Juokingi sėkmės pasakojimas apie kompiuterį

Juokingi sėkmės pasakojimas apie kompiuterį

Žinoma, forteunijos pasakojimas yra rimtas dalykas ir turėtų būti kreipiamasijie turi būti atsakingi, bet kartais tiesiog nori linksminkitės ir išmokti savo ateitį netradicinių prognozavimo metodų pagalba, kurie kartais tiksliai prognozuoja ateitį.

Juokingi sėkmės pasakojimas apie kompiuterį

Apgalvokite būsimo vyro vardu. Dėl šio malonumo jūs turite eiti į tam tikrą pokalbių kambarį ir paklausti pirmojo jauno žmogaus vardo, kuris ateina. Manoma, kad būtent taip jie, greičiausiai, vadins jūsų būsimu sutuoktiniu.

Atspėkite ateitį. Šio tipo fortepijojui jums reikės aplankytikai kuri populiari filmo svetainė. Gerai pagalvokite apie savo klausimą ir atsitiktinai atverkite puslapį su filmu. Kino žanras, aprašymas, biudžetas ir net publikos peržiūros bus atsakymas į jūsų klausimą.

Kartais šis turtas gali labai nuspėtidaug įdomių. Pavyzdžiui, mergaitės klausimas "Kaip bus mano santykiai su vyru?" Gavau labai linksmą atsakymą: "Ši nuotykių fantazijos serija su netikėtais istorijos posūkiais jau pateko į auditoriją. Jūs laukiate naujų serijos personažų neįtikėtinių nuotykių ... "

Jei jūsų klausimas yra apie pinigus, tuomet reikia atkreipti dėmesįdėmesio filmo biudžetui. Jūs atėjote į milijoninių Blockbuster siužeto - taip viskas yra gerai, pinigai bus, bet jei ant mažo biudžeto filmas yra trečiosios norma, tada, deja, turtai, kol šviečia.

Gandai apie dainas. Iš anksto paruoškite dainų sąrašą. Pageidautina, kad jie būtų įvairūs ir skirtingi žanrai. Atidarykite grotuvą savo kompiuteryje, psichiškai suformuluojate savo klausimą, uždarykite akis ir sukite pelės ratuką pirmyn ir atgal. Dabar spustelėkite atsitiktine tvarka. Dainos garsas bus atsakymas į jūsų klausimą.

Spėjama apie paieškos sistemas. Atidarykite bet kokią paieškos programą savo kompiuteryje. Gerai pagalvokite apie klausimą, į kurį norite atsakyti. Dabar uždarykite akis ir atsitiktinai patekę į paieškos eilutę tris ar keturis simbolius. Pirmasis paveikslėlis, atitinkantis jūsų užklausą, bus atsakymas į jūsų klausimą.