1 patarimas: kaip rasti asmenį svetainėse

1 patarimas: kaip rasti asmenį svetainėse

Rasti vieną ar kitą teises nebūtina samdyti detektyvo. Privačiojo tyrėjo vaidmuo pakeitė internetą. Su jo pagalba galite rasti tiek buvusių klasiokų, tiek pirmąją meilę.

Kaip rasti asmenį svetainėje

Jums reikės

  • - kompiuteris su interneto prieiga
  • - Žinios apie norimo asmens vardą ir pavardę
  • - to asmens gyvenamoji vieta, profesija, asmens, kuriam reikia hobis, ir kitos asmeninės informacijos turėjimas
  • - šio asmens nuotrauka

Instrukcijos

1

Įveskite prarastą vardą ir pavardę teises paieškos eilutėje, pavyzdžiui, "Google" arba "Yandex". Sistema iš karto suteiks jums svetaines, kuriose bus norimo vardo teises. Žinoma, šiuo atveju klaidų rizika yra didelė, nes tinklo namesakes gausu.

2

Ieškokite to, ko jus domina socialiniai tinklai. Daugelyje jų yra patogi paieška, kuri siūlo ieškoti pagal vardą, amžių ir gyvenamosios vietos miestą. Populiariausi ištekliai jų detektyvinės darbą, jūs turite aplankyti "Klasiokai" (http://www.odnoklassniki.ru) «Vkontakte» (http://vkontakte.ru), «" Facebook "(http: // ru-ru.facebook.com), «į draugų ratą" (http://vkrugudruzei.ru) «Mano pasaulis» (http://my.mail.ru.) taip pat yra svetainių iš ieškantiems žmonėms ant geografinio pagrindo, pavyzdžiui, "Kaimynai on-line" (http://sosedi-online.ru). Jei tiksliai žinote miestą, kuriame jūsų buvęs kaimynas gyvena ant stalo, galite ieškoti tinkle telefono numerių abonentų sąrašo, kuriame norite rasti miestą.

3

Ieškokite tinkamo teises gali būti apeinamas, jei ankstesnės paieškossėkmė nebuvo karūnuotas. Ar žinai, kad mergina sėkmingai dirba savo karjeroje? Apsilankykite svetainėje "Profesionalai" (http://professionali.ru/). Taip pat darbo vietoje galite pabandyti surasti teises "Twitter" (http://twitter.com). Ar yra informacijos, kad klasiokas neseniai tapo motina? Jūsų kelias į vaiko-tėvystės svetaines, pavyzdžiui, "Baby Blog" (http://www.babyblog.ru). Ar žinai, kad draugas mėgdavo turizmo ar veisimo kačių? Stenkitės pateikti skelbimus apie paiešką atitinkamoje "Live Journal" bendruomenėje (http://www.livejournal.ru). Buvę kolegos ieško svetainėje http://soslujivzi.ru.

4

Rasti teises jūs galite tik savo nuotrauka. Tam yra specialios svetainės. Vienintelis neigiamas - dauguma jų angliškai kalbu. Pavyzdžiui, http://www.tineye.com svetainė po nuotraukomis suteikia vartotojui visas panašius vaizdus. Taip pat galite pabandyti rasti prarado nuotrauka galima http://googleblog.blogspot.com/2009/10/similar-images-graduates-from-google.html ir http://www2.picitup.com svetainėje. http://www.wesee.com/en/home.aspx. Reikėtų pažymėti, kad šiandien fotografijos paieška yra mažiausiai veiksminga.

5

Užsienio piliečio galima rasti svetainėje "Žmonės" (http://www.pipl.com).

2 patarimas: kaip rasti darbuotoją darbe

Personalas - vienas iš pagrindinių sėkmingo komponentoverslas. Be kvalifikuotų kvalifikuotų darbuotojų, įmonė tiesiog nustoja egzistuoti laikui bėgant. Todėl reikia atkreipti ypatingą dėmesį į gerų darbuotojų paiešką.

Kaip rasti žmogų darbe

Instrukcijos

1

Pirma, sudaryti reikalavimų sąrašą,kuri padės iš didžiulės paraiškų teikėjų masės tiksliai pasirinkti darbuotoją, kurio jums reikia. Pvz., Švietimas, darbo patirtis, amžius, lytis, socialinė padėtis, asmeninės savybės, blogi įpročiai ir kt.

2

Dabar jums reikia paskelbti darbo skelbimą. Pasirinkite keletą laikraščių, kuriuose skelbiama rubrika "Darbai", pateikite skelbimą darbo svetainėse. Nebūtina ieškoti teminių forumų, susijusių su jūsų darbo specifika, ir palikti ten pranešimą, kad jums reikia darbuotojo. Taip pat galite kreiptis dėl darbo biržos arba kreiptis į įdarbinimo agentūras.

3

Be to, pasikalbėkite su draugais ir pažįstamaisiais -Ar jie turi galvoje jums reikalingą specialistą. Jei yra tokia galimybė, prižiūrėkite žmonių, kuriems reikia profilio, darbą kitose kompanijose. Stenkitės pagauti gerą darbuotoją iš ten.

4

Būkite pasiruošę savo darbo skelbimuiateis daug "nenaudingų" santraukų. Jie turi būti nedelsiant pašalinti ir palikti tik tiems kandidatams, kurie tenkina jūsų reikalavimus. Tada pakvieskite kandidatus į pokalbį.

5

Atkreipkite dėmesį į potencialo elgsenądarbuotojas. Ar jis atvyko laiku, sąžiningai elgiasi pokalbio metu, ar jums patinka, kaip jis atsako į klausimus. Ką jis domisi savo organizacijos darbe ir kokias aukas jis nori padaryti dėl bendrosios priežasties.

6

Pakvieskite kandidato parašyti ant popieriaus lapovardus ir telefonų numerius, kurie galės pateikti jam aprašymą - organizacijų, kuriose dalyvavo bendradarbis, vadovai, universiteto dėstytojai ar buvę kolegos. Tada susisiekite su šiais žmonėmis ir paklauskite apie kandidatą.

7

Išnagrinėjusi gautą informaciją, atlikite tinkamą pasirinkimą.