1 patarimas: kaip rasti nemokamas nuotraukas

1 patarimas: kaip rasti nemokamas nuotraukas

Interneto svetainių skaičius didėja,ir jiems reikia vaizdų, kurie lydėtų tekstą. Taip pat nėra nuotraukų, tačiau įstatymas draudžia naudoti kitus autorių teisių saugomus vaizdus be leidimo. Ši problema išspręsta perkant nuotraukas į mokamas nuotraukas. Jei jūsų ištekliai yra riboti, galite imtis nuotraukos nemokamai fotobankuose.

Kaip rasti nemokamas nuotraukas

Jums reikės

  • - prieiga prie interneto;
  • - svetainių su nemokamomis nuotraukomis adresai;
  • - elektroniniu paštu užregistruoti kai kuriuos fotobankus.

Instrukcijos

1

Kalbant apie laisvų nuotraukų nuotraukastaikomos tam tikros taisyklės. Naudokite paveikslėlį vieną ar kelis kartus, tačiau paprastai tai leidžiama tik nekomerciniais tikslais. Jūs neturite teisės į juos, jų negalima parduoti, naudoti juos parduodamų produktų, dauginti ir platinti, ir tt Nuotraukos negali būti naudojamos kaip logotipas ar jo dalis. Jūs negalite naudoti nuotraukų iš išteklių, kurie bet kokiu būdu pažeidžia įstatymus. Kai kuriose svetainėse viena iš sąlygų yra autoriaus nuotraukos nuoroda. Taip pat atsitinka, kad autorius palieka savo reikalavimus pagal kiekvieną paveikslėlį, ir jūs galite jį naudoti tik jei šie reikalavimai yra įvykdyti.

2

Norėdami atsisiųsti nemokamų nuotraukų apie Dreamstime.com registruokitės svetainėje. Tik pirmieji 50 parsisiųsti yra nemokami. Be to, jei norite nufotografuoti nuotraukas, turėsite sumokėti mokamą prenumeratą. Apie freerangestock.com registruokitės, kad galėtumėte atsisiųsti vaizdus. Nebūtina nurodyti autoriaus, bet tai yra skatinama. Paveikslėliai iš freephotosbank.com naudojamos su šaltinio svetaine, o prireikus susisiekite su autoriais dėl leidimo. Nemokamus vaizdus po registracijos taip pat galima rasti 123rf.com, photogen.com ir kt.

3

Be registracijos, galite atsisiųsti vaizdus svetainėje openphoto.net, nurodydami autorių ir šaltinio svetainę. Taip pat be registracijos atsisiųsti nuotraukos apie stockvault.net, turbofoto.com, freedigitalphotos.net, freefoto.com - pagal šių kanalų sąlygas turite įdėti nuorodą į šaltinio svetainę. Svetainėje sxc.hu reikalaujama autoriaus nuoroda, kartais - pranešimas apie jo naudojimą arba kvitą leidimui gauti. Svetainės be registracijos yra morguefile.com.

Patarimas 2: Kur rasti nemokamas nuotraukas savo kompiuteryje

Jei kompiuterio ekrano užsklanda yra pavargusi, o naujanėra nuotraukos - tai nėra sutrikimo priežastis. Galų gale, internetas rasite labai gražią nuotrauką, kuri bus ne tik puikus papuošimas darbalaukyje, bet taip pat padeda organizuoti bet dokumentų, komunikacijos, pristatymas.

