1 patarimas. Kaip padaryti jūsų svetainę matoma paieškos sistemose

1 patarimas. Kaip padaryti jūsų svetainę matoma paieškos sistemose

Pridedant svetainė paieškos sistemose yra automatinisspecialios šios ar tos kompanijos robotų programos, jei atitinkamas skenavimo draudimas neįrašomas robots.txt arba .htaccess. Tačiau šis procesas gali būti pagreitintas pridedant savo svetainę į paieškos sistemą patys.

Kaip padaryti svetainę matoma paieškos sistemoms

Jums reikės

  • - robots.txt failas

Instrukcijos

1

Kad svetainė būtų veiksmingai nuskaityta paieškos varikliuatitinkamai pridedama, turi būti daroma didelė įtaka projekto prieinamumui. Būtina užtikrinti talpinimas ir kad svetainė veikia tinkamai patikimumą, nes kitaip šie veiksniai gali gerokai sumažinti indeksavimo puslapių kokybę paieškos robotas.

2

Sukurkite failą robots.txt, kuriame nurodoma paieškos vorai ir leidžia jiems greičiau ir patogiau judėti aplink struktūrą svetainė. Be to, šiame rinkmenoje galite nurodyti duomenis, kurie nėra pageidaujami indeksuoti, ir robotas juos praleidžia.

3

Norėdami, kad svetainė būtų matoma, turėtumėteįsitikinkite, kad svetainę lengva tvarkyti. Verta paminėti visus HTML puslapius, kuriuose yra raktinių frazių, aprašymų ir autorių teisių pasiekiamumo žymių. Be to, optimizuojant, turite nurodyti ALT žymos parametrą, kurį taip pat plačiai naudoja robotai.

4

Organizuokite patogią navigaciją, kuri reikalinga ne tik lankytojams, bet ir paieškos sistemoms. Apatinėje dalyje įdiekite paprastas teksto nuorodas, įtraukite nuorodas į kiekvieną puslapį svetainė.

5

Žemėlapis svetainė Taip pat padeda robotams pereiti per struktūrą svetainė. Geras žemėlapis - tai puslapis, kuris susieja su visais kitais failais. Kartais aprašymas yra įtrauktas.

6

Kad projektas būtų matomas, taip pat leidžiama sistemomskeitimasis nuorodomis. Bendrinti nuorodas su kitais žiniatinklio valdytojais. Tai yra iš įvairių svetainių, kurių paieškos sistemos sužinojo apie tam tikrų projektų egzistavimą. Kuo daugiau nuorodų įdiegiama daugelyje svetainių, tuo didesnė tikimybė, kad bus nuskaityta.

2 patarimas. Kaip įdėti svetainę "Yandex"

"Yandex" yra viena iš didžiausių irautoritetingi paieškos sistemos, šią paslaugą naudoja milijonai interneto lankytojų. Svetainės pozicija reitinge labai priklauso nuo jo teisingo ir greito indeksavimo paieškos sistemose, įskaitant "Yandex".

Kaip įdėti svetainę "Yandex"

Instrukcijos

1

"Yandex" populiarumas dar labiau padidėjoKaip jo paieškos sistema pradėjo naudoti gerai žinomą paslaugą Rambler. Kuriant svetainę, jo savininkui dažniausiai domina aukščiausias naujo išteklių, užimtų paieškos klausime, vieta. Sukurta svetainė bus automatiškai indeksuojama anksčiau ar vėliau, tačiau jos išvaizda tarp nurodytų nuorodų gali būti žymiai pagreitinta pridedant svetainę į paieškos variklius.

2

Norėdami sukurti svetainę "Yandex", eikite į puslapį«Yandex.Vebmaster». Be to, turėsite dvi parinktis: galite tiesiog spustelėti nuorodą "Pranešti apie naują svetainę", pridėti svetainės pagrindinio puslapio URL, įvesti "captcha" (apsauga nuo automatinio įvedimo) ir spustelėkite mygtuką "Pridėti". Procedūra baigta, jūsų svetainė bus įtraukta į "Yandex". Visi kiti naujojo šaltinio puslapiai šią paslaugą suras automatiškai, jų nereikia pridėti.

