Kaip padaryti kailio žaislą papier-mache

Kaip padaryti kailio žaislą papier-mache

Papier-mache - plastikas ir labai lengvasdžiovinimo medžiaga, su kuria malonu dirbti. Norėdami nustebinti artimuosius Naujiesiems Metams, jūs galite padaryti mielas žaislus savo rankomis, kurios papuošia bet kokį medį.

Kaip padaryti kailio žaislą papier-mache

Jums reikės

  • Dėl papier-mâché masės:
  • - popieriaus pagrindas iš kiaušinių ar tualetinio popieriaus;
  • - karštas vanduo;
  • - klijai PVA-M;
  • - švitrinis popierius.
  • Žaislai:
  • - popieriaus spaustukai;
  • - akrilo spalvos ir balta spalva;
  • - žvilgsniai;
  • - vaškuotas siūlas arba satino juostelė.

Instrukcijos

1

Kaip padaryti masę tai padaryti patyspapier-mache masė, karštą vandenį mirkymas po kiaušinių pagrindu valandą arba pusę valandos virinama. Kai vanduo atvės, labai atsargiai ištraukite gautą nuosėdą ir palaipsniui į jį įpilkite PVA klijų lygiagrečiomis tempimo trauklėmis. Dėl to turėtumėte gauti plastikinę masę, kuri gerai išlaikytų formą ir nepriliptų prie rankų.

2

Tai galima padaryti lengviau - mirkyti tualetinį ritinįpopieriaus nedideliu kiekiu vandens, taip pat ištraukite ir pridedate klijų. Nuo ankstesnės masės tai bus vienalytes. Iš jo galite pagaminti mažus žaislus ant rėmo, smulkias savybes.

3

Kūrybingiausias ir įdomiausias etapas -iš tikrųjų liejimas. Kadangi jūs ketinate daryti Kalėdų žaislus, jūs turite galvoti apie tai, kaip jie prilips prie Kalėdų eglutės. Lengviausias būdas yra naudoti įprastą spaustuką, atsukti jį taip, kad dvi ausys būtų iš priešingų galų. Žaislas turi nuskęsti nedidelę kilpą, o didžioji taps grandine, skirta siūlei susieti.

4

Suformavus žaislus, būtina leisti jiems išdžiūti. Tai geriausia tai padaryti dėl karšto baterijos - tai užtruks ne ilgiau kaip per dieną. Išdžiūvęs produktas turi būti labai lengvas.

5

Kitas etapas yra šlifavimo produktai su švitriniu popieriumi. Jūs turite pradėti odą su dideliu grūdeliu, pamažu pakeiskite skiediklį.

6

Negalima pernelyg sklandžiai - kai kurie šiurkštumas suteikia žaislus ypatingu žavesiu. Nuotraukoje yra du žaislai - pirmasis yra paruoštas piešti, antrasis - kaip yra.

7

Prieš puošiant papier-mache produktą, būtina gruntuoti. Grunto paskirtis - tas pats PVA-M klijai, kurie buvo naudojami masės sukūrimui. Leiskite išdžiūti.

8

Svarbus žingsnis - padengti žaislinius daiktus su baltos spalvos dažais, kad ant viršaus esantis modelis būtų ypač ryškus.

9

Kai žaislas bus nušlifuoti, nugruntuoti ir padengtas kalkių, bus papuošti jį savo.