Magnetai ant šaldytuvo savo rankomis

Magnetai ant šaldytuvo savo rankomis

Magnetai ant šaldytuvo yra daugybė elementųnaudokite šaldytuvui papuošti, kai kuriuos, kad galėtumėte juos naudoti, kad pridėtumėte pastabas su priminimais apie kai kuriuos svarbius dalykus. Padaryti magnetus ant šaldytuvo nėra sunku, tai užtruks šiek tiek laiko, kad juos pagamintų: nuo pusės valandos iki valandos.

Magnetai ant šaldytuvo savo rankomis

Magnetas šaldytuve iš sūdytos tešlos

Jums reikės:

- stiklinė miltų;

- 1/2 puodelio druskos (seklus);

- 1/4 puodelio vandens;

- guašas;

- bespalvis lakas;

- kartonas;

- rankena;

- klijai (pvz., super klijai);

- Magnetinės juostos gabalas yra du centimetrai ilgio ir vieno centimetro pločio.

Visų pirma sudėkite tešlą į modeliavimą, įdėkite į miltų, druskos ir vandens dubenėlį ir sumaišykite viską (turėtų būti gana stora elastinga masė, konsistencija, panaši į molio).

Tada susmulkinkite gautą tešlą su ritinėliaisstoris maždaug viename centimetre. Ant kartono, atkreipkite formą, kokia forma norite pagaminti magnetą, pavyzdžiui, širdį. Iškirpkite ruošinį, pripilkite ir išverkite tešlą, tada atsargiai išpjaukite tą pačią tešlos dalį aštriu peiliu. Iškirpkite figūrą šiltoje vietoje apie 24 valandas.

Laiko pabaigoje spalvokite priekinę pusębet kokios vienos spalvos gvajavimas arba vienu metu su keliomis spalvomis. Leiskite dažams visiškai išdžiūti, tada užpilkite figūrą bekvapiu laku. Po to, kai lakas išdžiūsta, priklijuokite magnetą ant superkluosio į negerą ruošinio pusę. Šaldytuve esantis magnetas yra paruoštas.

Magnetas ant polimerinės molio šaldytuvo

Jums reikės:

- polimero molis;

- karštas klijai;

- formos formos (galite naudoti formų, pavyzdžiui, sausainių);

- dantų pasta;

- magnetinės juostos gabalas;

- brangakmeniai arba karoliukai.

Paimkite ranka polimero molio gabalėlį,supilkite į 0,5-0,7 cm storio sluoksnį. Įdėkite į susidariusį sluoksnį formos figūrėlę ir paspauskite. Gauta polimero molio tuščia.

Tada naudokite dantų šepetėlį, kad sukurtumėte ruošinio ornamentą. Jei naudojate pelėsį gyvūno pavidalu, kad sukurtumėte magnetą, tuomet jums reikės dantų pastos, kad suformuotumėte savo veidą.

Padėkite ruošinį ant keraminės plokštės ir 20 minučių nusiųskite į iš anksto pašildytą orkaitę iki 120-130 laipsnių, tada palikite atvėsti kambario temperatūroje.

Naudodami klijus, įklijuokite magnetinės juostos gabalėlį į apdirbamosios detalės apačią, tada apdailuokite magnetos priekinę pusę akmenimis ar karoliukais (jas galima įdėti į figūros kraštą).

Magnetas šaldytuve iš kavos pupelių

Jums reikės:

- kavos pupelės;

- kartonas;

- klijai;

- rankena;

- magnetinė juosta;

- gražus mygtukas;

- ryškus satino juostelė 10 cm ilgio ir 0,5 cm pločio.

Ant kartono sukite širdies formąapie 10 cm skersmens ir supjaustykite. Švelniai klijuokite kavos pupeles į vienos pusės gautą ruošinį, padėdami jas kuo arčiau vienas kito. Priešingoje figūros pusėje užklijuokite nedidelį magnetinio juostos gabalėlį.

Iš satino juostelės smaigalio lanko, tada klijuokite jį priekinėje magneto pusėje, tada šio lanko viduryje laikykite šviesų mygtuką. Paruoštas iš kavos pupelių pagamintas magnetas.