Kur rasti nemokamas nuotraukas kompiuteryje
Pirmiausia galite ieškoti nuotraukos.taikomi paieškos sistemos resursams. Pavyzdžiui, yra specialus skyrius "Yandex", "Mile.ru" ir kitų paieškos sistemų paslaugoms. Norėdami tai padaryti, pakanka į paieškos parametrus įtraukti žodį "nuotraukos" arba "atsisiųsti paveikslėlius". Arba iš karto eikite į adresą images.yandex.ru (naudotojams "Yandex") arba go.mail.ru (Mile.ru vartotojams). Paieškos laukelyje norėdami greičiau rasti reikiamą vaizdą, geriausia tiksliai nurodyti tai, ko ieškote. Pavyzdžiui, gėlės, gyvūnai, gamta, kompiuterio ekrano užsklandos ir kt. "Yandex" yra labai patogu nustatyti ir kitus parametrus vaizdus: mažų, didelių, vidutinių, šviežių, bet kokių. Panašias savybes turi "Mail.ru", "Rambler" ir kiti paieškos varikliai. Norėdami rasti atvaizdų "Rambler" iš galimų funkcijų sąrašo viršuje, spustelėkite nuorodą "Daugiau" ir pasirinkite elementą "Nuotraukos". Kai atidaromas naujas langas su svetainėmis, atitinkančiomis jūsų užklausą, galite iš karto atidaryti šaltinį arba išsaugoti išsiplėtusios kopijos vaizdą. Norėdami tai padaryti, spustelėkite nuotrauką ir palaukite, kol langas visiškai atsidarys. Šio paveikslėlio dydis bus rodomas netoliese. Atidarykite pageidaujamo dydžio vaizdą šiame arba naujame lange. Norėdami tai padaryti, tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite svetainės adresą ir pasirinkite parinktį "Atidaryti nuorodą naujame skirtuke" arba "Atidaryti nuorodą naujame lange". Tada, kai atveriamas vaizdas, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite "Išsaugoti paveikslėlį kaip". Tada reikės pervadinti vaizdą (arba galite palikti vardą, jau galimą nuotraukai) ir nurodyti paskirties aplanką, po kurio įrašomas įrašas. Taip pat galite ieškoti nuotraukų įvairiose svetainėse. Jei norite darbastalyje papildyti ekrano užsklandos vaizdų atsargas, nurodykite paieškos parametrus "Fono paveikslėlis" arba "Ekrano užsklandos". Daugelis kompiuterio nuotraukų pateikiamos svetainėse su programomis. Ir jūs galite atsisiųsti vaizdus iš tokių išteklių vienu metu arba archyvo aplanke. Daug naudingos rasite socialinių tinklų erdviuose, kur yra įvairių interesų grupių. Šiuo atveju geriausiai ieškoma nuotraukų grupėmis, susijusiomis su kompiuteriu ar nuotraukų apdorojimu. Na, ir, žinoma, nepamiršk apie savo draugus ir pažįstamus. Jie tikrai turi kažką įdomaus. Paprašykite jų dalintis nuotraukomis su jumis.

3 patarimas. Kaip atsisiųsti nemokamas nuotraukas kompiuteriui

Standartinis darbastalio dizainas tinkane kiekvienas vartotojas, o individualus dizainas apima originalių piktogramų ir fonų naudojimą. Vienas nori, kad kompiuteryje būtų kompiuteris iš norimų vaizdų, kitiems reikia tekstūros, skirtos įgyvendinti kūrybinius projektus. Visa tai yra susijusi su grafika. Paveikslėliai yra lengviausia rasti ir atsisiųsti į kompiuterį iš interneto.

Kaip atsisiųsti nemokamas nuotraukas kompiuteryje

Instrukcijos

1

Atsisiųskite nemokamus užsklandos kompiuteriuipo kelių sekundžių, užtruks daugiau laiko ieškant norimo vaizdo. Jei norite įdiegti naują darbalaukio foną arba rasti teminę iliustraciją, įveskite atitinkamą užklausą paieškos variklyje. Jame bus sukurtas išteklių sąrašas. Jie dažniausiai yra nemokami. Peržiūrėkite jus dominančią nuorodą ir atidarykite norimą peržiūrėti visą vaizdą vaizdą.

2

Paspauskite nuotrauką dešiniuoju pelės mygtuku irspustelėkite meniu punktą "Išsaugoti vaizdą kaip". Atsidariusiame dialoge nurodykite katalogą, kuriame norite išsaugoti grafinį failą. Jei reikia, galite pakeisti jo pavadinimą. Spustelėkite mygtuką "Išsaugoti". Tada pažiūrėkite į paveikslėlį nurodytame aplanke. Naujų tapetų diegimas atliekamas naudojant "Ekrano" komponentą.

