Kokią bausmę numatyta vairuoti be teisių

Kokią bausmę numatyta vairuoti be teisiųNorint eksploatuoti transporto priemonę,reikia vairuotojo pažymėjimo. Jis išduodamas suaugusiems, kurie baigė mokymą vairavimo mokykloje ir išlaikė teorijos ir vairavimo egzaminus.

Kokią bausmę numatyta vairuoti be teisių


Jums reikės
  • - vairuotojo pažymėjimas
Instrukcijos

1


Vairuodami, turite atneštiturėti kelis dokumentus, iš kurių vienas yra vairuotojo pažymėjimas. Tai rausvos spalvos laminuotas popierius, kuriame nurodomi jūsų asmeniniai duomenys, jo išleidimo vieta ir data bei prireikus specialios užrašai. Sertifikato galiojimas yra 10 metų. Po jo nutraukimo reikia kreiptis į skyrių, kur jums išsiuntė, ir gauti naują.

2


Su kiekvienais metais įstatymai sugriežtėja irVairuotojų baudos didėja, kad bent šiek tiek pagerintų padėtį keliuose. Vienas iš rimtų pažeidimų yra vairavimas be vairuotojo pažymėjimo. Priklausomai nuo jo nebuvimo priežasčių, bausmė už tai taip pat keičiasi.

3


Jei neturite vairuotojo pažymėjimosertifikatai, tk tu pamiršai jį paimti, tada tam reikalinga minimali 500 rublių bauda. Taip pat bus galima patikrinti jus vieninteliu pagrindu - ar tikrai turite teises ir neprarandate jų.

4


Teisių praradimo ar vagystės atveju būtina nedelsiantkreipkitės į atitinkamas institucijas. Jums bus išduotas laikinas pažymėjimas, o nuolatinis atstatomas - tai trunka iki 2 mėnesių. Jokia važiavimas be teisės šioje byloje prilygsta asmeniui, kurio teisėmis neteko teisės vairuoti automobilį. Ir tai yra rimtesnis pažeidimas ir gali būti arba areštas 15 dienų, ar koregavimo darbas iki 200 valandų, arba bauda 30 000 rublių.

5


Jei vairuojate automobilį be jovairuotojo pažymėjimą, ar ji turi bet vėluoja, tai numatoma bauda svyruoja nuo 5,000 iki 15,000 rublių, taip pat siuntimo automobilį į automobilių svarą. Tokia pati bausmė bus, jei jūs perduosite automobilį asmeniui, kuris neturi vairuotojo pažymėjimo.

6


Jei jums atimta teisė, ir jūs vairuojate automobilįbe jų ir vėl pažeidžia taisykles, o bausmė už šį pažeidimą taip pat gali būti nepriteklius, tada teismo sprendimu galima suskirstyti naują terminą į seną.