Kaip padaryti Naujųjų metų kamuoliukus, dekoruotus iš vidaus

Kaip padaryti Naujųjų metų kamuoliukus, dekoruotus iš vidaus

Ne anksčiau liko tiek laikograži šventė vadinama Naujieji Metai. Tai reiškia, kad atėjo laikas rūpintis, kaip ir ką jūs papuošiate namą ir medį. Jei norėjote sukurti kažką originalaus, tuomet atkreipiu dėmesį į naujųjų metų stiklo kamuoliukus, dekoruotus iš vidaus. Tokį ornamentą net gali padaryti vaikas.

Kaip padaryti Naujųjų metų kamuoliukus, dekoruotus iš vidaus

Jums reikės

  • - stiklo skaidrių rutulių rinkinys;
  • - įvairių spalvų akriliniai dažai;
  • - arbatinis šaukštelis;
  • - Tuščia pakuotė iš kiaušinių.

Instrukcijos

1

Įdėkite į jį tuščią kiaušinių dėžutęapverstas stiklas Naujųjų metų kamuoliukai, pašalinus juos iš metalinių "dangtelių". Tada pažiūrėkite, kaip jie įsitvirtino - kamuoliai neturėtų trukdyti vieni kitiems.

2

Dabar paimkite pirmąjį stiklo rutulį ir užpilkitejame akriliniai dažai, naudojami arbatinio šaukštelio, užpildyto tik vienam ketvirčiui. Tuo pačiu būdu, pridėti kitą spalvą prie rutulio. Norint gauti originalų Kalėdų amatų, geriau derinti tarpusavyje bent tris skirtingas spalvas.

3

Į stiklinį rutulį pilant įvairių spalvų dažais,švelniai pradėkite jį paversti vienoje kryptyje, tada kitą. Taigi jūs piešiate vidinį naujųjų metų žaislo paviršių. Atkreipkite dėmesį, kad šią procedūrą reikia pradėti iškart po to, kai užpildėte rutulį dažais. Priešingu atveju jis susilietės, todėl apsunkinsite apdailos sienų. Beje, jei šio dažų kiekio nepakanka, galite jį pridėti tiek, kiek jums reikia.

4

Visiškai dekoruokite stiklinį rutulį iš vidaus, jei reikia, išpilkite iš anksto paruoštą talpą. Padarykite tą patį su kitais Kalėdiniais puošmenimis.

5

Įdėkite dekoruotus rutulius į kiaušinių dėžękaip jie stovėjo prieš jį, ty aukštyn kojomis. Dėl to, Kalėdų eglutės papuošalai taps dar gražesni ir įdomūs - dėl gravitacijos dažai bus geriau išplėsti gaminio viduje ir sukurti unikalius modelius. Šioje būsenoje dekoruoti stiklo karoliukai turėtų likti mažiausiai 4 valandas arba kol visiškai išdžiūti.

6

Po to, kai visiškai išdžiūsite akrilinius dažus, galiteuždėkite ant Kalėdų eglutės žaislą metalinį "dangtelį", kuris buvo paimtas prieš pradedant dirbti. Naujųjų metų kamuoliukai, dekoruoti iš vidaus, pasirengę pakabinti ant Kalėdų eglutės!