3

Antruoju atveju turėtumėte užsiregistruoti. Norėdami tai padaryti ant puslapio "Yandex.Webmaster" paspauskite "Enter" mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe forma, kuri atsiranda ant įvažiavimo linija, paspauskite "Registruotis". Po registracijos prisijunkite prie savo sąskaitos. Dabar galite ne tik pridėti svetainę į paieškos variklį, bet ir gauti visą informaciją apie jo indeksavimą. Etaloninės medžiagos Yandex padės jums tinkamai konfigūruoti ir optimizuoti savo svetainę, kuri bus padidinti savo vietą SERP.

4

Sukurta svetainė turi būti pridėta prie visųpopuliarios paieškos sistemos. Bet turėtumėte žinoti, kad paprastas registravimas juose neleidžia jūsų svetainei pakilti į aukščiausias vertinimo vietas, ypač jei jo tema ir turinys nėra visiškai unikalūs. Kuo didesnė konkurencija dėl paieškos užklausų, tuo sunkiau svetainę pakilti reitinge. Net jei jis sukurtas pagal visas taisykles, tai yra, atrenkant semantinį branduolį ir kokybišką SEO optimizavimą, nereikėtų pasikliauti aukščiausių paieškos rezultatų vietomis be papildomų pastangų.

5

Pagrindinė vertinimo tobulinimo sąlyga yradaugelio išorinių nuorodų į svetainę buvimas. Gaukite juos įvairiais būdais - kažkas tiesiog perka kiti savininkai skelbti informaciją apie savo svetainės forumuose, svečių knygos, dienoraščiai, padaryti nemokamą paskirstymą (citavimo), ir tt Kuo daugiau jūsų svetainė minima, tuo aukštesnė pozicija reitinge. Verta paminėti, kad prasminga tik "išversti" komercinę svetainę. Jei reklamuojate ir neturite tikslo uždirbti pinigus tiesiogiai ar netiesiogiai svetainėje, tiesiog pridėkite jį prie paieškos sistemų. Ir jūs negalėsite tai padaryti, vieną ar du mėnesius jis vis tiek bus rodomas visuose paieškos varikliuose.

3 patarimas. Kaip naršyti svetainėje

Neturiu labiausiai informatyvios ir įdomios interneto svetainės netrauktų žmonių dėmesio ir nebus populiarios be patogios ir intuityvios navigacijos. Navigacija yra svetainė - itin svarbus jo vystymosi etapas. Gerai suplanuota navigacijos sistema leidžia lankytojui lengvai ir greitai surasti svetainė Bet kokia informacija, nesuteikiant per daug laikoPerėjimai tarp puslapių ir tų ar kitų nuorodų paieška. Be to, lengva navigacija yra svarbus aspektas, kuris padidina svetainės reitingą paieškos sistemose - taip, kaip paieškos sistemos (pvz, "Google") įvertinti žiniasklaidos turinį ir lizdus svetainės puslapiuose, navigacijos struktūra priklauso.

Kaip padaryti naršymą jūsų svetainėje

Instrukcijos

1

Jei svetainėje yra daug įvairiųpuslapiai su aukšto lygio lizdais ir dideliu kiekiu informacijos, parengti išsamų ir suprantamą svetainės žemėlapį, per kurį vartotojas bet kuriuo metu gali greitai surasti tinkamą puslapį. Sukurkite svetainės navigacijos žemėlapį, pagrįstą jūsų puslapių hierarchine struktūra, pradedant nuo pagrindinių puslapių, o tada pereikite į papildomą puslapį.

2

Turėkite omenyje, kad svetainės struktūra yraNavigacijos žemėlapis nebuvo per daug painus ir sudėtingas. Naršymo meniu esantys tekstai turėtų būti glausti ir suprantami. Negalima pakeisti navigacijos tekstų animaciniais ar grafiniais vaizdais - tai klaidina svetainės lankytojus.

3

Kiekviename svetainės puslapyje pabandykite įdėti vidinių nuorodų sistemą, kad lankytojas galėtų pereiti iš bet kurio puslapio į ankstesnius svetainės skiltis.

4

Svetainės navigacijos sistemos dizainas turėtųatitinka bendrą dizainą ir stilių tinklalapių. Įdėti nuorodas ir naršymo meniu, kad jie puikiai tinka į bendrą vaizdą apie svetainę dizainas. Jei norite, kad svetainė būtų įkelta kuo greičiau, naudokite paprastas teksto nuorodas. Tačiau daug daugiau estetinį vaizdą grafikos Nuorodos - meniu mygtukai atitinkančius spalvų gamą teritorijos valymo ir kurių sudėtyje norimą tekstinę informaciją.