3

Kai kuriais atvejais išsaugokite nuotraukasjūsų kompiuteris gali naudoti mygtuką "Atsisiųsti" (jei tai numatyta išteklių, iš kurių atsisiųsite failą, dizaino). Spustelėjus mygtuką, nurodykite failo išsaugojimo kelią ir palaukite, kol baigsis atsisiuntimas.

4

Tam tikrose situacijose galima fotografuotitau patinkantis vaizdas. Norėdami tai padaryti, įsitikinkite, kad nuotrauka yra visiškai pritvirtinta prie monitoriaus ekrano ir paspauskite klaviatūros klaviatūros "PrintScreen". Paleiskite vaizdo redaktorių, sukurkite naują drobę. Meniu Redagavimas spustelėkite Įklijuoti, kad perkeltumėte į iškarpinę turinį į sukurtą lapą. Taip pat galite naudoti spartieji klavišai "Ctrl" ir "V" arba "Shift" ir "Insert". Išsaugokite failą. Programos įdiegimas vaizdo gaudymui padės supaprastinti ekrano "fotografavimą".

5

Jei rastumėte supakuotų nuotraukų rinkinįarchyvuokite įprastiniu būdu išsaugokite failą .zip arba .rar formatu į savo kompiuterį, atidarykite aplanką, nurodytą paleisties metu. Spustelėkite archyvą dešiniuoju pelės klavišu ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite išpakavimo metodą.

4 patarimas. Kaip rasti nemokamus žemėlapius internete

Dauguma šiuolaikiškų nemokamųkartografavimo programa veikia tiesiai naršyklėje. Tai leidžia ne įdiegti jokių kitų programų jūsų kompiuteryje. Jei, pavyzdžiui, pasikeitė gatvės pavadinimas arba pastatytas naujas namas, svetainės administracija ar net jos lankytojai pateikia visus būtinus žemėlapio pakeitimus.

Kaip rasti nemokamus žemėlapius internete

Instrukcijos

1

Įsitikinkite, kad kompiuteris, kuriame esatejūs norite naudoti kartografines internetines programas, prijungtas prie interneto neribotam tarifui. Pradėkite naršyklę ir patikrinkite, ar įjungta javascript palaikymas. Jei reikia, įjunkite šią parinktį.

2

Eikite į vieną iš šių svetainių. Palaukite, kol puslapis bus visiškai įkeltas. Jei jūsų miestas yra nurodytas pagal IP adresą, matysite žemėlapio fragmentą, atitinkantį sritį. Jei jūsų vieta nėra apibrėžta, pamatysite viso pasaulio žemėlapį.

3

Kairėje žemėlapio pusėje yra skalės reguliatorius. Perkeldami pele aukštyn, galite priartinti vaizdą, kol jį nukreipiate žemyn - atitinkamai nuimkite fotoaparatą su transformatoriumi pagal W ir T klavišus. Atkreipkite dėmesį, kad, kai artėsite, vaizdas iš pradžių bus neryškus, o tada, kai atsisiųsite failus iš serverio, jis įgyja išsamios informacijos.

4

Perkelkite pelės žymeklį į bet kurią žemėlapio vietą, paspauskite kairįjį mygtuką, tada laikydami nuspauskite pelę. Pamatysite, kad visas žemėlapis perkeltas toje pačioje kryptyje.

5

Virš žemėlapio arba kairėje yra įvesties laukaspaieškos eilutės. Įveskite gatvės pavadinimą ar adresą, tada paspauskite "Enter". Įkeliant rezultatus, jie bus rodomi kairėje ekrano pusėje. Pasirinkite tuos, kuriuos norite, ir atitinkamas fragmentas bus automatiškai atsisiųstas. Skalė taip pat bus pasirinkta automatiškai. Jei reikia, galite rankiniu būdu atlikti nuotoliniu būdu arba poslinkio žemėlapį, nustatyti, pavyzdžiui, kur yra artimiausia metro stotis.

