Kaip apriboti interneto prieigos laiką

Kaip apriboti interneto prieigos laiką

Daugelis tėvų yra susirūpinę dėl to, kiek laiko vaikas išleidžia internetas. Siekiant apriboti tai laikas, galite naudoti vieną iš kelių programų, sukurtų šiam tikslui, pavyzdžiui, "Kaspersky PURE".

Kaip apriboti interneto prieigos laiką

Instrukcijos

1

Paleisk "Kaspersky CRYSTAL", tada spustelėkiteprie tėvų kontrolės pulto. Jums reikės nustatyti slaptažodį, kuris neleidžia keisti nustatymų šiame meniu. Spustelėkite nuorodą "Nustatyti tėvų kontrolės slaptažodį", tada "Nustatymų programos parametrai" grupėje "Slaptažodis". Tada įveskite slaptažodį lauke "Patvirtinti slaptažodį" ir spustelėkite Gerai.

2

Spustelėkite skirtuką "Vartotojai". Aktyvinti tėvų kontrolę, jei ji išjungta. Sąskaitų sąraše pasirinkite visus arba tuos, pagal kuriuos jūsų vaikas gali prisijungti prie kompiuterio. Po to spustelėkite mygtuką "Konfigūruoti".

3

Kairėje lango dalyje, kuri prieš atidarant,Pasirinkite "Naudoti", o dešinėje - "Įgalinti". Į "apribojimas" langelį grupę dėl "apriboti nurodytų savaitės dienomis naudojimą." Naudodami šį meniu elementą galite apriboti prieigą prie interneto laikas lentelėje nurodytos savaitės dienos ir dienos. Norėdami konfigūruoti, spustelėkite vieną iš mygtukų "Uždrausti" po lentele, tada spustelėkite nurodytų eilučių ir stulpelių sankirtas, kurios reiškia laikas dienos ir savaitės dienos. Būtinai išjunkite "Apriboti kasdien" laikas darbas ", tada spustelėkite mygtuką" Gerai ".

4

Taip pat galite apriboti bendrą laikas darbas, kurį atlieka vaikas tinkle. Norėdami tai padaryti, parinktyje "Įgalinti" turite pažymėti "Apriboti kasdien" laikas darbas ", tada lauke nurodykite bendrą darbo trukmę tinkle valandomis ir minutėmis. Atminkite, kad taip pat turite patikrinti parinktį "Apriboti kasdien" laikas"

5

Po to įveskite apsaugą slaptažodžiuparametrus iš jų pakeitimų ir spustelėkite Gerai. Dabar, jei jūsų vaikas naudosis internetu per ribą arba valandomis, kurios nėra numatytos, langas pasirodys su atitinkamu įspėjimu.