5

Naudodami grafinius mygtukus, jūs papuošiate svetainę,Tačiau jūs rizikuojate, kad jis nepasiekiamas vartotojams, kurie dėl kokios nors priežasties išjungs visas grafikas naršyklėje. Jei nusprendžiate naudotis grafiniais mygtukais naršymo metu, įsitikinkite, kad jie nepadidina svetainės įkėlimo laiko ir neturi per daug svorio. Jei tokie mygtukai sveria per daug, pakeiskite juos paprastomis teksto nuorodomis meniu - jie yra universalūs ir rodomi bet kurioje naršyklėje iš bet kurio vartotojo.

6

Įjunkite naršymo juostą nuorodomis,lankytojui visada jį matydamas lankydamasis svetainėje, pavyzdžiui, puslapio viršuje. Be to, naršymo juosta gali būti dedama į kairę arba į dešinę, o visuose puslapiuose ji turi būti toje pačioje vietoje. Saugokite navigacijos juostos stabilumą - vieną dieną pagalvoję apie jo išvaizdą ir vietą, nekeiskite jo kiekvieną kartą. Žmonės turėtų priprasti prie svetainės navigacijos.

4 patarimas: kaip sukurti paieškos sistemą svetainėje

Populiarios interneto svetainės pritraukia naudotojus netik originalus dizainas, įdomus teminis turinys, bet ir funkcinės paslaugos. Žmonės lankosi informacijos internete, kasdien ieškodami dominančią medžiagą. Todėl prasminga sukurti paieškos sistema apie svetainė, suteikiant vartotojams galimybę greitai rasti tai, ko jiems reikia iš pasirinktų išteklių.

Kaip sukurti paieškos sistemą svetainėje

Jums reikės

  • - naršyklė;
  • - prisijungimas prie interneto;
  • - teises redaguoti svetainės puslapių turinį ar šablonus.

Instrukcijos

1

Pradėkite kurti pasirinktinę paieškos sistemą, pagrįstą "Google" technologijomis. Prisijunkite prie paieškos valdymo sistemos. Naršyklėje atidarykite adreso puslapį

хтт: //www.google.ru/кс/
. Naudokite dirbdami su sistema savo sąskaitojeGoogle. Spustelėkite mygtuką "Sukurti tinkintą paieškos sistemą". Jei šiuo metu nesate prisijungęs, spustelėkite nuorodą "Prisijungti". Į formą įrašykite informaciją iš paskyros ir spustelėkite mygtuką "Prisijungti". Jei neturite bendrintos "Google" paskyros, sukurkite ją spustelėję nuorodą "Sukurti paskyrą dabar" ir eikite į siūlomus veiksmus.

2

Įveskite pagrindinius kuriančios sistemos parametrusTinkinta paieška. Užpildykite laukus "Vardas" ir "Aprašymas", išskleidžiamajame sąraše "Kalba" pasirinkite sąsajos kalbą. Teksto laukelyje "Skaičiai paieškai" įveskite išteklių sąrašą, iš kurių informacija bus pateikta paieškos rezultatuose naudojant sukurtą sistemą. Spustelėkite mygtuką "Kitas".

3

Konfigūruoti ekrano parinktis išleidimuipaieškos rezultatai. Dabartiniame puslapyje spustelėkite bloką su pavyzdžiu išleidimo pavyzdžiu, tinkamiausiu stiliui. Spustelėkite mygtuką "Konfigūruoti". Nurodykite pageidaujamas sąsajos elementų spalvas skirtukų lape "Global Stiliai", "Paieškos juosta", "Rezultatai", "Reklama". Patikrinkite įvestų parametrų teisingumą. Žemiau pateiktoje paieškos formoje įveskite bandymo užklausą. Spustelėkite mygtuką "Ieškoti". Įsitikinkite, kad sukurtos paieškos sistemos sąsajos išvaizda jums tinka. Spustelėkite mygtuką "Kitas".

4

Paimkite javascript kodą, kad įdiegtumėte paieškos variklįsistema svetainėje. Pasirinkite visą turinį dabartinio puslapio teksto laukelyje. Nukopijuokite pasirinktą turinį į iškarpinę ir išsaugokite laikinoje byloje.

5

Sukurti paieškos sistema apie svetainė. Pridėkite kodą iš ankstesnio žingsnio įišteklių puslapių turinys. Galite redaguoti esamos temos šablonus ar failus, kad į paieškos grupę įtrauktumėte paieškos formą. Arba galite sukurti atskirą puslapį, kuriame bus pateiktas paieškos variklis.

