Kaip įdiegti asmeninę paskyrą

Kaip įdiegti asmeninę paskyrą

Daugelis interneto išteklių numato sukurti asmeninę kabinetas, kurioje vartotojas gali pritaikyti, kaip jis nori rodyti svetainės puslapius, redaguoti asmens duomenis ir atlikti kitas operacijas. Norėdami įdiegti asmeninė sąskaita, jums reikia atlikti keletą veiksmų.

Kaip įdiegti asmeninę paskyrą

Instrukcijos

1

Kai kuriose svetainėse nėra privačios įstaigos. Visais kitais ištekliais sukurti asmeninį kabinetas registracija reikalinga. Paprastai prisijungimo ir registracijos mygtukai yra kiekviename svetainės puslapyje. Jie gali būti bet kurioje puslapio vietoje, bet dažniausiai yra dešinėje arba viršutiniame kairiajame kampe.

2

Raskite ir spustelėkite mygtuką "Registruotis"("Registruotis"), kad galėtumėte užpildyti formą. Tinkamuose laukeliuose nurodykite prašomus duomenis: slapyvardį ir / arba pavardę, vardą ir pavardę, slaptažodį, el. Pašto adresą, telefono numerį, adresą ir tt. Būtini laukai visada pažymėti specialia piktograma arba pažymėti spalvomis.

3

Kai kuriais atvejais gali tekti įvestiatsakyti į vieną ar daugiau kontrolinių klausimų. Dalykai gali būti skirtingi. Kartais jūsų įvestame telefono numeryje įvesti kodas pateikiamas atitinkamoje formos lauke. Vykdykite instrukcijas ir vykdykite visus būtinus veiksmus.

4

Registracija gali būti sudaryta iš vieno ar daugiaukeli žingsniai. Jums reikia per juos visus, kad registracijos procesas būtų laikomas visiškai užbaigtu. Jei paliksite puslapį anksčiau laiko, registracija nebebus baigta ir jūs negalėsite įdiegti asmeninės paskyros.

5

Užpildę visus būtinus laukus,pamatysite įspėjimą, kad registracija buvo baigta. Dažnai reikia patvirtinti registraciją. Norėdami tai padaryti, elektroninio pašto adresu, kurį išsiuntė elektroninį laišką su nuoroda, kurią turės eiti per. Ši nuoroda gali būti svarbūs tam tikrą laiką, todėl nereikia atidėti su registracijos patvirtinimu.

6

Baigę registracijos patvirtinimąbus sukurta asmeninė kabinetas svetainėje. Spustelėkite mygtuką "Prisijungti" ir įveskite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį. Po to spustelėkite mygtuką "Mano sąskaita" ("Profilis", "Valdymo skydas"). Čia galite redaguoti informaciją apie save, dirbti su vaizdais, gauti privačius pranešimus ir atsakyti į juos, pridėti prie draugų sąrašų, pritarti ir pan.