Kaip užsidirbti pinigų ant žiedo

Kaip užsidirbti pinigų ant žiedo

Tai paprasta ir efektyvi būsenapadėkite jums pakelti paslaptį ir bandykite pažvelgti į ateitį. Žiedai ilgą laiką naudojami būsimoje prognozėje ir yra galingas energijos nešėjas. Norint atlikti šiuos ritualus, specialių mokymų nereikia. Pagrindinis dalykas yra stebėti keletą paprastų taisyklių, kad malonumo rezultatai būtų tikslūs.

Kaip užsidirbti pinigų ant žiedo

Fortune Tellers

Dėl šio malonumo jums reikės žiedojūs dažnai dėvisi, galite užsiimti verslu. Į skaidraus stiklo pilkite vandenį šiek tiek iki krašto. Vandenyje naudojamas vanduo turėtų tekėti. Taip pat galite naudoti atšildytą vandenį, bet jokiu būdu negalite užpilti paprasto vandentiekio vandens, net filtruojant. Tai yra negyvas vanduo, kuriame nėra jokios informacijos, taigi laimės pasakojimo rezultatai bus netikslūs.

Paimkite stiklį, užpildytą vandeniu, ir išspauskitedelnus. Koncentratas, ir galvoti apie tai, ką dauguma rūpi, atsipalaiduoti, galvoti apie gyvenimą, neskubėkite. Dabar švelniai mažesnis į stiklo žiedo ir išmuštų į gatvę į šaltą naktį.

Vaiduoklių rezultatas bus aiškus, kai bus vanduoį stiklinę jis užšaldys. Dabar pažvelk į šaldyto stiklo paviršių. Jei jis lieka lygus, tuomet artimiausiu metu turėsite ramybę ir beprotišką gyvenimą. Viskas bus gerai. Jei ant paviršiaus yra kalvos, tada palaukite, kol bus pridėta šeima.

Dažnai galite matyti ant šaldyto paviršiausgyvūnų figūrėlės, raidės ir net žmonių veidai. Šie simboliai padės suprasti, kas artimiausiu metu laukia jūsų. Kas turėtų bijoti ir kam galėčiau kreiptis pagalbos sunkiomis akimirkomis.

Vikrumas būsimoms santuokoms

Dėl šio malonumo jums reikia sužadėtinio žiedo,kuris priklausė tavo artimam giminaičiui ir stikline vandens. Ištirpinkite plaukus ir nuimkite visus papuošalus. Žemutinė kairė ranka vestuvių žiedas ant stiklo apačios ir atsargiai žiūri į žiedo centre. Manoma, kad ten yra tai, kad jūs būtinai pamatysite savo ateities sutuoktinio veidą ar siluetą.

Tobulėjimas su švytuoklės pagalba

Šio metodo atveju žiedas geriausiai tinka,pagamintas iš aukso ar sidabro. Ji turi priklausyti tau. Na, jei jūs turite ilgus plaukus, tada jūs galite padaryti švytuoklę iš žiedo, kuris bus sustabdytas savo balansą. Jei tai neįmanoma, galima naudoti reguliariai eilutę balta, juoda arba mėlyna.

Ant popieriaus lapo rašykite žodžius "taip", "ne" irskaičiai nuo nulio iki devynių. Paimkite švytuoklę dešinėje rankoje ir pradėkite užduoti jus dominančius klausimus, o labai lėtai ir atsargiai stumkite ranką su švytuokle ant popieriaus lapo. Švytuoklė tam tikru momentu sustos, nurodant atsakymą. Švytuoklė gali atsakyti "taip" arba "ne" prie konkrečių klausimų. Norėdami atsakyti į tokius klausimus kaip "Kada aš ištekėsiu?", Reikės numerių.

Kartais atsakymai, gauti su švytuoklės pagalba,tiesiog stebėk su jų autentiškumu, taigi tokio turtingo elgesio rūšis turėtų būti elgiamasi labai atidžiai ir šio metodo nenaudojamas tik pramogų tikslais.