Kaip užsisakyti "Avon" produktus internetu

Kaip užsisakyti "Avon" produktus internetu

Dabar tapo labai patogi ir aktuali užsakyti prekes per internetinė parduotuvė su pristatymu namuose. Darbuojančios mergaitės ir moterys visiškai neturi laiko pasivaikščioti prekybos centruose ir grožio salonuose, bet visada noriu atrodyti gražiai visiems. Štai kodėl internetinė parduotuvėS yra labai paklausa.

Kaip užsisakyti "Avon" produktus internetu

Instrukcijos

1

Eikite į bendrovės interneto svetainę www.avon-beauty.ru, pereikite prie registracijos, kad gautumėte prieigą prie užsakymo. Be to, jūs negalite nusipirkti. Po registracijos bus atsiųsta nuoroda į jūsų el. Paštą. Spustelėdami nuorodą patvirtinate, kad esate tikras asmuo, o ne šlamšto bot.

2

Prisijunkite naudodami savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kuris yranaudojama registruojant. Pasirinkite meniu punktą "Katalogas". Pasirinkite norimą produktą ir jo kiekį. Pasirinkę savo pasirinkimą, spustelėkite mygtuką "Pirkti" - prekės bus perkeltos į krepšelį. Jei norite užbaigti pirkimą, spustelėkite "Grįžti į katalogą". Produktas, kuris jau yra krepšyje, nebus prarastas.

3

Po to, kai baigsite prekių pasirinkimą,eik į krepšelį. Atidžiai išnagrinės užsakytų prekių sąrašą, todėl nereikia mokėti už atsitiktinai pasirinktas prekes. Jei yra elementas, kurio nenorite įsigyti, spustelėkite "Ištrinti elementą". Ištrynę eilutės elementą bus atliktas perskaičiavimas, o jūs pamatysite bendrą užsakymo sumą.

4

Jei viskas teisinga, spustelėkite mygtuką "Patikrinti"užsakymas ». Užpildykite tikros informacijos apie save. Įsitikinkite, kad jūsų telefono numeris yra teisingai parašytas. Operatorius susisieks su jumis, nurodydamas pristatymo datą ir laiką.

5

Pristatymas atliekamas pasiuntiniu ar paštuvertimas. Pirmuoju atveju mokėjimas atliekamas grynaisiais po pervedimo ir užsakymo patikrinimo. Antruoju atveju mokate už prekes ir siuntą. Siuntimo kaina priklauso nuo užsakymo svorio.