1 patarimas: kokie dokumentai reikalauja priešgaisrinės saugos

1 patarimas: kokie dokumentai reikalauja priešgaisrinės saugosPatalpų gaisrinė sauga nėra klausimaspaprasčiausias, kuris reikalauja nuolatinio stebėjimo. Stebint būtinus reikalavimus, galite apsisaugoti nuo apsistojusių žmonių patalpoje rizika, taip pat pabėgti nuo didelių baudų, gautas kaip reguliaraus patikrinimo priešgaisrinės saugos specialisto paslaugų rezultato.

Kokie dokumentai reikalauja priešgaisrinės saugos


Instrukcijos

1


Tokius patikrinimus atlieka departamento darbuotojaiOND (priežiūros skyrius) Gospozhnadzor. Kito patikrinimo metu jie gali pareikalauti iš gaisro saugos pareigūno ar pastato savininko pateikti tokius dokumentus.

2


Žemiau pateiktame sąraše yra beveik visi dokumentaiyra viršuje ir jūs visada turėtų turėti po ranka, ypač iš bandymų dieną paprastai nėra iš anksto įspėti: - nuosavybės liudijimą arba patalpų nuomos ar statybos - baigtas nustatytos formos priešgaisrinės deklaracijoje. Atsisiųskite oficialioje svetainėje Gospozhnadzora į "Priešgaisrinės apsaugos" formą - rašytiniais įrodymais, patvirtinančio, kad eksploatavimo faktą, - projektinę dokumentaciją, parengtą prieš statant pastatą ar kita konstrukcija, pradžioje taip pat techninių duomenų lapą ant jo - liudytojas sustojimo tai objektas būti registruotam mokesčių tarnyboje - savininko valstybinės registracijos pažymėjimas (OGRN) - oficialiai sertifikuota ir patvirtinta savininko įmonės chartija ir jos banko duomenys - Papildomus dokumentus, susijusius su Priešgaisrinių sistemų eksploataciją (kuri apima šiuos - Montavimas automatinio gaisro signalizacija, gaisro gesinimo sistemos, iš evakuacijos įspėjimų, įdiekite dūmų apsaugos ir vidaus vandens tiekimą gaisrams gesinti poreikius poreikis); - aktų surengti bet paslėptų darbų, sertifikatai dėl įdiegtų gaisro gesinimo sistemų ir perspėjimų, taip pat visų medžiagų atitikimas saugos standartams, - įmonės, kuri atliko visus įrenginius, licencijos kopija Darbo pradžia - pradinės sutarties su specializuota bendrovė, kuri turi licenciją visų sistemų priežiūrą - popierius, patvirtinantis, kad laikomasi valstybės ugniai statybos - sertifikuota techninę ataskaitą patikrinimo ir testavimo įranga; - visi galimi dokumentai dėl įgaliojimų ir atsakomybės paskirstymu (ordinai, įgaliojimų, ir instrukcijos) tarp asmenų, kurie kontroliuoja įrenginio priešgaisrinę saugą - informacija apie organizacijos personalo mokymą pagal visus atitinkamus standartus - visų atliko valstybinės priežiūros inspekcijas - dokumentus apie FES ir fotoliuminescencinius evakuacijos maršrutų planus.

3


Kaip jau minėta, geriau su jais bendrauti, kitaip inspektorius gali "surasti kaltę" ne tik žodžiais, bet ir netgi parengti aktą apie pažeidimus.
Patarimas 2: Kaip pastatyti padangąPadangų montavimo parduotuvės, kurios tikimybė yra gana didelė, organizavimas gali būti pelningas verslas. Tuo pačiu metu tokio pobūdžio verslui reikalingos minimalios investicijos.

Kaip pastatyti padangą
Instrukcijos

1


Pasirinkite savo ateities vietąseminaras. Tai turi didelę komercinę reikšmę. Patartina pastatyti padangų montavimo įrenginį greta didelio garažo komplekso, užimto ​​greitkelio ar netoli degalinės vietos.