6

Įsitikinkite, kad pridėtas paieškos variklis veikia. Atidarykite puslapį, kuriame yra paieškos forma. Padarykite testo užklausą. Patikrinkite, ar rezultatai yra teisingi.

5 patarimas. Kaip padaryti svetainę platesnę

Sukurti svetainė - labai įdomus ir pelningas verslas. Tačiau daugelis sustoja iki pusės, susiduria su prasta lankomumu ir teigia, kad jie praleidžia brangų laiką ir pinigus netinkamai tinklalapyje. Ir tik keletas supranta, kad "Maskva nebuvo iš karto pastatyta" ir toliau plėsti svetainę visais būdais, o tai galiausiai lemia sėkmę ir didelę lankomumą.

Kaip padaryti svetainę platesnę

Jums reikės

  • Kompiuteris, patikimas prieiga prie interneto, žinios kurti svetaines ir web dizainas, tam tikra pinigų suma, mokėti už laisvai samdomų paslaugas.

Instrukcijos

1

Atkreipkite dėmesį į paskelbtą turinį,palyginti su svetainių-konkurentų turiniu. Galbūt jūs neturite rašytojo talento arba jau turėjote naudoti "turinį" jau ilgą laiką, o lankytojai nemato jokios priežasties tęsti jūsų resursą. Analizuokite leidinius ir pašalinkite problemą, galbūt geriau samdyti specialistą, kuris reguliariai užpildys jūsų svetainę profesionaliai parašytais ir optimizuotus straipsnius.

2

Analizuokite dizainą. Žinoma, jūsų svetainė atrodo jums gražiausių internete, bet nepatyręs lankytojas turi kitokią išvaizdą. Išnagrinėkite konkurentų svetaines, pažiūrėkite, kokie "žetonai" jie naudoja, pagalvokite apie tai, kokie nauji elementai nepakenks jūsų šaltiniui, nesunaikinsite naudotojų ir tuo pačiu metu bus sujungti su tema ir pritaikyti juos.

3

Įdiekite forumą. Jei turėsite tikrai kokybiškus ir informatyvius išteklius, tai būtinai paskatins lankytojus šiek tiek apmąstymų, kuriuos būtinai reikės išmesti, ir tokioje situacijoje esantis teminis forumas bus labai naudingas.

4

Patogių flash-galerijų ir vaizdo įrašų sekų sukūrimasbus naudinga tik. Be to, lankytojams nebus palikta galimybė įdomias naudotojų nuotraukas pridėti į atitinkamas galerijas, nes internetas valdomas daugialypės terpės ir interaktyvumo laikotarpiu.

5

Taip pat galite išplėsti svetainę naudodami socialinę pagalbątinklai. Būtinai pridėti mygtuką populiariausi socialinės žiniasklaidos į savo gyvenimą, kuri atneš papildomą srautą lankytojų ir diskusijų pagal savo straipsnių banga, tai daug lengviau palikti komentarus su jūsų sąskaita "Vkontakte", jums užsiregistruoti savo svetainę. Padaryti savo atstovavimą socialinių tinklų (viešojo ar grupės puslapį "Vkontakte", A «Facebook" arba "sąskaitos" Twitter "bendruomenės) nebus nereikalinga, taip pat.

6 patarimas. Kaip pridėti svetainę indeksavimui

Indeksavimas svetainė paieškos sistemos - tai būtina sąlygaskatinimas. Kuo daugiau paieškos sistemų indeksuoja svetainę, tuo geriau. Verta pridėti prie "Yandex", "Rambler", "Google", "Yahoo" ir tt Paprastai po kurio laiko svetainė patenka į juos, bet jei taip neįvyks, galite pagreitinti šį procesą.

Kaip pridėti svetainę indeksavimui

Jums reikės

  • - prieiga prie interneto.

Instrukcijos

1

Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų svetainė dar nėra indeksuota. Norėdami tai padaryti, naudokite specialias paslaugas svetainėx paieškos sistemos. Pavyzdžiui, "Yandex" tai gali būti padaryta dėl webmaster.yandex.ru/check.xml puslapyje. Įveskite adresą svetainė norimoje eilutėje ir spustelėkite "Patikrinti". Jei svetainė yra indeksuota, tada pamatysite, kurie puslapiai yra problemoje.

