Kaip atidaryti papildinius

Kaip atidaryti papildinius

Įskiepiai Galite padaryti naršyklę dar daugiauveiksmingai apsaugoti nuo virusų įsiskverbimo, išplėsti funkcionalumą. Įdiegę juos iš vartotojo beveik nereikia jokių papildomų veiksmų. Norėdami įdiegti, peržiūrėti, įgalinti ir išjungti papildinius, turite žinoti, kur ieškoti jų.

Kaip atidaryti papildinius

Instrukcijos

1

Norėdami įdiegti papildinį, eikite į svetainęprograminės įrangos tiekėjas ir paspauskite mygtuką "Atsisiųsti" (Atsisiųsti arba "Įdiegti") prieš jums reikalingą modulį. Palaukite, kol baigsis operacija, o prireikus iš naujo paleiskite naršyklę.

2

Įdiegti papildiniai gali būti įjungiami iratjungti pagal valią. Norėdami jį pasiekti Mozilla Firefox, spauskite viršutinėje meniu juostoje "Įrankiai" ir spustelėkite kontekstinio meniu punktą "įmonę Darbo". Atidarytame puslapyje spustelėkite mygtuką "Įskiepiai"Kairėje ekrano pusėje. Prieš pamatysite visų įdiegtų modulių sąrašą su trumpa informacija apie juos (būsena, versija).

3

Daugiau informacijos apiedomina modulis, spustelėkite nuorodą "Daugiau informacijos" šalia jums reikalingo papildinio. Norėdami išjungti modulį, spustelėkite mygtuką "Išjungti", kad aktyvuotumėte - atitinkamai "Įjunkite". Įjungę arba išjungę papildinį, gali tekti iš naujo paleisti naršyklę. Kai kuriais atvejais moduliai gali sukelti problemų dėl naršyklės stabilumo ar saugumo. Įspėjimai apie tai taip pat pateikiami papildinio eilutėje.

4

Norėdami pasiekti papildinius interneto naršyklėjeViršutinėje meniu juostoje suraskite elementą "Įrankiai" ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite "Papildiniai". Atsidariusiame lange galėsite gauti informacijos ir atlikti visus reikalingus veiksmus įdiegtiems papildintuvams. Norėdami grįžti į įprastą darbą naršyklėje, spustelėkite mygtuką "Uždaryti", esantį papildinio lange.

5

Kitose naršyklėse galite naudotis moduliaisyra atliekamas pagal analogiją. Jei nematote naršyklės lange viršutinės meniu eilutės, įsitikinkite, kad neveikia viso ekrano režimo. Norėdami išeiti iš jo, naudokite klavišą F11. Jei po to meniu juosta nebus rodoma, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite naršyklės skydelį ir įsitikinkite, kad žymeklis yra kontekstinio meniu priešais meniu juostą (meniu juostą).