2


Padarykite savo žemės sklypąįmonė. Pradėkite kurti reikalingą projekto dokumentaciją. Prireikus į jį įtraukite skyrių apie aplinkos apsaugą, nes atidarius padangų servisą, aplinkos apsaugos tarnyba turės parengti nuomonę, kurios pagalba bus priimtas tinkamas sprendimas, leidžiantis steigti verslą.

3


Atkreipkite dėmesį į įmonių-konkurentų buvimąjūsų pasirinkta sritis. Po artimos kaimynystės su vienu iš jų nepadeda pageidaujamų pajamų. Be to, būtina padaryti patogų įėjimą, taip pat įrengti automobilių stovėjimo aikštelę.

4


Atkreipkite dėmesį, kad reikiama vieta panašioms dirbtuvėms turėtų būti ne mažesnė kaip 40-50 m2.

5


Užsakyti reklaminį iškabą. Turi būti pateikta informacija, kad netrukus bus atidaryta padangų paslauga.

6


Kambarys turėtų būti gerai įrengtasir įrengta. Norėdami tai padaryti, įsigykite specializuotą įrangą. Būtinai turi būti: ratų pripūtimo įranga, automobilių ratų balansavimo mašina, montavimo mašina.

7


Eikite į transporto patikrinimą ir gaukite licenciją kurti padangų montavimas seminaras. Norėdami tai padaryti, turite surinkti ir pateikti tokį dokumentų rinkinį: prašymą; įstatai; banko duomenys; nuomos sutartis ar dokumentai, galintys patvirtinti patalpų nuosavybę; SES pažymėjimas, specialus ugniagesio leidimas (reikalingas bet kokiam suvirinimo darbui), darbo dokumento arba diplomo kopija, užsakymas paskirti konkretų atsakingą asmenį saugos įrangai, valstybės standartų atitikties pažymėjimas, STI sertifikatas.
3 patarimas: kaip sukurti kepykląKepykloje siūlomi kepiniai,kepinių ir saldumynų įvairovė, kuri visada išlieka labiausiai parduodamais produktais. Savo kepyklos atidarymas gali būti sudėtinga užduotis, tačiau, jei tai bus padaryta teisingai, atlygis, gautas didelio pelno pavidalu, atgaus sukeltą stresą visiškai.

Kaip sukurti kepyklą
Instrukcijos

1


Paruoškite atidaryti kepyklą. Bet kokios veiklos pradžioje turėtumėte derėtis su banku ar kitu privačiu finansavimo šaltiniu, skirtu paskolai smulkiajam verslui. Kepimo atidarymas nėra pigus procesas. Jums reikės lėšų, norint nuomoti ar pirkti kambarį, remontuoti pagal sanitarines ir priešgaisrines taisykles, rekomenduojamas jūsų rajone, taip pat pirkti žaliavų kepimui.

2


Pasirinkite tinkamą vietą. Vieta šiame versle daug sprendžia. Trys geriausi variantai - tai gyvas prekybos centras arba kryžkelė šalia viešosios įstaigos ar netoli degalinės. Kodėl degalinė? Kai turistai praeina per jūsų teritoriją, paprastai jie sustoja didelėse degalinėse ir parduotuvėse. Jie pamatys jūsų instituciją ir tikrai pasakys: "Kodėl pirkti spurgos šioje degalinėje, kai galite kepykloje nusipirkti skanių pyragų!"

3


Gaukite reikiamas licencijas ir leidimus. Susisiekite su vietos valdžios institucijomis, kad sužinotumėte, kokius dokumentus jums reikės atidaryti smulkiajam verslui. Taip pat turėtumėte susisiekti su vietiniais sanitariniais inspektoriais, kad sužinotumėte apie tokių įstaigų reikalavimus. Jei planuojate klientams padengti stalus ir kėdes, kreipkitės į priešgaisrinę tarnybą, kad atsižvelgtumėte į visus reikiamus saugos standartus. Visi dokumentai turi būti ant sienos už kasos aparato.