2

Jei svetainė Dar duomenų bazės paieškos sistemoje pakvieskite skaitytuvą eiti į jūsų svetainę ir indeksuoti puslapius, kad jūsų šaltinis būtų rodomas paieškos rezultatuose. Už indeksavimas "Yandex" tinklalapyje naudokite formą.yandex.ru/addurl.xml. Įveskite pagrindinio puslapio URL ir spustelėkite "Pridėti". Bus rodoma žinutė "Jūsų ištekliai pridėta" - tai reiškia, kad jūsų svetainė yra indeksavimo eilėje. Jei pasirodo pranešimas "Nurodytas URL yra indeksavimas", Tada jūsų svetainė buvo anksčiau rodyklėje, o dabar uždrausta dėl kai kurių pažeidimų.

3

Norėdami pridėti svetainę į "Google" indeksą, eikite įgoogle.com/addurl/ Pirmiausia turėsite prisijungti prie savo "Google" paskyros. Panaši nauja paieškos sistema Mail dabar turi savo indekso bazę. Norėdami pridėti savo svetainę, eik į go.mail.ru/addurl. Įdėti taip pat atsižvelgiant į išteklių bazės kitų paieškos variklių - URL Rambler, Yahoo, Aport, Gogo, Nigma ir tt

4

Apsvarstykite kai kurias taisykles, kad nebūtų patenkama į paieškos draudimą. Venkite naudoti unikalų turinį, kuris susiliečia su fone svetainė raktiniai žodžiai, išorinių nuorodų perteklius išpuslapiai, raktinių žodžių perteklius ir pan. Svetainė negali būti indeksuojama, jei ji laikoma maža, o ne verte. Tokiu atveju kiekvieno paieškos sistemos kokybės turinio kriterijai gali skirtis. Kad rodyklėje būtų sudaryta kuo daugiau puslapių, jie turėtų būti prieinami iš pagrindinio puslapio ne daugiau kaip per tris šuolius.

5

Įdėkite apsilankymo skaitiklį į savo svetainę, jūspadidins tikimybę, kad paieškos robotas aplankys jūsų resursą. Svetainės su skaitikliais dažnai dalyvauja lankomumo įvertinimuose, kur yra nuoroda į svetainę, o paieškos robotai gali ją aptikti.

7 patarimas. Kaip greitai susieti

Neseniai "Yandex" pristatė naują "Fast" nuorodos"Savo paieškos sistemoje. Greitas nuorodos yra eilučių nuorodos į svetainės skiltis, kurios laikomos pagrindinėmis arba yra antraštės pagrindiniame svetainės puslapyje.

Kaip padaryti greitą nuorodą

Jums reikės

  • Savo svetainę.

Instrukcijos

1

Greitas nuorodos Ar jūsų papildomas srautas yra šaltinissvetainė Pridėjus kai kuriuos "greitųjų nuorodų" kategorijų skyrius "Yandex" paieškoje, nuorodoje į jūsų svetainę su aprašymu atsiras eilė nuorodų. Pavyzdžiui, galite naudoti tą pačią svetainę ir įvesti ją į paieškos eilutę (kad galėtumėte patikrinti šios naujovės įgyvendinimą). Paspaudę Enter klavišą, paieškos rezultatai pasirodys prieš jus.

2

Atkreipkite dėmesį į pirmąjį elementą tarprezultatai - pagal pavadinimą ir trumpą svetainės aprašymą pamatysite kelias nuorodas į oficialias "Yandex" grupes socialiniuose tinkluose. Tai yra "greitojo ryšio" technologija. Norėdami, kad jūsų svetainėje būtų prieinami tie patys paieškos varikliai nuorodos, pakanka įdėti pertvaras irtinkamai pažymėkite juos. Paieškos robotas, tikrindamas visą svetainę, renka informaciją apie pagrindiniame puslapyje esančias skiltis ir perkelia jas į "Yandex", norėdami sukurti greitąsias nuorodas.

3

Kadangi ši paslauga vis dar įgyjapaverčia, jūsų svetainėje būtina sukurti logiška parengtų medžiagų grandinę. Turite aiškiai apibūdinti turinį, kurio vienetai bus jų skirsniuose. Straipsniai, kurie nėra tam tikrose srityse, gali apsunkinti jūsų vaiko įvažiavimą į kategoriją svetainių su "greitais nuorodomis".

