Kūdikių ėriukai

Kūdikių ėriukai

Naujaisiais metais vaikai gali duoti dovanų kaip mielas avis. Jūs galite pagaminti tokias avis tiesiog ir greitai, tačiau jas naudokite įvairiais būdais.

Kūdikių ėriukai

Jei tokie ėriukai yra siuvami keliais gabalais, tuomet galite surinkti juokingą Naujojo Meto girliandą vežimėliui ar loveliui.

Ir taip jums reikės smulkių spalvotų veltinukų, siuvimosriegio spalva veltinis, šiek tiek medžiagos įdaru (tinka pasirinkti iš - į apačią, plunksnos, vilna, lieka iš neaustinės medžiagos, maži siūlų likę mezgimo vilnos megztiniai ar sijonų, ir tt, tai yra, kažkas minkštas), gerai, Žinoma, šiek tiek laiko.

Gamyba. Iškirpkite kūną (2 dalis) ir uodegą (1 gabalėle)avis iš balto veltinio ir antgalio (1 detalė), kojos (4 dalys) ir gėlė (1 detalė gėlių su žiedlapių, 1 gėlių detalių centras) ant kaktos iš spalvotų (viengubų arba geltonų). Mes siūlę siūlę "pirmyn su adata" prie priekinės kūno dalies, užtraukdami uodegą į nugarą, mes siūlome kojas poromis.

Mes puošia veidą gėlėmis ir siuvamepriekinės ir galinės kūno pusės. Nepamirškite, kur ketinate praleisti storą sriegį, padaryti dygsnius plačiau, kad vėliau jūs galite lengvai surinkti paruoštas avis ant stygos su stora adata. Prieš baigdami susiuvant kiaušinėlio kūną, įdėkite tam tikrą pakavimo medžiagą.

Naudingas patarimas: Galima išvardyti avinėlio akis, snapelį ir burnąkelios tamsiai rudos gijos šakos po to, kai avys yra visiškai paruoštos. Ir tai įmanoma, kai tik snukis yra prisiūtas prie priekinės kūno pusės.

Surinkę ėriukų girliandą, tarp jų pastatykite ryškias plastikines karoliukas gėlių ir lapų pavidalu.