4


Siūlome klientams unikalius produktus. Jūsų pyragaičiai ir kepinių gaminiai turėtų išsiskirti atsižvelgiant į konkurentų produktus. Galite įtraukti į savo asortimentą vaisių pyragą, kuris bus labai populiarus daugelį kilometrų. Galite organizuoti nemokamą skonį vietinėse mokyklose ar parduotuvėse.4 patarimas. Kaip paversti negyvenamą gyvenamąją vietąBūsto kodekso 15 straipsnis apibrėžia gyvenamąsias patalpaspatalpos yra izoliuotos, yra nekilnojamasis turtas, tinkamas gyventi. Jos tinkamumą gyvenantiems žmonėms nustato priešgaisrinės saugos reikalavimai, SanPiN 2.1.2.1002-00 ir 2006 m. Sausio 28 d. Vyriausybės nutarimas Nr. 47.

Kaip negyvenamieji perkelti į gyvenamuosius
Jums reikės
  • - paraiška vertimui;
  • - antraštinių dokumentų originalai arba notariškai patvirtintos kopijos;
  • - techninio aprašymo kambario grindų planas;
  • - tinkamai suplanuotas rekonstrukcijos ir (arba) pertvarkymo projektas.
Instrukcijos

1


Yra du apribojimai dėl negyvenamųjų patalpųpatalpos gyvenamuosiuose namuose. Pirma, jūs turite turėti nuosavybės teises į patalpas ir neturėtų būti apriboti trečiųjų asmenų ar juridinių asmenų teisės. Antra, jis turi atitikti gyvenamosios patalpos reikalavimus, arba nurodyti rekvizitai gali būti atliekami pertvarkant ar planuojant.

2


Pateikite vietos valdžios institucijaiadresas, kur yra negyvenamosios patalpos, paraiška turi būti perkeltas į korpusą. Pridėti prie paraiškos dokumentų pavadinimo originalų ar notaro kopijas planas erdvėje su techninio aprašymo forma, papuoštas tinkamiau rekonstrukcijos projektą ir / arba pertvarkymas, jei tai būtina dėl negyvenamųjų patalpų būsto pripažinimo.

3


Atkreipkite dėmesį, kad išvardyti dokumentai yra pakankamireikalauti iš jūsų papildomos informacijos ir tt, savivaldybės institucijos neturi teisės. Nusiųskite juos su inventoriumi su priėmimo rašte ir štampuotos datos. Dokumentai turi būti apsvarstyti per 45 dienas nuo paraiškos gavimo dienos. Per šį laiką turite gauti leidimą perduoti arba atsisakyti.

4


Institucija, įgaliota priimti sprendimustokios rūšies, per 3 darbo dienas nuo sprendimo priėmimo, turite atsiųsti atitinkamą dokumentą į savo adresą. Jos forma yra vieninga ir patvirtinta Rusijos Federacijos Vyriausybės 2005 m. Rugpjūčio 10 d. Nutarimu Nr. 502 "Dėl patvirtinimo pranešimo apie perleidimą (atsisakymą perduoti) gyvenamųjų (negyvenamųjų) patalpų gyvenamojo (negyvenamojo) patalpose". Be to, sprendimas yra išplatintas gretimų patalpų savininkams. Jeigu gyvenamosios paskirties pertvarkymo pripažinimui nereikia, sprendimas perduoti yra teisinis pagrindas naudoti patalpas kaip gyvenamąsias patalpas.

5


Tuo atveju, jei pertvarkymas irrekonstrukcija yra būtina, tai yra numatyta sprendime ir yra perdavimo sąlyga. Atlikti pertvarkymą. Ji turi būti patvirtinta ir patvirtinta priėmimo komisijos, kurią sudaro padalinio perleidimo įstaiga, akto. Viena akto kopija siunčiama registracijai į nekilnojamąjį turtą užregistruojančią įstaigą. Veiksmas patvirtina pertvarkymo pabaigą ir negyvenamųjų patalpų perkėlimą į gyvenamuosius namus.