4

Rekomenduojama pataisyti puslapio pavadinimus ir toliausukurti trumpais ir gausiais antraštes, nes paieškos laukelyje nėra daug vietos. Kurdami medžiagą, vadovauju kokybiškų vaizdų įterpimu, kuriame bus registruojamos visos žymos, įskaitant alt atributo reikšmes. Kitas paieškos varikliui pridėti reikiamas nuorodas į paieškos rezultatą yra tas pats žodžių buvimas puslapio pavadinime, tekste, esančiame H1 ir antraštės žymėse.

5

Jei pageidaujate, papildomai nuorodos gali būti visiškai pašalintas iš klausimo. Norėdami tai padaryti, eikite į projekto "Yandex.Webmaster" puslapį ir spustelėkite kairįjį pelės mygtuką skyriuje "Greitas nuorodos" Čia galite pasirinkti vieną ar daugiau nuorodų, tada spustelėkite mygtuką "Ištrinti".

8 patarimas. Kas yra paieškos robotas

Paieškos robotas yra atsakingas už skenavimątinklalapiai, paskelbti internete. Programa automatiškai nuskaito duomenis iš visų svetainių ir jas registruoja suprantama paieškos variklio forma, kad sistema vėliau pateiktų vartotojui tinkamiausius rezultatus.

Kas yra paieškos robotas

Funkcijos

Visa indeksuota informacija yra parašyta į bendrą duomenų bazę.
Paieškos robotas yra programa, kuriautomatiškai keliauja per interneto puslapius, prašydama reikiamų dokumentų ir nuskaitytų svetainių struktūros. Robotas savarankiškai parenka puslapius, kuriuos reikia nuskaityti. Daugeliu atvejų nuskaitytos svetainės yra pasirinktos atsitiktine tvarka.

Batų tipai

Netinkamai veikiantis robotas žymiai padidina tinklo ir serverio apkrovimą, dėl kurio ištekliai gali būti nepasiekiami.
Kiekvienas paieškos variklis turi keletąprogramos, vadinamos robotais. Kiekvienas iš jų gali atlikti tam tikrą funkciją. Pavyzdžiui, "Yandex" kai kurie robotai yra atsakingi už RSS naujienų kanalų nuskaitymą, kuris bus naudingas indeksuojant tinklaraščius. Taip pat yra programų, kurios užsiima tik nuotraukų paieška. Nepaisant to, svarbiausia yra indeksuojantis robotas, kuris yra bet kurios paieškos pagrindas. Taip pat yra pagalbinis greitas robotas, skirtas ieškoti naujienų kanalų ir įvykių naujinių.

Nuskaitymo procedūra

Kitas būdas užkirsti kelią turinio nuskaitymui - sukurti prieigą prie svetainės per registracijos skydą.
Apsilankę svetainėje programa nuskaitofailų sistema dėl robots.txt instrukcijų buvimo. Jei yra dokumentas, prasideda dokumente nurodytų direktyvų skaitymas. Robots.txt gali uždrausti arba, priešingai, leisti, nuskaityti tam tikrus puslapius ir failus svetainėje. Skenavimo procesas priklauso nuo programos tipo. Kartais robotai skaito tik puslapio antraštes ir keletą pastraipų. Kai kuriais atvejais nuskaitymas atliekamas visame dokumente, priklausomai nuo HTML žymėjimo, kuris taip pat gali būti raktažodžių rodymo priemonė. Kai kurios programos specializuojasi paslėptų ar meta žymeles.

Įtraukimas į sąrašą

Kiekvienas žiniatinklio valdytojas gali uždrausti skenavimąpuslapius pagal paieškos robotą per robots.txt arba META žymą. Be to, svetainė kūrėjas gali rankiniu būdu pridėti svetainę į visų indeksavimo, tačiau to nereiškia, kad robotas iš karto nuskaityti reikiamą puslapį. Norėdami pridėti svetainę prie eilės, paieškos sistemos taip pat teikia specialias sąsajas. Svetainės pridėjimas žymiai pagreitina indeksavimo procesą. Be to, greitam registravimui paieškos sistemoje gali būti naudojamos žiniatinklio analizės sistemos, svetainių katalogai ir tt.
Naudingi patarimai
Padeda pagreitinti indeksavimo procesąsaviregistruoti paieškos sistemose per jų sąsają. Tai atvers papildomas svetainės stebėjimo galimybes, padės išsiaiškinti, kurie puslapiai buvo indeksuoti, kokias problemas atsirado robotai indeksuojant.
Kaip sukurti svetainę be programavimo
Susijęs straipsnis
Kaip sukurti svetainę be programavimo
Šaltiniai:
  • kaip pamatyti svetainės paieškos sistemas