Augantys violetiniai lapai

Augantys violetiniai lapai

Senpolia arba Umburian violetinės, stebina jųveislė. Gaminamos daug veislių, violetinės gėlės yra tokios skirtingos, kad net sunku įsivaizduoti, kad jie visi yra Fenkoltic Senpolia hibridai.

Augantys violetiniai lapai

Instrukcijos

1

Uzambara violetinė yra nepretenzinga gėlėreaguoja į dėmesį. Su tinkama priežiūra patinka žydėti beveik visus metus. Jie dauginasi vaikais ir lapais. Norėdami išauginti iš lapų, reikia pasirinkti lapus, esančius po kulkšnies, jie yra labiausiai perspektyvūs. Nupjaukite šiaudą ir 30 minučių išdžiovinkite, tada įdėkite jį į vandenį.

2

Kad šaknys augtų sparčiau, imk nedaugtamsaus stiklo indą, užpilkite jį virintu atšaldytu vandeniu, pridėkite aktyvuotą medžio angą, kad dezinfekuotumėte vandenį. Tada uždarykite indą plastikine plėvele, padėkite centre skylę ir uždėkite ten standeną.

3

Kai stiebas auga visais šaknimis,sumažėjo jį į žemės ir durpės mišinio, galite naudoti paruoštą dirvą iš parduotuvės. Daigai pozicija 45 ° kampu į žemę ir uždaryti stiklo arba plastiko butelį iškirptam sukurti drėgnas mikroklimatas į geriausią daigumas vaikų violetinės.

4

Mažieji vaikai rodomi maždaug septintajamedieną, viename stiebe gali būti iki 10 būsimų krūmų. Kai auga iki 1 cm, nupjaukite gimdos lapą. Po tam tikro laiko Seat atskiruose vazonuose tolesniam auginimui sodinukus.