6

Pagal numatytuosius nustatymus žemėlapis sukurtaskompiuterinės grafikos įrankiai. Jei pageidaujate, vietoj to galite peržiūrėti tuos pačius skalės duomenis, paimtus iš palydovo. Norėdami tai padaryti, žemėlapio viršuje esančiame meniu pasirinkite "Satellite" arba pan. Su stipriu požiūriu kai kuriose svetainėse vietoj jų pateikiamos dar išsamesnės nuotraukos, paimtos iš orlaivio. Jei požiūris yra per stiprus, serveryje gali būti tokių išsamių vaizdų. Pamatę atitinkamą įspėjimą, išjunkite.

7

Tačiau "Satellite" režimu nerodomi vardaigatves, namų numerius ir kitą nepatogią informaciją. "Hybrid" režimas padės išvengti šio. Pasirinkite jį toje pačioje meniu, o visi nurodyti duomenys bus rodomi virš paveikslėlių. Tiesa, jų kontrastas gali būti mažas. Jei tai jums netinka, toje pačioje meniu pasirinkite "Žemėlapio" režimą, o ekrano nuotraukos išnyks.

5 patarimas: kaip stebėti CTC gyvai

Serija "Daddy's Daughters" ir "My Fair Nanny"eskizas šou "6 kadrai" ir, mokslo ir švietimo programa "Galileo" ", intelektinės žaidimas" protingiausias "Tina Kandelaki ir programa" Kinas detaliai "Fedor Bondarchuk" Duok jaunystę! "- tai tik dalis to, ką galima dėti pramogų kanalo STS vizitinėje kortelėje. Šiam televizijos tinklui, įskaitant aštuonias regionines televizijos kompanijas, visą parą galima žiūrėti internetu, jei tai leidžia jūsų interneto ryšio greitis.

Kaip stebėti CTC gyvai

Instrukcijos

1

Internete yra specializuotos svetainėsieškant įvairių internetinių televizijos ir radijo transliuotojų šaltinių. Tokie interneto ištekliai yra patogu, nes nereikia ieškoti savarankiškai ir apeiti nuorodas per paieškos variklius. Be to, dažnai tokiose paslaugose televizijos kanalus sudaro kelios nuorodos, kurių kiekvienas naudoja savo šaltinį ir transliuojamas skirtingais vaizdo dydžiais ir vaizdo kokybe. Tai leidžia jums pasirinkti tinkamiausią interneto ryšio parinktį.

2

Kiekviena iš šių paslaugų savarankiškai pasirenkagrotuvas, rodantis televizijos laidas tinklalapiuose - nėra vieningo standarto. Žemiau pateikiama nuoroda į vieną iš interneto išteklių, kurie nuolat perduoda STS kanalą. Jis naudoja vienas iš tipiškų grotuvas, pilna flash technologijas ir reguliuoti du pagrindinius parametrus - keisti garsumą ir išplėsti vaizdą per visą ekraną. Dar du valdymo elementai leidžia išjungti garsą ir sustabdyti transliaciją. Tame pačiame puslapyje yra TV kanalo laidų tvarkaraštis.

3

Be to, interneto svetainėje įdėti žaidėjai taip pat yranepriklausomos televizijos kanalų peržiūros programos, transliuojamos internetu. Tokios programos gali dirbti neprisijungus prie bet kurios svetainės, o norimo televizijos kanalo pasirinkimas atliekamas pačios programos meniu. Pavyzdžiui, tai gali būti nemokama programa "TV Player Classic" arba "All-Radio". Žinoma, čia galima koreguoti nustatymus platesne prasme, įskaitant patys programos sąsajos išvaizdos keitimą.

4

Atskiri populiarių televizijos laidų, televizijos laidų irgeros kokybės programas galima pamatyti pačioje televizijos kanale "namuose". Jas galima rasti skyriuje "Vaizdo įrašas" (nuoroda į jį žemiau), kai jie transliuojami.