talpą. Prieš kiekvieną laistymą dirva atsipalaiduoja. Kai daigai pastebimai pakyla, dangtis pašalinamas. Tokiu būdu auginami daigai yra stiprūs ir sveiki.

Dabar juos galima persodinti. Atsargiai paimkite asilą kartu su gruntu su arbatiniu šaukšteliu, perneškite į puodelius, užpildytus dirvožemiu. Įpilkite šaukšto vandens šaukšto krašte ir įdėkite į šiltą vietą.

Namų priežiūra

Augimo ir gero gloksinijos žydėjimojums reikia pakankamai šviesos, užuolaidos rytų ar pietų langas bus tai, ko jums reikia. Pašarus juos skysta trąša žydinčių augalų ir universalus dekoratyviniams lapams. Su viršutine padažu, gėlės bus ryškios ir didelės, o žydėjimo laikotarpis padidės.

Spalio pabaigoje, oro augalų dalisnukirtas po kumpiu, svogūnėliai persodinami į mažus puodus su šviežia žeme. Žydinčių augalų lapuočių šakelių kopijavimui nupjaunami jauni lapai su 1 cm ilgio auginių gabalėliais.

Kotelis įsišaknijęs smėlio ir durpių mišinyje (8:1), padengti permatoma dangteliu (stiklaine arba maišu), suteikiama 22-24 ° C temperatūra. Po 15-18 dienų ant dugno galuose pasirodys mazgeliai. Įsišakniję augalai sodinami 5-7 cm skersmens puodeliuose. Kai gloksinija dauginasi su kirtimais, krūmas auga mažesnė, mažiau dekoratyvi, nei sėklų reprodukcijos atveju.