1 patarimas: kaip sužinoti svetainės puslapių skaičių

1 patarimas: kaip sužinoti svetainės puslapių skaičių

Kuriant svetainė sukuriami keli pagrindiniai puslapiai. Tolesnė atskaitos masė puslapiai yra sukurta pagal tam tikrus prašymus. Norėdami patikrinti kiekį puslapiai Yra specialios paslaugos, kurios pateikia visus duomenis realiuoju laiku.

Kaip sužinoti puslapių skaičių

Instrukcijos

1

Jei jūsų projektas trunka keletą dienų, sužinokite skaičius puslapiai nepavyks, nes jie neieškomi. Eikite į naršyklę, kurią naudojate naršyti svetainėAdreso juostoje parašykite svetainę cy-pr.com. Tada spustelėkite šią nuorodą. Norėdami peržiūrėti puslapiai užregistruoti profilį.

2

Spustelėkite mygtuką "Registruotis". Įveskite duomenis, kuriuos bus prašoma sistema. Būtinai užpildykite el. Pašto adresą. Tai naudinga jums, jei prarandate sąskaitą arba prarandate slaptažodį. Jei sistema prašo patvirtinti registraciją, turėsite spustelėti nuorodą, kuri bus pateikta laiške. Tada prisijunkite prie savo prisijungimo. Jei sistema prašo išsaugoti slaptažodį, spustelėkite "Išsaugoti". Tačiau turite būti tikri, kad kompiuteryje nėra virusų, nes visi duomenys gali būti pavogti.

3

Viršuje yra laukas, kuriame reikia įvesti adresą svetainė. Įveskite pageidaujamą portalą. Taip pat verta paminėti, kad svetainė su www ir be www - tai du skirtingi sistemos projektai, ir puslapiaiS bus rodomas visiškai kitoks. Kai tik įvesite adresą, paslauga automatiškai nuskaitys ją ir duos jums rezultatą. Jūs galite pamatyti, kiek puslapiai savo svetainėje. Taip pat rodomas skaičius, kuris yra paieškoje.

4

Taip pat galite bet kuriuo metu patikrinti skaičius puslapiai, kuris yra jūsų projekte ar kitame svetainėx Norėdami pamatyti puslapių indeksavimo pasikeitimus, po kiekvieno patikrinimo paspauskite mygtuką "Išsaugoti". Pabandykite naudoti šiame projekte vieną naršyklę, nes kitoje programoje nematysite pakeitimų, kurie atsiranda svetainėje. Įdėkite naują medžiagą į savo portalą, o puslapių skaičius nuolat didės.

Patarimas 2: kaip sužinoti muilo sąskaitą

Kiekvienas interneto vartotojas su laikukai kuriose svetainėse tampa nuolatiniu svečiu. Kad svetainė sužinotų savo vartotoją, jai priskiriama asmeninė informacija, pateikiama kaip prisijungimo vardas ir slaptažodis. Svarbiausia svetainės ir asmens ryšys yra jo el. Pašto adresas.

Kaip sužinoti el. Pašto paskyrą?

Jums reikės

  • Kompiuteris, internetas, informacija apie paskyros savininką

Instrukcijos

1

Pradėkime nuo paprasčiausios versijos. Jūs esate savininkas sąskaita, ir jūs turite prieigą prie jo. Norėdami sužinoti pašto dėžutę, turite prisijungti prie savo paskyros ir surasti informaciją apie tai savo paskyroje. Jei registracija reikalinga norint nurodyti el. Laišką, tada nustatymuose sąskaita tu visada jį matai. Jei sąskaita nepriklauso jums, paklauskite jo savininko pašto adreso. Visų pirma elektroninis paštas yra skirtas bendravimui. Todėl, jei priimančioji sąskaita yra draugiškas, jis bus malonu dalintis šia informacija su jumis.

2

Kai kurios svetainės leidžia pamatyti paštą sąskaita adreso juostoje. Taigi, jei jums reikia socialinio tinklo "Mano pasaulio" vartotojo duomenų, tiesiog eikite į jo asmeninį puslapį. Adreso juostoje pamatysite nuorodą. Atkreipk dėmesį į šios nuorodos sudėtį. Pašto adreso domeno vardas atitinka konstrukcijas: / mail /, / bk /, / inbox / and / list /. Po naudotojo domeno naudotojo prisijungimas turi sekti. Pavyzdžiui, nuorodoje sakoma:

https://my.myl.ru/inbox/glossary/
. Siųsti šį laišką sąskaita atrodo taip:
[el. paštas apsaugotas]
.

3

Galite naudoti vieną iš paieškos sistemųsistemos. Visų pirma atkreipkite dėmesį į informaciją, esančią socialiniuose tinkluose ir teminiuose forumuose. Net menkiausia informacija gali paskatinti jus ieškoti asmeniui.

4

Sužinokite muilą sąskaita, registruotas paštu.Ru, galite naudoti programą MailAgent arba ieškoti šios svetainės naudotojų. Norėdami tai padaryti, eikite į paieškos puslapį arba pasirinkite elementą "Pridėti kontaktą". Pateiktoje formoje turėtumėte nurodyti informaciją, kurią žinote apie naudotoją. Jei savininkas sąskaita registruotas šiame pašto serveryje ir registruodamas teisingus duomenis, paieška suras jo el. paštą.

5

Galbūt jūs pažįstate gimines ar artimuosiusvartotojo draugai. Tokiu atveju galite pamatyti savo draugų sąrašus. Tos pačios pavardės, asmeninės nuotraukos ir teksto dialogai paragins jus tinkamam asmeniui.

6

Labai dažnai vartotojai neapsiriboja vienapaštu. Jei žinote asmens slapyvardį ar vieną iš jo el. Pašto adresų, pabandykite naudoti šią informaciją kitose pašto serveriuose. Dažnai vieno asmens apskaitos prisijungimai skiriasi tik keliais simboliais.

7

Jei turite svetainę su asmenine kabinetu naudotojams, kvieskite asmenį užsiregistruoti. Svetainės administratorius turi prieigą prie vartotojo registracijos duomenų.