Kaip paversti dangišką degiklį savo rankomis

Kaip paversti dangišką degiklį savo rankomis

Tradicija paleisti į dangų Kinijos žibintaiNaujieji metai pastaruoju metu tapo populiaresni. Tačiau labai mažai žmonių žino, kad šį Naujametinį požymį galima įsigyti ne tik parduotuvėje, bet ir atskirai nuo improvizuotų priemonių.

Kaip paversti dangišką degiklį savo rankomis

Jums reikės

  • - šiukšlių maišeliai;
  • - škotų juosta;
  • - plonas laidas;
  • - žvakidė iš nedidelės plūduriuojančios žvakės ar folijos iš šokolado;
  • - vata;
  • - degiosios medžiagos (skystoje arba kietoje būsenoje).

Instrukcijos

1

Dangiškasis Kinijos žibintas susideda iš trijų dalių: kupolas, metalinis rėmas ir degiklis. Kiekviena dalis yra padaryta atskirai, tada surenkama į vieną struktūrą. Geriausia pradėti kupolą. Tradicine versija dangaus žibintuvo kupolas pagamintas iš plonu ryžių popieriaus, tačiau kadangi nėra lengva rasti šios medžiagos, ją galima pakeisti paprastais šiukšlių maišais (reikia nusipirkti pigiausius šiukšlių maišelius, nes jie yra ploni ir lengvi).

2

Norėdami pastatyti kupolą, imkime du šiukšliadėžesesant 30 litrų tūriui, po vieną paketą nupjausime dugną ir prijunkite jį prie antrojo maišelio lipnia juosta. Turėtų gauti cilindrą, kurio viršutinėje dalyje yra antrojo paketo apačia, o apatinėje dalyje - pirmojo kaklo.

3

Skeletas savaime pagamintas žibintuvėlisyra žiedas, kurio skersmuo sutampa su kupolu, ir voras, ant kurios sumontuota degiklis. Žiedas ir kryžius yra pagaminti iš plonos vielos. Arba jūs galite padaryti be žiedo, gebančiais vieną skersinį - ši priemonė padės palengvinti dizainą.

4

Kitas žingsnis yra degiklio gamyba, inkurios kokybė gali būti žvakidė iš mažos plūduriuojančios žvakės. Jei pageidaujate, galite padaryti jį iš folijos iš šokolado. Gatavo degiklio fiksuojama rėmo skersinio viduryje.

5

Kitas, naudojant juostelę, prijunkite kupolą su metaliniu rėmeliu, po kurio bus paruoštas dangaus žibintuvėlis rankomis.

6

Galite naudoti degalus, pagamintus iš skysto kuro impregnuoto vatos gabalo arba ketvirtadalio sauso kuro tabletės.